Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Használhatóságáról még nem nagyon tudunk információkat közölni, de első körben valószínűsítjük, hogy nem profi felhasználásra szánták.
Na ezaz, még egy DFGT-szintű (ami eléggé lownak is nevezhető akár) kormány sincs hozzá, csak utángyártott... meg az eredeti MS-es, ami ugyebár szinte sehol se kapható.
Részemről halál, de tuti Kinecttel használható lesz... az fogja lemonitorozni a mozgást, etc etc. A pedált meg majd a játék... fasza lesz. :((

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) Doki16


Doki16
addikt

Ez inkább egy repülő kormányára hasonlít.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Hát ez baromi csúnya és valószínűleg használhatatlan. Inkább oldanák meg egy update útján a G25 támogatást...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) engusz


engusz
veterán

Szerintem ennek a kormánynak nem túl sok köze van a Forza 4-hez. Legfeljebb tényleg csak annyi, hogy egy időben jelennek meg. Elvileg a holnapi nappal lesz külön F4 bemutató is, ott sok minden ki fog derülni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) TazLeacher válasza Doki16 (#2) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

AzX-com ból FPS lett, a Resident Evilből taktikai többszereplős TPS, lehet a Forza repülőgép szimulátor lesz... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) Doki16 válasza engusz (#4) üzenetére


Doki16
addikt

Nincs rajta Forza 4 felirat, lehet tényleg nem ehhez a a játékhoz készül.

jer1cho: Ne mondj ilyet, mindjárt rosszul leszek :) Ez még a jó autós játékok egyik fő képviselője.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7) Helmoras


Helmoras
őstag

Megjegyzem én végignéztem az MS bemutatóját ott erről egy szó sem esett, kiváncsi vagyok mikor mutatták be :S

(#8) XuChi


XuChi
addikt

Aki ezt a "kormányt" tervezte az tuti nem ült még autóban. De el tudom képzelni hogy a tervezőnél KIT a csoda autó volt a mérvadó. Borzalmas. Ezt ki sem merném adni a kezeim közül mint "kormány" :W:W:W

(#9) engusz válasza XuChi (#8) üzenetére


engusz
veterán

Ne úgy nézz rá, mint egy profi cuccra. Ahogy az ára is mutatja, ez inkább egy eszköz, ami elősegíti a szórakozást. Ahhoz pedig tökéletesnek látszik, mert jól elérhető helyen vannak a kezelőszervek.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Nem tudom elképzelni,hogy ezzel valaki normálisan tudna játszani.
Egy kis átalakítással tényleg jó lenne repülőgép szimulátorokhoz!

06-3o/9759I39

(#11) Góliát


Góliát
senior tag

Mindenesetre jól mutathat az asztalon. :U

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12) lvnt


lvnt
őstag

Inkább kiadhatnának egy normális kormányt.

(#13) FefeeX


FefeeX
veterán

Ha ez rögzíthető, akkor milyen jó már... Knight Rider feeling :) Pedál nem ártana hozzá, meg Turbo Boost gomb... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.