Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) #72042496 válasza sb (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az számomra túl kompromisszumos. A gyári tetszene, mert minden eszközről (beleértve a belső lejátszót is), mindenféle jellel működik, és összedolgozik a Hue világítással is.

(#14) Gijon: Szép az EISA díj, de az a cikk sajnos semmitmondó. Engem nem az ilyenek érdekelnek. Hobbiból meg-megnézegetem a csúcstévéket, és a nagy gyártókkal önkéntelenül is kvázi képben vagyok. Mik a gyári képmódok, ajánlott beállítások, hogyan kalibrálhatók, milyen az interpoláció, az okosrendszer, mikor jelentkezik ABL, van-e 120 Hz (milyen felbontásokban), VRR, FreeSync, mennyi az input lag, hogy viselkedik PC módban, milyen az okosrendszer, milyen hangformátumokat kezel, HD hangokat konvertál-e ARC-kompatibilisre, ilyesmik érdekelnek. Illetve a tulajdonosok beszámolói.

A Philips tévéiről viszont a legmarkánsabb infóm, hogy az Ambilight klassz, a rendszerük lassú, és hogy tudtommal kínai érdekeltség alá tartoznak. Nyilván lehetnek ezek szuper tévék, csak a kétkedés jogát fenntartom, és azt is, hogy legközelebb is másmilyet vegyek. Aztán lehet belőle éppúgy Philips is, nem döntöm én ezt el előre. :)

(#12) Depression: Azok nem hatnak meg. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.