Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szép a második, de drága, és ennyit nem ér...

Az új HP logó is jól sikerült, igaz már régóta forgalomban van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) lemusz


lemusz
addikt

Szépek, formásak, nyilván van rájuk igény, de én úgy tekintek ezekre, mint amik szándékosan megerőszakolják a bennük lévő alkatrészeket.

(#3) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Az első szánalmas másolat (pedig nem szimpatizálok almáékkal).
A második viszont nagyon rendben van, de drága.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez a be épített hangrendszer, remélem annyira kuriózum lesz, hogy nem követi senki.

Mint a zuhanyrózsába épített borotválkozó tükör: felettébb különleges, de...

Műanyag műanyag hátán, arany Hp logo-val, prémium-érzés gyere elő! ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) Picco válasza #16939776 (#4) üzenetére


Picco
addikt

Kb 6-8 even majdnem minden irodai Dell-ben van egy kis speaker, sokan ennyit igenyelnek csak. B&O csak jobb egy hangyanyit, sot a kis bluetoothos hangszorokbol kiindulva akar meg hasznalhato is lehet, foleg egy nem HC user szamara...ezek nem is nekik keszultek. (azoknak ott van a workstationom utodja. a jopar eves Z840 is befogad vagy 30 magot es 2TB! memoriat melle :DDD)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6) .mf


.mf
veterán

Ez a kínai cégek stílusa, ennyire majmolni az almát. Főleg, hogy a dizájn miatt a belbecs csak szenved. Csinálnák mondjuk egy hatszög-alapú hasáb formájúra, ha annyira formabontók akarnak lenni, ahhoz nem kell annyira megerőszakolni minden komponenst, és esetleg valami értelmesebb kiépítés is lehetett volna belőle.

A Slice-nál el lettek írva a méretek, kétszer is mm van cm helyett...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) gerii


gerii
addikt

A második építős gép nagyon jópofa, csak drága. Egy TV mögé még oda is lehetne gumipókozni.

(#8) #16939776 válasza Picco (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

Van egy 120-ad rangú funkció beépítve a termékbe, "azt mondjuk a B&O logóval" hogy ez nálunk(hp) csak 119.-ik, a fontossági listán, szóval prémium terméket árulunk.

Ha csinálnak ebből egy aktív zajszűrős PC-t a főnök asztalára, azt mondom van értelme, de inkább tegyük a PC-t a monitorba vagy a talpába, és az asztalra egy BT hangszórót, amit el lehet tenni a fiókba ha nem kell, de 100%-ban alkalmas arra amire tervezték.

(#9) balaaazs válasza gerii (#7) üzenetére


balaaazs
senior tag

Én is a TV mögötti elhelyezésen gondolkodtam el, de sima asztalinak is jó lenne. Kis lakásba, ahol nincs túl sok hely, hibátlan.

Bár a gumipókozáson kívül biztos van valami "nyugatibb" megoldás is :D

¯\_(ツ)_/¯

(#10) xedos


xedos
addikt

Nekem tetszik ez a "torony". Kb K-profil alakja van - egyedi :-)
Bővithetőnek bővithető... max az egyedi alaplap, VGA és táp cseréje kérdéses. Ugyanakkor ez minden minigépnél így van... Szóval, nekem kéne!

(#11) Lacok


Lacok
őstag

HP Elite Slice az Acer megoldásánál jobban sikerült de drágább is.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) atikó


atikó
őstag

vesa szabvány alapból tudni kellene és egy VGA kártyát eltudnék képzelni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.