Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Chaser válasza e-newsee (#19) üzenetére


Chaser
titán

inkább ne legyen konyhabútorom, mint kalap sz@rt érjen a szavam
nincs mai világ, tegnapi sem, az adott szó kötelez
van néhány ember akivel lejátszottunk a lakásod áránál nagyobb játékokat, bármiféle szerződés nélkül
épp nemrég bukkant fel egyikük, szóba is jött ez, kuva' sokat tárgyaltunk árakon, nagyon profi az ember, én megtanultam tőle, de bármekkora alkudozások voltak is, ha azt mondtuk a végén X akkor X
így adtam el a lakásom is, kezet fogtunk, pár nap múlva ügyvéd és szerződés

Delerium
nincs annyi pénz, hogy én ilyenért eladjam magam
sokra menne a családom az 1mrd-vel, ha onnantól nem látna többet csak egy kupac sz@rt, mert úgy érezném magam, ami van az legyen tisztességgel, vagy sehogy
minap játékot adtam el aprón, olcsón, elég egyértelműen le volt írva minden a hirdetésben, betalált valami régi tag, olyan kérdésekkel indított amikre ott a válasz, aztán folytatta tovább, végül megadtam neki a számlaszámom, aztán megint jött a hülyeséggel, meg ő így szokta és úgy szokta, átgondoltam oké, innentől neked nem eladó, másnak odaadtam ugyanannyiért, de azért nem mondom le az embert ha ráígérnek akármennyit az árra, itt meg arról van szó
felhívtam volna, koma, hozol 5-10% foglalót és tiéd a lakás, mert van érdeklődő nagyobb pénzért, nem fogok veled rizikózni, ez korrekt

szerk:
Eastman
pénzben buktam, másban nem:) de azt a pénzt össze lehet dolgozni újra, becsületet viszont nem, egyszer lehet eladni, én legalábbis ezzel így vagyok

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.