Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Az Asrock lap elég tetszetős, kíváncsi leszek az árára. Gondolom annyira nem fognak elszállni vele...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) eclipse006 válasza Móci (#1) üzenetére


eclipse006
őstag

Hasonlóan vélekedek én is az Asrock-ról,nagyon jól nézki és jó anyagokat használnak. az UCC pedig elég jól jöhet azoknak akiknek ilyen procijai vannak!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Nekem az Asus tetszik, viszont az ára brutális lesz, gondolom :F

nothing is true everything is permitted..

(#4) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

Ez az Asrock abban különleges hogy nem olyan béna mint az elődjei? :DDD

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#5) D1Rect válasza CsendesMark (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Egy ideje egész jó lapokat gyártanak.

(#6) kételkedem válasza CsendesMark (#4) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem.

Azért különleges, mert a friss 890-es chipset van rajta, 2 db 3.0 USB, 6 db 6 Gbps-os SATA és Radeon HD 4290-es típusú, DX 10.-es integrált video.

Ha olvastad volna a cikket, te is láttad volna. ;) :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7) yakuza.tora válasza kételkedem (#6) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Tőlem azért is kap egy fél piros pontot, mert a déli hidat nem kötötte össze az északival. :K Halál a hülye hőcsőkígyókra! :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#8) kételkedem válasza yakuza.tora (#7) üzenetére


kételkedem
addikt

piros pontokhoz: D-Sub, DVI és HDMI csatlakozó és a hátlapra kivezetett CMOS clear gomb.

Ja és Halál a hülye hőcsőkígyókra! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

A memóriákból maximum 4 darab 1800 MHz-es (OC) modult lehet használni egyszerre.

Ez nem azt jelenti, hogy adott tipusu DDR3-1600-as modult fsb emelessel tulhuzva 1800on? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10) Razermazer


Razermazer
őstag

Ez egy teljesen korrekt lap, és tuti nem lesz irtózatosan drága Asrockhoz mérten. Egyre szimpatikusabb nekem ez az asrock, a kis htpcmbe is egy ionos asrock van hihetetlenül strapabíró és full felszereltségű. Míg ki nem döglik a quadom addig azonban nem ruházok be másra egyenlőre, de megvan a következő jelölt, és platform. :)

És egy varázsige az asrockért"Klatuu, verata, nicto. Repeat it!" :DDD csak hogy jó lapokat gyártson nekünk

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#11) P00By


P00By
nagyúr

Ez már nem azaz ASRock :)

(#12) #19617792


#19617792
törölt tag

Ez az ASrock lap szép, egyszerű és nagyszerű! :C A 2x7 szegmenses diag kijelző nagyon jó. Csak az van, ami kell. De ahogy látom itt is már sokfázisos őrület van.

(#13) Terentius


Terentius
őstag

Asrock miért nem tud egy normális 890X vagy FX lapot gyártani?

Poco F5 12/256 Gb

(#14) Depression


Depression
veterán

Az AsRock pci-e csatornái CFX esetén csak 8-8x-osak. Ez mennyire fogja vissza a VGA-kat? ill. melyik videókártya az, amelyiknek ez már kevés?
A harmadik meg mindössze 4x-es. :U

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#15) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Asrock lap klassz lett.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#16) #19617792 válasza Terentius (#13) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ezen mi a nem normális? Meg, hogyan csináljon 890X/FX lapot, amikor még csak a 890GX jelent meg?

Depression: Már a 790X/GX is csak ennyit tudott 16x v. 8+8+4. A 890X/GX is ennyit tud, lényegében szinte nincs különbség a chipsetek között. A PCI-E x8 a kisebb kariknál minimális hátryánt jelent. Egy 5850-t már kicsit jobban visszafog, de a kisebbeket kevésbé, alig néhány %. Ha teljesértékű 2x x16 kell, akkor 790FX v. 890FX.

[ Szerkesztve ]

(#17) zola0601


zola0601
tag

Nemrég még se hol se volt az ASRock, most meg már lassan kinövi magát a nagyok közé! :C

Üdv: Zoli

(#18) Terentius válasza #19617792 (#16) üzenetére


Terentius
őstag

A 790-es szériából sem csinált.Milyen hozzáállás ez?Nehogy az ember tudjon olcsón venni egy 890X-et?A s1156 esetében bezzeg van mindenfajta deluxe verziójuk.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#19) #19617792 válasza Terentius (#18) üzenetére


#19617792
törölt tag

Talán csak a Gigabyte, meg az MSI csinált 790X-es lapot, a többi nem. Szerintem lesz a 890X-es ASRock, de maga a chipset még meg sem jelent.

