Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) raziel01


raziel01
veterán

Drága. Inkább vegyen az ember egy PS3 super slimet ha kicsit is érdekli a játék és csak blu-ray filmeket akar nézni.

(#2) #06658560 válasza raziel01 (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

És aki nem akar játszani? Ellenben a SACD érdekelné, de dedikált lejátszót ahhoz nem venne? Vagy DVD-Audió vonalon is mozogna? Eleve értelmetlen a kommented, mivel ez a termék pont olyanoknak van, akik nagy ívben tesznek a játékra, így nekik semmilyen konzolverzió nem alternatíva.

A design nekem tetszene, a ledek/gombok rontják el sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#3) danikollar


danikollar
őstag

Na ezért mondtam, hogy baromság és csak félreértelmeztek valamit, amikor itt azt írták, hogy a Sony kihátrál a Blu-ray mögül. Mindez csak azért volt írva, mert kiadott egy optikai meghajtó nélküli médialejátszót, ami egyébként megszokott a médialejátszóknál.

Nem mindenkit érdekel a játék. (Természetesen nem magamról beszélek.)
Annak könnyebb egy blu-ray lejátszót kezelnie, mint egy ps3-at a joyyal. Ha meg távot is akar hozzá, az már megint plusz költség.

(#4) raziel01 válasza #06658560 (#2) üzenetére


raziel01
veterán

Most mi nem volt világos a kommentemen?
Ha csak bolti Blu-ray-t akar valaki nézni és kicsit vonzódik a konzol címekhez akkor megéri a PS3.
Különleges igényekhez lehet megéri ez de akkor is tartom, hogy drága. 10-15k-t lekéne venni az árból.

(#5) XuChi


XuChi
addikt

Szerintem elképesztően ocsmányul néz ki :((( :W

(#6) hito válasza XuChi (#5) üzenetére


hito
nagyúr

Hule! :DDD Szerintem meg gyönyörű! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7) #06658560 válasza raziel01 (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mivel ez nem konzol, mi értelme a játékhoz vonzódást hozzá venni? Vagy tetszöleges BD írónál ezen kezdesz el rugózni, hogy de játék és PS3?

(#8) eclipse006 válasza hito (#6) üzenetére


eclipse006
őstag

Nekem is nagyon tetszik, bár tény, hogy nem minden környezetben mutathat jól. Pl, ha egy polcra besuvasztom, ami felül zárt, ott nem igazán érvényesülne. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#9) raziel01 válasza #06658560 (#7) üzenetére


raziel01
veterán

Nem BD író hanem olvasó.
Itt most arról van szó, hogy próbál az ember többet kihozni a pénzéből.
Anno PS2-t is jobban megérte venni, mert kb egyárban volt egy sima DVD lejátszóval.
Telefonnál is örül az ember ha több dolgot tud vele csinálni. (GPS/Wifi, stb...)

(#10) #06658560 válasza raziel01 (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha vlaamilyen funkció teljesen felesleges, akkor pont nem hoz ki többet az ember a pénzéböl. Ha SACD kell, akkor speciel a hajára kenheti a komplett PS vonalat. Vagyis miért is kell a konzolokat idekeverni? Zöldségtálba gyümölcsöt?

(#11) raziel01 válasza #06658560 (#10) üzenetére


raziel01
veterán

De ha nem kell? Még mindig nem fogtad fel amit írtam. Ha valakinek nem kell a sok extra de esetleg szeret játszani akkor nem igazán éri meg ez. PS3 is viszi a sima blu-ray filmeket.

(#12) M107


M107
addikt

:R

Bár az árból max 5000-7000 ft lemenne már okés, ne feledjük Sony aki anno részt vet a Cd kifejlesztésében és az optikai lemezek egyik legnagyobb támogatója.

S jó tudni a Blu-ray nem az adattárolásról szól (bár vannak adatlemezek is Blu-ray-ben), hanem a video-ról.
Tartani szem előtt !

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13) KevinMulder válasza danikollar (#3) üzenetére


KevinMulder
tag

"Annak könnyebb egy blu-ray lejátszót kezelnie, mint egy ps3-at a joyyal. Ha meg távot is akar hozzá, az már megint plusz költség."

