Hirdetés

2020. május 26., kedd

Gyorskeresés

(#1) janeszgol

janeszgol
(veterán)

A kamera dizájn tetszik.

Windows Phone és Nokia/MS Lumia telefonok forever!

(#2) Polarstar válasza janeszgol (#1) üzenetére

Polarstar
(nagyúr)

Attól tartok, hogy a kamera ennek ellenére ki fog lógni, mint egy gyárkémény.. :D

Legyél te is VÍRUS-KILLER! BRUTÁL-KIRÁLY több rétegű mosható pamut arcmaszkok rendelhetőek. Hívd: 30- 7729129 ThinkPad-ThinkPad!

(#3) Ricardo

Ricardo
(félisten)

Így elsőre jól hangzik. :K

(#4) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Pedig ha valamik jól néztek ki, azok a Chocolat szériás telók. A BL40-re el nem tudom mondani mennyit csorgattam a nyálam, nagyon sajnáltam hogy nem tudtam egy olyat megkaparintani.

All→M8

(#5) moleculez

moleculez
(addikt)

Remélem nem csak a designnal próbálják eladni majd.

Az alvás a gyengék kávéja.

(#6) pusszycat

pusszycat
(veterán)

Én valami hosszúkás formanyelvre gondolok. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#7) zozzo72 válasza pusszycat (#6) üzenetére

zozzo72
(aktív tag)

És minél hosszabb, annál jobb?

;]

(#8) gyonyoruwok

gyonyoruwok
(junior tag)

ez ha nagyjából így nézne ki kész termékként is, és ebben a színvilágban, gyönyörű lenne :R kíváncsian várom, mit fog tudni.

Sony A6000 | Huawei P20

(#9) Obyboy válasza Polarstar (#2) üzenetére

Obyboy
(addikt)

Nem kell tartani től így is lesz. Az utolsó előtti mondatban le is van írva:
"A nagyság szerint sorrendbe rendezett, különálló szenzorok az vízcseppeket idézik, a három kamerás rendszer legkisebb elemei és a LED segédfény a hátlap síkjába illeszkedik, míg a főkamera minimálisan kiemelkedik a felületből."
Az már más kérdés, hogy kinek mi fér bele a minimálisba.

"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#10) pusszycat válasza zozzo72 (#7) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Ne tőlem kérdezd, a címből szedtem... :))

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#11) INGJOKE válasza pusszycat (#6) üzenetére

INGJOKE
(addikt)

Macskanyelv.... :DDD :DDD :DDD

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit Stratos 3 +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+Logitech g903+Jabra Elite T65

(#12) Polarstar válasza Obyboy (#9) üzenetére

Polarstar
(nagyúr)

Szépek ezek a tervek, aztán egyszercsak rosszra fordulnak a dolgok. Mint már sokszor megtörtént. :R

Legyél te is VÍRUS-KILLER! BRUTÁL-KIRÁLY több rétegű mosható pamut arcmaszkok rendelhetőek. Hívd: 30- 7729129 ThinkPad-ThinkPad!

(#13) gretzky77 válasza Polarstar (#12) üzenetére

gretzky77
(addikt)

Mondjuk pont az LG aki annyira nem erőlteti a kameradudort, V50 esetén is megoldották, hogy egy síkban legyen a hátlappal!

LG V50 Dual screen & Final Sonorous II & Marshall Major II Bluetooth

(#14) Luck Dragon

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog (1)

G2 & G4 után jó lenne ha újra régi fényében térne vissza a márka. És ezt az elképzelést a valóságba is át tudnak ültetni akkor lehet rá esélyük.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,Android One.

(#15) zozzo72 válasza pusszycat (#10) üzenetére

zozzo72
(aktív tag)

Minél előbb annál hamarabb.
:)

(#16) -Faceless-

-Faceless-
(őstag)

Várós a Sony 21:9-es telefonjaival is szemeztem, de összességében nem voltak valami meggyőzőek. Remélem Lg-nek jobban összejön, a kamera dudor sem zavarna, csak az előlap nézzen ki szépen.

