Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samott


Samott
addikt

Oppo Find X: 3 pop-up cameras, no notch (youtube)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#2) Saccco


Saccco
nagyúr

Tetszik, de karcos lesz a selfiecam.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) manokaki


manokaki
őstag

És hol marad a visszajelző LED !? :O

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Az egy dolog hogy gyors, de csak úgy lehet feloldani a telefont, ha előtte felcsúszik ez a cucc? Ez így bukta szerintem ha folyton csúszkál, lehet bármilyen gyors :(

(#5) totgab02


totgab02
junior tag

Ez nagyon meno kellemesen csalodtam.

Ha a kamera is odapakolja amit kell akkor az iphone x ara is megéri erte legalabbis jobban mint maga az iphone

(#6) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Remek, csak erre vegyen majd az ember tokot ha talál.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) Saccco válasza ghiottone (#6) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szilikon tok. :DDD :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8) Cathulhu


Cathulhu
addikt

"hiszen az ujjlenyomat-olvasó lemaradt"

Hat eddig erdekelt a cucc, pedig tenyleg vartam. Marad a P20 pro mint befuto, ugy nez ki.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) Sigma7


Sigma7
tag

Szép. Már ezen a képen tiszta por a szelfi közelében, de szép.

(#10) hyperspace válasza Juhaszatti (#4) üzenetére


hyperspace
őstag

Van más lezárási lehetőség is.

Ilyennek kell lennie egy csúcstelónak, újítás kell. Nagyon tetszik. Régen is voltak elmés Oppo megoldások.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#11) totgab02


totgab02
junior tag

Az erzes amikor a koznyelvben terjed a " gagyi kinai" szokapcsolat kozben a legnagyobb innovaciokkal a " gagyi kinaiak" allnak elo az iphone meg elashatja magat a "jolvanazugy" megoldásával.

A samunak is inkabb erre kellett volna koncentralni mint a hajlithato telefonjaikra.

[ Szerkesztve ]

(#12) ghiottone válasza Saccco (#7) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Latex. ;]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) Juhaszatti válasza hyperspace (#10) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ja igen, a kód vagy a minta pl. Ilyenekre én már nem térnék vissza

(#14) Saccco válasza ghiottone (#12) üzenetére


Saccco
nagyúr

F*sza. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15) #16820480 válasza ghiottone (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk én nem szívesen használok tokot, csak az üveg hátlap miatt muszáj...

Amúgy lehet a képernyőbe épített ujjlenyomat lesz, csak a verge példányában az nem volt még benne.

(#16) totgab02 válasza ghiottone (#6) üzenetére


totgab02
junior tag

Csomo tok alul meg felul ki van vagva szamomra érthetetlen modon,de most funkciót talaltak ennek is az ilyen tokok mehetnek erre

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Eskuszom mostanaban a kinaiak tobbet agyalnak es fejlesztenek, mint a nagy gyartok. :DDD

(#18) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

micsoda felesleges fejlesztés :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#19) totgab02 válasza FireFox1996 (#18) üzenetére


totgab02
junior tag

Szoval rossz a noccs de ez meg felesleges fejlesztes?😵

(#20) Juhaszatti válasza totgab02 (#19) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, mert sajnos ez sem jobb, ha tényleg csúszkálnia kell minden feloldáshoz, vagy marad a kód/minta. :D
A legjobb megoldás még mindig a vékony felső káva, amin még éppen elfér minden (pl Galaxy S9).

(#21) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszik. Érdekes módon nekem először az jutott az eszembe,h így védettek lesznek a kamerák por és karcmentes. Olyan mint a Doogee Mix 4 (lesz) csak profibb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) tixem válasza Cathulhu (#8) üzenetére


tixem
addikt

na igen, ennél a résznél nekem is elszállt az érdeklődésem. Legalább egy kijelzőbe épített leolvasót berakhattak volna, van már benne tapasztalatuk.

Szintén kár - vélhetően - a OP6-ból érkező elfuserált kameraösszeálításért. Legalább van VOOC.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#23) babosmiki


babosmiki
addikt

Ez az! És nem lesz többé zsíros kamera lencse! :C Okos!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#24) totgab02 válasza pusszycat (#21) üzenetére


totgab02
junior tag

Mondjuk hasznalatkozben rarakodo por ossze is karistolhatja nem?

(#25) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Hátsó kamerát kár volt ugyanúgy elrejteni, azt igazán hagyhatták volna szabadon.

Ettől függetlenül, ha már Oppo, akkor remélem a OnePlus 6T vagy 7 már ilyen megoldással jön. :DD

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#26) pusszycat válasza totgab02 (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak ha dörzsölődik az a por a kamerához.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#27) Juhaszatti válasza pusszycat (#26) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha beül a por a kamera és a ház közé, minden kinyitásnál vagy becsukásnál karcolódhat. Márpedig a por oda simán be fog ülni :(

(#28) joey04


joey04
titán

feloldáskor is állandóan csúszkál majd a kamera, meg fotózásnál is ha fogom és elindítom a kamerát. szent szar.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) roli543


roli543
őstag

Komolyan mondom, itt senkinek nem jó semmi. Ha notch az a baj, ha nincs az a baj. Ha vékony a káva az a baj, ha vastag az a baj. Ha kávamentes akkor meg az a baj. Végre egy gyártó aki mer kísérletezni, és próbál egyedi lenni és innovatív dolgokat kitalálni, erre le van fikázva...
szerintem mint külsőben, mint belsőben ütős készülék lett!!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#30) gproject válasza Juhaszatti (#27) üzenetére


gproject
aktív tag

a por nem karcol, csak a kosz
ne rakd homokba, ne rakd munkas nadrag zsebebe es nem lesz gond
regen is voltak szetcsusztathato telefonok es azokkal se volt gond

