Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) róland


róland
veterán

Itthon is alkalmazhatnák!

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2) bLaCkDoGoNe válasza róland (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És nem csak a mobiltelefon szolgáltatóknál.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) bbrain


bbrain
tag

Végre egy olyan kormány aki figyel valamennyire a népre is.

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#4) Matamata


Matamata
aktív tag

Dél-Korea, Magyarország egy párhuzamos univerzumban.

(#5) aram01 válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

a kedvezményt,vagy a büntetést?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez szép, úgy tűnik valahol még szeretnek gondolkodni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) zazahoho


zazahoho
őstag

Ilyen döntés nálunk soha a büdös életben nem fog születni :N .

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#8) djculture


djculture
félisten

Már kezdtem megijedni hogy a mobil szolgáltatók vezetőinek büntetésként 30 napig gangnam style-t kell táncolniuk :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) VincentXxX


VincentXxX
csendes tag

és milyen jól járnak azok az ügyfelek, akik amúgy épp szerződést szeretnének kötni... :F

(#10) bLaCkDoGoNe válasza aram01 (#5) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Arra gondoltam, hogy minden szolgáltatónak a tökére kellene lépni, aki a meglevő régi ügyfeleit le sem tojja, míg az új ügyfelek valagát fényesre nyalja, szektortól függetlenül (telco, bank, stb.).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) #16820480 válasza VincentXxX (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

köthetnek 3 hét múlva majd.

(#12) Lenry válasza VincentXxX (#9) üzenetére


Lenry
félisten

annyira sokan azért nem lehetnek. Dél-Korea mobilpenetrációja 108%, nem sok új előfizető lehet...
(mondjuk azért többnek gondoltam, ennél mi is előrébb vagyunk a 118%-unkkal)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) #16820480 válasza Lenry (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Koreában nincsenek prepaid konstrukciók, minden előfizetés számlás (havidíjas) előfizetés, így szerintem kevesebben vállalnak be egynél többet. talán leginkább a céges mobilok miatt.

(#14) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Ideje volt, hogy kiszúrják az ilyen semmire kellő hozzá állást! Itthon is oda kellene figyelni.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.