Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Szerintem tetszetős, de erősen emlékeztet valamire :) Ez persze nem baj, csak mostanában rossz ómen.

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Van rajta egy jókora adag kriksz-kraksz és máris Artist Edition? :C
Hajrá...

(#3) mghltm válasza Dany007 (#2) üzenetére


mghltm
addikt

engem ovodas szintu labirintusra emlekeztet :DD

(#1) DeFranco a picipuha meg az almanak is tul nagy falat lenne ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#4) DeFranco válasza mghltm (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem hiszem, nekimennek azok mindenkinek, mint Böbe mama, ha ülőhelyet lát a buszon.

A mintával kapcsolatban: ennyin simán múlhat, hogy egy művész vénával rendelkező valaki ezt választja-e. Más ízlésvilág... (szvsz)

(#5) vlevi


vlevi
nagyúr

Nemrég a MM-ban sikerült megnyomorgatni ennek a normál, fekete változatát. Hááát, elsőre elég rémisztő :)
A legdurvább az, hogy a teljes eleje egyetlen műanyag darab, ha lenyomod a bal gombot, akkor tulajdonképpen mozdul a jobb oldala is, és fordítva.
Azonkívül szerintem nincs az az ember, aki kihasználná ezeket az érintőgombos lehetőségeit. Mármint, hogy 2-3-4 ujjal nyomkodva húzgálva különféle varázslatokat lehet vele csinálni.

(#6) aDamker


aDamker
aktív tag

A videot nem vettek felvallrol ugytunik :)

(#7) DeFranco válasza vlevi (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát, azért nekem sok tippem lenne... páros ujj oldalra húz = alt-tab és társai...

(#8) vlevi válasza DeFranco (#7) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, ilyesmik. De komolyan, ki tudná használni?

[link]

Szerintem sokkal hamarabb kivágnád a szemétbe, mert ha véletlenül úgy nyúlsz hozzá, ahogy nem szabadna, akkor szerteszét ugrik minden. ASUS notebook-ok tapipadján is vannak ilyen multitouch szirszarok, de csak bohóckodni való, a gyakorlatban használhatatlannak találtam.

(#9) vanhalen


vanhalen
senior tag

Tökre tetszik a reklámja :)

(#10) DeFranco válasza vlevi (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megnéztem a video-t és csináltam a prezentációval párhuzamosan a mozdulatokat. Szerintem nagyon jó, teljesen logikus és kényelmes. Kell egy ilyen.

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezt sajna tényleg ki kell próbálni, mielőtt megvenné az ember. Amúgy nekem nagyon tetszik így látatlanban, csak nem tudom, hogy a katintást hogyan érzékeli a kütyü. Akkor lenne, jó ha nem csak érintésérzékeny lenne, hanem érzékelné a vibrációt a tetején, ahogy "dobol rajta" az ember az ujjával, és azt venné kattintásnak. (lehet hogy így is működik?)

Erről tényleg szívesen olvasnék egy PH-s tesztet, persze legalább 2 hetes tapasztalattal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) #56573440 válasza vlevi (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

a hp probokkomon is van ilyen egy két három ujjas gesztusvezérlés, és szerintem király. persze az elején szokni kell, de aztán meg nem lehet meglenni nélküle.

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Úgy néz ki, mintha egy marék haj tapadt volna egy szappanra.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) vlevi válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


vlevi
nagyúr

A kattintás az maradt. Van benne mikrokapcsoló, a gombok ugyanúgy mozognak, mint egy hagyományos egérnél. Annyi az "érdekes" benne, hogy az egész felülete egyetlen vastag, merev darab, ezért amikor kattintasz a bal gombbal, akkor érzed, hogy mozdul lefelé a közepe és a jobb oldala is. Szóval nem hajlik, mint más egereknél.

Tigerclaw: Persze, logikus, csak nagyon meg kell szokni, hogy csak akkor nyúlj az egérhez, és csak úgy, ahogy pontosan akarod, mert minden érintésre csinál valamit.

[ Szerkesztve ]

(#15) kerelo


kerelo
senior tag

Jól néz ki,csak kérdés hogy gyakorlatban mennyire használható?

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.