Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csako


csako
veterán

Már kezdtem örülni, hogy teljesben megnyitva is eltűnik végre, de a bubikat nem használom :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Tök jó lenne ha ki lehetne kapcsolni, mert rohadtul zavaró ha be akarom zárni... :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) myke01


myke01
senior tag

Úgy ,ahogy van , egy nagy rakás x@r :K még így is :W . "Ezt elqrták ,nem kicsit " :DDD

(#4) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Érdemi és hasznos újítás már régen nem jött a messengerhez, valószínűleg nem is fog egy jó darabig.
Egy az, hogy régebbi telefonokon egyre inkább fogja vissza a teljesítményt a sok szemét funkció, a másik az, ami le is lett írva, hogy még a képernyőt a helyet is fölöslegesen eszik.

Amikor a my day funkció jelent meg, akkor szedtem le egy tavaly tavaszi verziót az apkmirror-ról, és amíg nem ölik meg mesterségesen a támogatását, addig nem is fogok mást használni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) myke01 válasza nonsen5e (#4) üzenetére


myke01
senior tag

Ezek részei mind a mesterséges tudatformálásnak (sajnos) , használd ,ha kell ,ha nem . A legtöbb laikus használót már meg is "fogták" vele , ők nem fognak régebbi verziót leszedni ,és telepíteni. Folytathatnám az eszmefuttatást ,de minek , aki tudja az úgy is tudja miről van itt szó :K .

(#6) krystman


krystman
őstag

Én már csak azt nem értem, hogy miért nem tölt le egy régebbi változatot akinek nem tetszik! 1p alatt találni olyat amiben nincs benne ez. Én is visszatettem egy régebbit amiben nincs benne ez!

(#7) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Messenger lite a megoldás.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#8) South Velen válasza krystman (#6) üzenetére


South Velen
addikt

+1

Én kb 1 éves verziót használok. Igazából egy 2014-es verziót tettem volna fel legszívesebben de azt nem engedte felrakni (valószínűleg az OS).

Viszont ha csak a friss verziót lehetne használni, akkor inkább nem is használnám. A Lite pedig túl lite.

(#9) rankesz


rankesz
veterán

Mostani fent lévő erőszakos messenger legyalul - > ApkMirror - > keres - > 91.0.0.19.70 - > telepít, örül :))

(#10) User64476 válasza myke01 (#5) üzenetére


User64476
őstag

Soros?

(#11) elithun válasza rankesz (#9) üzenetére


elithun
őstag

+1 egy ideig nem is települ rá frissítés. :K
Hacsak nem jönnek legalább a smileyk és matricák a liteba, mert akkor az átveszi nálam a messenger helyét.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) wolfman válasza elithun (#11) üzenetére


wolfman
veterán

Ha kikapcsolod a frissítést, akkor nem is fogja frissíteni egy darabig. Mondjuk én egyszer egy még korábbit tettem fel, abban még a smileyk megreformálása előtti emotikonok voltak és pofázott a program, hogy 'márpdig telepítenem kell az újabbat mert miazhogymégezthasználodtegazember!'

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) haifisch válasza krystman (#6) üzenetére


haifisch
csendes tag

iOS-re példálul szerintem nem lehet régebbi verziót telepíteni. Ha esetleg tévednék, szívesen várom a lehetőségeket.

(#14) Draken válasza haifisch (#13) üzenetére


Draken
őstag

alma eldob, nexus/pixel megvásárol, voilá ;]

(#15) gyurkikrisz válasza myke01 (#5) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Inkább annak a része, hogy egy vállalat próbál releváns maradni a piacon. Mert azzal ma már sehol se lennének, ha tudnál szöveget küldeni, és semmi mást.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#16) haxiboy válasza gyurkikrisz (#15) üzenetére


haxiboy
veterán

Telegramnak sikerült...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) Fecogame válasza nonsen5e (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Épp ezért raktam fel én is a 89-es verziót ( az még sallangmentes ), majd a frissítést pedig letiltottam. Tökéletesen működik.