(#17) janeszgol válasza pusszycat (#10) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Tenyleg, nem is vettem eszre. :)

Windows Phone és Nokia/MS Lumia telefonok forever!

(#18) Kamikaze75

Kamikaze75
(tag)

Végre valami újdonság,és szép. A samsung s20 és huawei p40 mintha egy gyártósorról jött volna ki...
Rádasul nagyon ronda az a kameratégla....
Félek az LG felirat miatt ebböl sem fognak sokat eladni....
Nagyon kellene már valami újítás design téren.
Nekem az oneplus 7-8,illetve a xiaomi k30,pro tetszik illetve nagyon szépek az oppo,vivo felső kategóriás telói

[ Szerkesztve ]

(#19) Quqesz válasza Luck Dragon (#14) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

+1

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#20) pusszycat válasza Kamikaze75 (#18) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Lehet nem ártana ha csinálnának ők is egy almárkát Lg Telcsi vagy valami jól hangzót. :D

(#21) Remekelek28

Remekelek28
(őstag)

Ha ez lenne a woow faktor első fecskéje,akkor azt mondom nem rossz. Sőt ötletes a kamera elhelyezés. A többi gyártó egy négyzetbe vagy körbe pakolgatja a kamerákat,ledet,már unalmas.
Felső középkategóriában ütős lehet ez a dizájn.

(#22) Luck Dragon válasza pusszycat (#20) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Felesleges mint addig míg a fő márkát nem bírják egyenesbe hozni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,Android One.

(#23) Remekelek28

Remekelek28
(őstag)

Azt nem tudom,a keskeny kávákat honnan szedi a cikk? Mivel csak a telefon hátulja látszódik.

(#24) pusszycat válasza Remekelek28 (#23) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Nézd meg jobban, ott van az. A cikkben. Második kép fentről lefelé. Vagy alulról fölfelé. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Remekelek28 válasza pusszycat (#24) üzenetére

Remekelek28
(őstag)

Ha a bal oldali fekete telora gondolsz,akkor az nem a kijelző része,az a hátlap,csak forditva van. Az alja vsn felfele.

(#26) pusszycat válasza Remekelek28 (#25) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Mi értelme lenne az alját mutatni a hátlapnak? Miért más színű mint a jobb oldali kép? :U

(#27) Remekelek28 válasza pusszycat (#26) üzenetére

Remekelek28
(őstag)

Egy telefont zöbb szinben is szoktak promózni. Bár ez nem nem hivatalos promo. Néz meg az oldalán a fémecs kikot ugyanugy a hétlap fele kezd el futni a telefon két végénél. Ebből egyértelműen le lehet szűrni.

(#28) pusszycat válasza Remekelek28 (#27) üzenetére

pusszycat
(veterán)

:DDD látom telefonról írsz...

(#29) Luck Dragon válasza pusszycat (#28) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog (1)

:DDD

(#30) Remekelek28 válasza pusszycat (#28) üzenetére

Remekelek28
(őstag)

:D :D :D Most látom csak mit vétettem. Pedig egy G7 ről irok. Látnád a samsung J3 rol hogy irok. Katasztrófális. :)

(#31) _flamer

_flamer
(kezdő)

Jól hangzik :DD

(#32) Zé.

Zé.
(tag)

Május 15-én mutatja meg az LG, hogy mit talált ki a G9 ThinQ helyett.
Középkategóriás, és Snapdragon 765G lapkát épít majd bele a gyártó.
Az igazán jól értesült források már arról is pletykálnak, hogy nagyjából olyan 670 eurós vételárban lehet majd gondolkozni, ennyibe kerülhet az új Chocolate mobil.
670 euro = közel 230 K ill. a magyar áfa... [link]

Középkategóriában ez sok, kérdés hogy hogyan csökken majd az ára, 5G készülék lévén?

(#33) badacsony

badacsony
(senior tag)

(#34) Remekelek28 válasza badacsony (#33) üzenetére

Remekelek28
(őstag)

Itt is ugyanazt irják nem? Bár itt a csokit nrm emlitik.

(#35) rigoberto

rigoberto
(aktív tag)

Hátulról legalább szép.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.