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#31) gproject válasza roli543 (#29) üzenetére


gproject
aktív tag

...sry

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#32) totgab02 válasza gproject (#30) üzenetére


totgab02
junior tag

Ez mondjuk igaz

(#33) weberzolee válasza gproject (#30) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Ezt így nem állítanám. Direkt előkotortam egy Samsung D900 -at a fiókból. A mechanika szorul mint állat, megette a kosz (gondolom zsebbe csak betehet az ember egy telefont, az meg a legritkább esetben pormentes). VISZONT a kamera abszolút karcmentes pedig az nem GG -vel volt takarva. Igaz ott volt legalább 0,5mm a tokozás és a kamera üvege közt. Lehet hogy előbb szorul meg mint hogy karcos legyen :))

[ Szerkesztve ]

(#34) sKie^ válasza weberzolee (#33) üzenetére


sKie^
tag

Egy OPPO Find X egy ev mulva cikk utan majd meglatjuk ennek mi lesz a sorsa.

Vagy majd Jerry meggyotri ezt is, meglatjuk mit bir. :)

[ Szerkesztve ]

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#35) pusszycat válasza Juhaszatti (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van porszívó :D Lehet zafírüveg kamerás lesz,problem solved.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) aelod válasza roli543 (#29) üzenetére


aelod
veterán

+1
Nekem is tetszik a megoldás. Érdekes, hogy lehagyták az ujjlenyomat olvasót. Hátlapon elfért volna (mondom én) aztán lehet a mechanikus kamera rész miatt nem tudták megoldani.

Oppo, vivo mertek 2018-ban valóban innovatívak lenni és nem merült ki annyiban a következő telefonuk fejlesztése, hogy kaptak újabb SoC-t meg dual kamerát esetleg triplát és kész....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#37) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy valami rosszat is mondjak a telefonról,nincs benne 5G. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Ha már ezáltal szóba került az eltakarható kamera, én pl. nem értem miért tűntek el a kameravédők. A SE K550i-men volt utoljára lencsevédő ami amellett, hogy iszonyat jól nézett ki, még hasznos is volt.

A telefon tetszik, náluk is becsülendő, hogy igyekeznek fejleszteni, de a kamera megoldás szerintem a Vivo-nál sokkal értelmesebb.

(#40) gproject válasza manokaki (#3) üzenetére


gproject
aktív tag

az elvileg a telefon also reszen van

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#41) troviko


troviko
senior tag

Szerintem vicces, és amúgy kicsit retró feelingje van. :DD

https://www.oldtech.hu/

(#42) #16820480 válasza .Szaki. (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mert jóval megdobja a telefon vastagságát. Akkor két centi vaskos volt minden, most meg 7-8mm.

(#43) pusszycat válasza troviko (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az alma ezen behalna... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#44) sickboy91


sickboy91
csendes tag

Végre irányváltás, mindent félretéve tetszenek a forradalmasítások. :K Kíváncsian várom a többi gyártó hogyan tudja megoldani a kávamentesítést.

Nekem a Vivo megoldása egyébként jobban tetszik. Plusz pont nekik a képernyő alatti szkennerért is. :)

Xiaomi buzi

(#45) 2xar válasza .Szaki. (#39) üzenetére


2xar
tag

Az Oppo és a Vivo ugyanaz a konszern, mindkettő a BBK-é. Valszeg kiadták nekik a főnökök, hogy csináljanak kávamentes telefont és nem tudták eldönteni hogy két életképesnek tűnő konstrukció közül melyik lesz a befutó, melyik fog tetszeni a vevőknek is és lesz elég megbízható is. Ezért megcsinálták mind a kettőt és most majd kiderül.

Bár anno sok évig volt D900-am és abszolút tökéletesen működött a mechanikája még a legvégén is, de azért ettől az Oppo-tól ma már én is ódzkodnék. Inkább a Vivo szerintem is.

(#46) ripla


ripla
őstag

Egy újabb meghibásodási lehetőség, grat.
Be kellene végre látni, hogy a mobilok tervezési fázisa elérte a maximumot, a jelenlegi szintnél praktikusabbat nem lehet összehozni, kifújt, vége, ennyi.

(#47) 2xar válasza ripla (#46) üzenetére


2xar
tag

Így van! Én sem értem minek erőlködnek feleslegesen. És ugyanez a memóriáknál is. Rég tudjuk hogy 640KB mindenre elég! Minek egy telefonba gigabájtokat pakolni?!

(#48) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Várom a Transformer mobilokat vagy másképpen alakváltó telefonok. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) spawn21


spawn21
veterán

Ennyi Rinya P....át :)

Nektek aztán mindegy mivel áll elő egy gyártó. Írjatok listákat, majd úgy jobb lesz.

Van még olyan gyártó aki használj a szürkeállományát :)

iPhone 13p

(#50) Kasya


Kasya
nagyúr

Es megcsinaltak! Ujitottak a nagy szurkesegben, ahol mindenki csak masolta egymast. Bator lepes, nekem tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.