Egyébként jó lenne a Messenger Lite is, csak nincs benne hanghívás.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18) haifisch válasza Draken (#14) üzenetére


haifisch
csendes tag

Ha lenne értelmes teljesítményű alternatíva 4 colos kijelzővel, akkor még el is gondolkodnék rajta, de sajnos a pingpongütő most a divat :)

[ Szerkesztve ]

(#19) #41133696


#41133696
törölt tag

Lehet, hogy nincs szemem, de én ebbe még nem futottam bele :D De minimum nem emlékszem :)

(#20) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Ki is vehetnek belole...idegesit, hogy ismerosok a csucsoris kepeiket rakjak fel minden reggel :W

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21) gyurkikrisz válasza haxiboy (#16) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az meg mi?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#22) #41133696 válasza wertigo1984 (#20) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akit egyébként ennyire zavar annak ott a Skype vagy ha mindenképpen kell akkor a Facebook Lite .

(#23) Reggie0 válasza wertigo1984 (#20) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat. Nezhetjuk mashonnan is: minek vannak olyan ismeroseid, akik idegesitenek?

(#24) Rage47 válasza wertigo1984 (#20) üzenetére


Rage47
veterán

iratkozz le róluk

(#25) wertigo1984 válasza Reggie0 (#23) üzenetére


wertigo1984
őstag

Gyerekkori ismeroseim. Rohadtul a kepmizeriajuk idegesit csak.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#26) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

(#27) csako válasza wertigo1984 (#25) üzenetére


csako
veterán

Rá lehet nyomni hosszan a napjukra és minden egyéb változtatás nélkül eltüntetni, többet nem is mutatja őket. Előhozni még nem lehet, szóval csak "óvatosan".

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#28) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Én még mindig azt mondom, hogy a legutolsó használható Messenger 91-0-0-19-70 -et kell leszedni is használni. Lite szép és jó, de sok minden hiányzik.
[link]

A friss Messenger ami ez után jött ki meg egy szar.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) petipetya


petipetya
nagyúr

Megnéztem, marad a Lite.

"nincs rá lezsóidő"

(#30) Bjørgersson válasza NandorHUN (#28) üzenetére


Bjørgersson
félisten

73.0.0.15.70 :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31) elfelejtette válasza #41133696 (#22) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ja. Alapból böngészőből Facebook-ozok, ott is megjönnek az üzenetek, aki pdig azonnal el akar érni, az felhív, vagy SMS-t küld.
Az asszonynak meg a Facebook Lite-ot tettem fel, 2MB és azonnal megjön minden üzenet, nem kell 180MB-os Facebook alkalmazás, meg mellé 70MB-os Messenger. És nincsenek benne ilyen b@zi funkciók...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#33) NandorHUN válasza Bjørgersson (#30) üzenetére


NandorHUN
addikt

2 között van érdemi különbség? :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#34) South Velen válasza NandorHUN (#33) üzenetére


South Velen
addikt

a v91 már spammel az ismerőseid szülinapjaival, meg ismerős ajánlásokkal, stb.

(#35) Bjørgersson válasza NandorHUN (#33) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fogalmam sincs, lassan egy éve nem frissítettem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36) #73029888


#73029888
törölt tag

Akinek a legjobb Messenger verzió kell normális müködéssel annak ajánlom ezt:
[link]

(#37) petipetya válasza #73029888 (#36) üzenetére


petipetya
nagyúr

Konkrétan csak egy fehér kijelző fogad az indítás után. Még mindig marad a Lite. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#38) #73029888 válasza petipetya (#37) üzenetére


#73029888
törölt tag

Töröld le az új verziót teljesen majd rakd fel az általam ajánlottat és az elején várnod kell kicsit.

Nem ajánlanám ha nem müködne...

