Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Rajtad se láttam még szemügét. :D

(#2) guga


guga
Közösségépítő

Majdnem első :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) guga válasza 7 (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Mert nem azon keresztül nézem a világot :D ;) :B :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#4) Lenry


Lenry
félisten

Lesz gugás nyalóka, gugás póló, meghívnak ballagásra és utána az egész falu rólam, beszél - Guga Jeans viszont már van...
itt Szegeden van egy ruhaüzlet, arra van kiírva, már többször eszembe jutott, hogy lefényképezem, és belinkelem egyik írásod kommentjei közé, de mindig elfelejtem... na majd ha legközelebb arra járok, és lesz nálam fényképező...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Talisman


Talisman
csendes tag

Azért, a komoly tekintet mellé beficcen 1 Bivaly is :D ^^

Adelante tormenta!

(#6) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Hat en nem csak a kepet neztem meg... :D

Ujfent azzal kezdem, hogy sajat tudatlansagomat (retorikabol ezennel egy elegtelent nekem, de gyorsan!) kiemelem: csak par hete-honapja kezdtem olvasni az irasaidat. Ehhez kepest a szokasos fogadott: zsenialis kezdemenyek, fergeteges hangulat, amit megeröszakol a szetszortsag es összefüggetlenseg, strukturaert ordito öserö!

Hirtelen csak ennyi. De annak ellenere elveztem, hogy nehol ujfent "felment a pumpa"...

[ Szerkesztve ]

(#7) agent_k


agent_k
őstag

Na ez már okés!
Tudtam, hogy alkotói válságban voltál, amikor azokat a hülyeségeket írtad! Ez velős és magvas és van értelme. Több is és ezért jó írás!
Köszi Gug! :)

(#8) Tim82


Tim82
nagyúr

"A nagymamán is járt, kelt családi ebéd alkalmával, mikor egyszer csak szólt neki valaki, hogy mama törölje le."

A morzsa? :F Az írás szvsz remek. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9) joghurt válasza Lenry (#4) üzenetére


joghurt
addikt

Mifelénk viszont egy www.guga.hu matricás szakadt Suzuki szokott parkolni...

A tej élet, erő, egészség.

(#10) guga válasza joghurt (#9) üzenetére


guga
Közösségépítő

[Saját termés :DDD]

XIV. ker Ilosvai u.??
Ott van a nejem iskolája :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#11) guga


guga
Közösségépítő

Lenry! A guga-jeans Guga Kuerten teniszező biznisze, sajnos nincs közöm hozzá :D

Talisman! Photoshop :DDD

Cimbix! Mi az a retorika :F beszéljél nekem szépen, ékesszólóan, ne szónokolj :DDD

Kicsee! Hja, az a poszt nem válik a javamra :D

Tim82! Igen, a morzsa, szoktam úgy fogalmazni, hogy szándékosan kihagyok a mondatokból részeket, olyankor, aki olvassa, muszáj gondolkodnia, következtetnie. Érdekesebben hat :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#12) Tim82 válasza guga (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

Elsőre azt hittem, magyartalan mondat... de szándékos! :DDD Mondhatni, művészi eszköz - tömörítés a mondanivaló kiemelésére, a feszültség fokozására! :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) #06658560


#06658560
törölt tag

Szep, kerek, nekem nagyon tetszo iras. Ha pedig a melylelektanat is megkarcolnank, s az eredeti carnaszalat kezbe fogva kalandoznank a minoszi palota melyere, hogy megtalaljuk a benn tenfergo bikaeledeleket, akkor talan rajonnenk szerencsetlen reszketegek problemajara. Annyit gyurodott a fejuk eletukben (kopirájt HOFI), annyit ettek a keseru bukas cipojabol megmaradott morzsakat, hogy masra mar nem is emlekeznek, ize nincs szajukban, csak azt ismerik mar. S ha kinalnad a probalkozas, siker sutemenyet nekik, nem vennek el kostolni sem mernek, hisz azt nem ismerem fiacskam, olyat meg mar minek probalni. Jo az en kis szikkadt, szaraz, soknapos keseru siekrtelensegem.

(#14) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valami nem hagy békén.
Mivel a néni idősecske, nem jöhetett messziről. Nagy gond lett volna átugrani hozzá, és személyesen felmérni azt a zárat?

Egyébként feltűnt, hogy szünetel a vulgaritás, és ez jó.

Élmény volt olvasni, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) guga válasza Vakegérke (#14) üzenetére


guga
Közösségépítő

Innen nem lehet elmászkálni, nagyon sokrétű a munkánk. Photo, számtech szerviz, gsm szerviz, festékpatronok, fénymásolás, de ez itt nem a reklám helye. Még ebédidő sincs. A kulcsmásolás mienk az egyetlen a környéken, a lábamat sem tudom innen kitenni.

A néni naponta bejár a közeli faluból a városba, hátha megleli a kulcs másik végét, vagy rászánja magát a rajzolásra, más nem akkor majd az apus :)

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16) guga válasza #06658560 (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ahogy olvaslak, olvasom Önt, te sem vagy, Ön sem mai csirke :D
Vagy félreértettem az utolsó mondatot.

Hja, és:

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17) #06658560 válasza guga (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Háát, nagyon vén vagyok már, vénebb még az országútnál is, már napját sem tudom, mikor töltöttem a 27-et, arra meg gondoli sem merek mik jön a 28-adik. :D

Csak elég sok idős ember van-volt környezetmben, akiken, mint jófajta békési közegben le lehetett mérni ezeket a problémákat. Plusz 7 évig voltam albérlője egy 7x éves néninek, akit ugyan imádok, mint egy nagymamát, de rajta is érződött néha ez a mentalitás.

(#18) guga válasza #06658560 (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

A békési közeg az megye, vagy a Békés nevű település?
Gyulán születtem, 17 éves koromig éltem ott, utána Budapest, majd 40 évesen Bánk végállomás :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#19) #06658560 válasza guga (#18) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hmm, kalandos lesz: kezdtem Szeged, kettes kórházban, majd Szeghalom, onnan Békécsaba, majd melé párhuzamosan Bp. Kicsivel később, ahogy Bcs kezdett csökkenni jött Veszprém, majd a három mellé még negyediknek Pécs. azóta veszprémet lecseréltem Burscheidre, a végállomást meg nem tudom, max remélem, hogy nem egy kellemes rózsaszín műanyag vödör lesz.:D

(#20) concret_hp válasza guga (#16) üzenetére


concret_hp
addikt

enélkül a kép nélkül nem műlhat el guga írás :))

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.