(#20) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Azt hittem rosszul látok amikor megláttam a gyönyörű asrock logót azon a brutál tuti lapon.

Az simán lehetne Asus vagy gigabyte is, azt is elhittem volna róla. :K

Nem beszélve arról hogy az Asrock lapjai meglehetősen tetszetősek, és igényesek mostanában. :U
Isten hozott a nagyok között Asrock. :C

(#21) D.Orion


D.Orion
veterán

Az Asus munkaállomásokhoz szánt új modellje, a P7F7-E WS SuperComputer ára egyelőre még nem ismert. <> Marketing bullshit, munkaállomásokba az ilyen lapot kiröhögik. Ezt a SuperComputer-t nem az AsRock találta ki? :U

Eddig is fel lehetett oldani a letiltott magokat, szóval két bullshit is van. :(((

(#22) nbg


nbg
senior tag

Gyerekek, ti eddig melyik csatornat neztetek? Az Asrock mar jo par eve roahdt jo dolgokat csinal - igaz neha kicsit idegbetegeket, de nagyon jokat. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#23) psylocke


psylocke
tag

890x minek? szerintem azt hagyhatta volna az amd, elég fx meg gx

asrock asus kapcsolat, kishal nagy hal gondolom ez van a háttérben...

(#24) darkarthur válasza D.Orion (#21) üzenetére


darkarthur
senior tag

Ők dobták ki először a nevet, de az AsRock az Asus tulajdonában van ;]

Samsung S23 Ultra 5G

(#25) mrbig25 válasza Terentius (#18) üzenetére


mrbig25
őstag

Aki keres az talál --> Asrock UCC Series
Tehát lesz 890fx-es, delukszos csúcsszupi Asrock lap, csak még várni kell, mivel hivatalosan még meg sem jelent a 890FX.

Én viszont egy ilyen 890gx-re pályáznék szívesebben. Az ára remélhetőleg nem lesz vészes, mivel 30k-ért mérik a 890GX-es Asus lapot. Attól elméletileg olcsóbbnak kéne lennie az Asrocknak.

[ Szerkesztve ]

...

(#26) #19617792 válasza D.Orion (#21) üzenetére


#19617792
törölt tag

SuperComputerekbe nem ilyen csicsás vackok kellenek, amin még PCI-X sincs... :DDD

(#27) Uncool Ben válasza darkarthur (#24) üzenetére


Uncool Ben
tag

Az AsRock nem csak az Asus tulajdonában van, eleve ők hozták létre a márkanevet az olcsóbb cuccainknak, hogy ne asszociáljanak a népek gazdaságos dolgokra az Asus név hallatán, és közben az új márkanévvel szabadon tarolhassanak az alsó kategóriában is.

(#28) Arni90


Arni90
tag

Pár éve még biztos nem vettem volna asrock lapot, de ha mostanába netán beújítanák tuti azt vennék. Jó irányba mennek.

(#29) _Orbi_ válasza yakuza.tora (#7) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

akkor most szóljak én az alaplapommal? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) Tommmmka válasza _Orbi_ (#29) üzenetére


Tommmmka
senior tag

Diikkmááá Nemesfém :C

(#31) KukkSteve válasza _Orbi_ (#29) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Szépecske :)

A számom az adatlapomon. ;)

(#32) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

Tyűűűha :) az AsRocknak én is adnék némi plusssz feszt :P :) Megizzasztanám a házikómban :P

A számom az adatlapomon. ;)

(#33) Kismenyus


Kismenyus
csendes tag

Üdv!
Alaplap vásárlás előtt állok, kinéztem egy [ASRock 890GX Extreme3-t] és egy [Asus M4A89GTD PRO-t].
Nagyjából ugyan azok a specifikációik, annyi, hogy az ASrock-on van USB 3.0. Azt szeretném kérdezni, hogy Ti melyiket ajánlanátok (pro és kontra)? Esetleg tapasztalatokat megoszthatnátok! (Akár p.ü-ben is)
Előre is köszönöm!

Fent vagyok a vatera.hu-n is, az ottani értékeléseim alapján megítélhetsz, "Kismenyus" néven keress.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.