(#39) petipetya válasza #73029888 (#38) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valóban várni kellett vagy 1 percet, hogy elinduljon. Sajnos a tetején éppen akkora helyet foglal el a frissítésre ösztönző rész, mint a napok nevezetű szekció a legújabb változatban. Ha el is tűnik, újra megjelenik. Látom többen is más-más változatra esküsznek, de nem fogom végigpróbálni az összeset, hiszen a Lite tökéletesen működik. Azért köszi. :R

Használok még WhatsApp-ot és Telegramot, azok nem akarnak többek lenni annál, amire valóak.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#40) Bjørgersson válasza petipetya (#39) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez a Telegram Facebook fiókkal is használható Messenger helyett, vagy teljesen független?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41) #73029888 válasza petipetya (#39) üzenetére


#73029888
törölt tag

Sajnos.

Használnám a legújabb verziót ha nem csinálná azt hogy az ismerőseimet egy darabig mutatja majd egy idő után annyit látok. "Kapcsolatok betöltése" ha ezt kijavítanák örülnék neki mert az instant Games megnézném de ez a hiba sajnos már jó pár verzió óta van

(#43) Bjørgersson válasza #20749568 (#42) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eh, akkor marad a Messenger.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44) petipetya válasza #73029888 (#41) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt nálam is csinálta a Messenger, de nem foglalkoztam vele - valószínűleg app hiba. Akivel van aktív beszélgetés, annál mindig láttam online-e vagy sem, míg a többiek állapota nem érdekelt. A Lite ezt szintén jelzi a csevegés tetején.

"nincs rá lezsóidő"

(#45) NandorHUN válasza petipetya (#39) üzenetére


NandorHUN
addikt

Próbáld ki a 73.0.0.15.70-t. Megy tökéletesen. Bár az álltalam linkelt is megy.
A régi jól megszokott Messenger, van hanghívás file küldés stb... csak SnapChat koppintás nélkül :)

Lite jópofa, csak sok funkció nincs benne sajnos.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#46) #73029888


#73029888
törölt tag

Megnéztem nekem a V56-tól jönnek a problémák. (Matricák nem animálnak,Like gomb nem megy,akkor volt egy bizonyos szövegtördelési hiba amikor levágta a szöveg végét,meg az ismerősök mutatása hiba) így marad a V40-V50....azt hiszem az új kinézettel jött be az a gond amit fentebb írtam. De a Like gomb és a Matricák nem mozognak már a V56-tól hibás.

Szerk: V50-be még minden müködik+van engedély kérések menüpont.

[ Szerkesztve ]

(#47) NandorHUN válasza #73029888 (#46) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem telefon válogathatja, mert nekem se a V73-mal, se a V90-el semmi bajom nem volt. Régi verziók meg már nem biztos, hogy támogatnak olyan dolgokat amik azért kellenek nekem pl hívás.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#48) #73029888 válasza NandorHUN (#47) üzenetére


#73029888
törölt tag

Gondoltam én is erre hogy telefon vagy szoftverfüggő de az S4 Mini meg S4 CM/Lineage alatt is csinálta ezeket meg egy ASUS táblagépen is+Lenovo telefonon is.

De a PC-a Android-x86 meg tökéletesen megy a legújabb verzió...

[ Szerkesztve ]

(#49) NandorHUN válasza #73029888 (#48) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, csak az a legújabb verzió - SnapChat copyra gondolsz - azt fel nem raknám :)
Engem leginkább a lehúzás frissítés helyetti kamera kinyitogatás zavart benne.

Messengerrel egyszer nem fotóztam még SnapChat sincs fent így ezek a hülyeségek engem csak zavarnak.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#50) aelod válasza #41133696 (#22) üzenetére


aelod
veterán

Én használtam egy darabig de nem tetszett. Sok funkció nincs benne ami a normál verzióban megvan. Le is szedtem. Annyi, hogy a sima messengerből kell telepíteni egy régebbi verziót. Amúgy én alapból nem frissítem se a fb appot se a messengert. Mindig elqrnak valamit rajtuk.

(#13) haifisch

Almás topikban érdeklődj. Szerintem megoldható.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.