Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez a fehér Zalman cucc nagyon bejön, meg is nézem, hol lehet kapni. 12 ojró nem is vész érte :)

Szerk.: ja, hogy csak márciusban. Kár...

[ Szerkesztve ]

(#2) kenwood3 válasza ^Clown (#1) üzenetére


kenwood3
őstag

+1
tényleg nem rossz :C

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Nem rossz a Zalman ZMVE200 jó megoldással Hasznos cucc

(#4) mickemoto


mickemoto
őstag

Az első mondatban az a "szinte" inkább a mondat elejére került volna.
Nem vagyok egy Grétsy de ezt így elég rossz olvasni.
(tudom hogy ez egy informatikai hír, de azért úgy általában figyelhetnénk a helyesírásra és a fogalmazásra is)

(#5) Probber


Probber
őstag

Nagyon ütős ez a I-O Data HDC2-US. Ezek csakis kizárólag RAID módban képesek működtetni két merevlemezt?

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) ribery22


ribery22
tag

Nem tudom, mennyire van igény külső DVD-íróra. Tudom, netbook, de a külső HDD-k jók (bár csak USB 2.0).

[ Szerkesztve ]

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#7) lujó55


lujó55
őstag

I-O Data HDPC-U: :R Amúgy a karcálló felületet hogy kell elképzelni? Nem lehet vidiával átfúrni? :F :U

(#8) Boxi88


Boxi88
őstag

Kíváncsi lennék, hogy mennyire kereslet termék a külső optikai meghajtó, azt tudom, hogy netbook-hoz, meg táblapc-hez nagyon jó, de veszik is rendesen őket vagy csak elvétve? :F


^Clown

A fehér Zalman nekem is tetszik! :K

(#9) Los Angeles


Los Angeles
csendes tag

Mindig meglepődök, hogy ilyen sokan erőltetik még az USB 2.0-át.

(#10) ^Clown válasza Boxi88 (#8) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Közben már annyira beleszerelmesedtem, hogy el is dőlt: veszek egyet, ha végre lehet kapni :)

(#11) Góliát


Góliát
senior tag

I-O Data HDC2-US 386 dollár? Ki a fene fogja ezeket megvenni? :Y

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

USB 2.0?? A 21. században? Bár önmagában a DVD írónak se látom már sok értelmét, talán oprendszer telepítéshez max, de arra egy olvasó is elég, meg akármilyen régi cucc, minek ehhez még "fejleszteni"?

(#13) macilaci78 válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mikor láttál utoljára árlistán DVD-olvasót?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) Dr. Akula válasza macilaci78 (#13) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nemtom, sose kerestem olyat. De az írót se ma kezdték el gyártani, az 5 évvel ezelőtti modellek is ugyanúgy megfelelnek a célnak, ugyanolyan gyorsak, nemtom mit lehet ebben még fejleszteni. Sztem csak rókabőr.

(#15) wolverin666 válasza ribery22 (#6) üzenetére


wolverin666
újonc

Mostanában kezdtem keresgélni ebben a témában, ugyanis rengeteg régi anyagom van DVD-n és jó lenne felmásolni őket HDD-re. Van 1 Sharkoon QT Combo-m, amihez csatlakoztatva a régi IDE-s olvasómat meg sem moccan. Interneten keresgélve meg szinte semmi információt nem tudtam összeszedni. Fordultam szervizes kollégákhoz, ők persze azt mondták tegyek a PC-be DVD drive-ot. Nem szeretnék 1 Ft-ot sem költeni már ebben az irányban, ráadásul izgat a dolog, hogyan lehetne megoldani Sharkoon+régi IDE DVD olvasó... Aki tud konkrétumot/linket, bármilyen célirányos info jó lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.