Miért? Errefelé a Samsung TV távvezérlője remekül lekezeli a PS3-at, ha DVDzni van kedve az embernek.

(#14) M107 válasza KevinMulder (#13) üzenetére


M107
addikt

:R

ha DVDzni van kedve az embernek.

A dvd már a múlt..... ;]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#15) #06658560 válasza raziel01 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Te nem fogod fel. Ez a lejátszó olyanoknak van, akiknek kell az extra, mert sdokféle médiaformátumot akarnak. És nem kell nekik a konzol rész. Ha csak BD-t akarna valaki, ahhoz is drága a PS3, van rá olcsóbb megoldás is. erölteted itt állandóan a játékosdit, mikor ez a termék nem tud játékkal mit kezdeni. Miért ilyen nehéz ezt megértened? Vagy csak trollkodsz?

(#16) raziel01 válasza #06658560 (#15) üzenetére


raziel01
veterán

Nem tud a játékkal mit kezdeni pont azért mondom a PS3-at, mert az tud.
Amúgy meg bekéne fejezni, mert teljesen értelmetlen.
Szerintem árban sok és azért nem éri meg. Nem kezdtem volna el panaszkodni ha mondjuk csak 140 dollár lenne.

(#17) nismoka válasza M107 (#12) üzenetére


nismoka
addikt

35ezer a BDP-S4100 ugyan az mint az 5100 csak wifi nélkül..

(#18) nismoka válasza raziel01 (#11) üzenetére


nismoka
addikt

Ez viszont visz sokmindent amit a PS3 nem, pld NTFS külső HDD, mkv, stb.

(#19) KevinMulder válasza M107 (#14) üzenetére


KevinMulder
tag

Mit bánom én, ameddig dömping áron lehet DVD-t venni :)

(#20) Mercutio_ válasza raziel01 (#16) üzenetére


Mercutio_
félisten

PS3 SACD-vel, .flac-cal tud mi tkezdeni?
Na, leesett...?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21) #06658560 válasza raziel01 (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Jé, a trollnak megunja, hogy trollkodik.

(#22) raziel01 válasza #06658560 (#21) üzenetére


raziel01
veterán

Pusztán nincs értelme írogatni, mert nem tudjuk meggyőzni egymást.
Én flac-et számítógépen hallgatok HIFI van rákötve.
MKV lejátszás gyakorlatilag meg warez, az meg nekem nem kell asztali lejátszóba. Nyilván nem a hétvégi nyaralós videókat nézi valaki MKV-ban.

(#23) #06658560 válasza raziel01 (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ennyire szüklátókörüen mégis miért kellett hozzászólnod a cikkhez akkor? Pláne úgy, hogy még meg sem értetted mi is a termék.

(#24) raziel01 válasza #06658560 (#23) üzenetére


raziel01
veterán

Csak olyan kommentek lehetnek, hogy húúúú öcsém ez milyen király?
Elmondtam a véleményem, lehet egyetérteni meg ellent mondani is.
Az árával van a fő probléma. 2013-ban 200 dollárért, ami itthon lesz vagy 50-60k rohadtul nem éri meg.
Hiába tud különleges dolgokat. Mondjuk a design se tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#25) #06658560 válasza raziel01 (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mennyiért kapsz SACD lejátszót? A magyar ár az egyrészt honnan tudod, hogy annyi lesz, másrészt miért is a Sony hibája, hogy horribilis Áfa van rajta?

"Csak olyan kommentek lehetnek, hogy húúúú öcsém ez milyen király?"
Nem, csak épp a teljesen agyatlan kommenteknem kellenek. Meg kell érteni miröl szól a cikk, mi az alternatívája, s mi nem. Aztán kommentelni, azokhoz mérten összevetni az árakat is.

(#26) nismoka válasza raziel01 (#24) üzenetére


nismoka
addikt

Itthoni hivatalos ára: 44 900FT. Igy jó?

[ Szerkesztve ]

(#27) M107


M107
addikt

:R

Kezdődik, mindenek vannak előnyei és hátrányai......

A ps3 egy játék konzol + funkciókkal
Ez meg egy minőségi asztali BD lejátszó megint más funkciókkal - és nem játék kompatib.....

Figyelem a fórum némely aktuális al-fórumát nem hogy egymást segítenénk hanem ez szar egy hulladék ez jó csak ez semmi más.

Az Lg márka amúgy tényleg ipari hulladék mindenben és ez tapasztalat.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#28) Mardel válasza M107 (#27) üzenetére


Mardel
őstag

Latom sikerult teljesen asszimilalodnod. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#29) Kozmonauta


Kozmonauta
tag

A sznob elborult agyalágyultaknak való!

A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ

(#30) M107 válasza Mardel (#28) üzenetére


M107
addikt

:R

Asszimilalodnod

ez az igazság, tudod mennyi HIBÁS Lg termék ment át a kezem között 10 év alatt, tudom miről beszélek.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#31) eboostr válasza Kozmonauta (#29) üzenetére


eboostr
aktív tag

Jah, jórészt a dizájnt fizeti ki a vevő. :(((

(#32) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Az én véleményem szerint mindent belepakoltak ebbe a gépbe (ami részben elismerésre méltó), csak minőségi elektronikát ne várj, analóg kimenetet nem mertek rá rakni :DDD !

Valószínűleg a képminősége nem marad el a kategóriájától.

Viszont azt, hogy az SACD és LP rippelt 24-bites flac előnyeit meg nem hallja senki, szinte biztos! Ebből a szempontból semmivel sem jobb a társainál.

"in medias res"

(#33) raziel01 válasza Csabroncka (#32) üzenetére


raziel01
veterán

"Viszont azt, hogy az SACD és LP rippelt 24-bites flac előnyeit meg nem hallja senki, szinte biztos! Ebből a szempontból semmivel sem jobb a társainál."

El ne hidd. 1 millió Ft-os hangfalkábelnek is van értelme, kimutatta itt egy teszt. :D
Hátha valaki emlékszik rá, belinkelheti.

(#34) ironthehorse


ironthehorse
csendes tag

sztem brutál-ocsmány :D
utóbbi 2-3 évben, mióta óccsó lett a kéksugár-játékos(magyarul nem 100k-nál kezdődik a fapados...) elfelejtették a gyártók, hogy pár ember a játékost esetleg berakná a toronyba az erőlködő fölé...
mindenféle dizájn-centerbe való szemetek jönnek ki, csak nehogy szabvány-méret legyen :(

(#35) Csabroncka válasza raziel01 (#33) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nézd a desing eléggé szubjektív dolog, a hang azért kevésbé. Mivel téged bármivel is felesleges győzködni, ezért nem kezdek ellenérveket felhozni.

Utóiratként annyit tudok mondai, mindent arra kell használni amire való (értsd konzol - bd lejátszó kérdés).
Kisarkítva BD lejátszóval repülési magasságot is lehet mérni: kidobod a repülőgépből és stopperrel méred mennyi idő alatt ér földet! ;)

"in medias res"

(#36) Csabroncka válasza ironthehorse (#34) üzenetére


Csabroncka
addikt

Erősítő fölé közvetlenül nem rakunk semmit (alapszabály). Érdemes egyébként aprón körülnézni, 2-3 éves minőségi darabokat (akkor csúcskategóriásak voltak), kiváló ár/értékkel lehet vásárolni!

(a szerk. időm lejárt)

"in medias res"

(#37) ironthehorse válasza Csabroncka (#36) üzenetére


ironthehorse
csendes tag

nem közvetlenül fölé, hanem a felette levő polcra lenne rakva, de a torony így ocsmány lenne :(

(#38) #09634560 válasza raziel01 (#1) üzenetére


#09634560
törölt tag

PS3 csak akkor jó választás, ha csak BD filmet néz a többi felsorolt nélkül, mert annak van anyi előnye hogy gyorsabban tölti be a filmeket. Ez a készülék minden másban job és olcsóbb sztem.

(#39) Mardel válasza Csabroncka (#36) üzenetére


Mardel
őstag

Troll mode on, nálunk pedig az erősítő fölött van a TV. :P ;] Persze a kettő között van pár centi levegő meg pozdorja.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#40) krx21


krx21
nagyúr

A tavaly megjelent Sony BDP-S790 szerintem sokkal szebb és jobb is... Persze drágább is... Biztos remekül sikerült és nem véletlenül nem újította meg a csúcs lejátszóját idén a Sony...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.