Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bari


Bari
Modder

Köszönöm hogy megosztottad :R :R

Később biztos hasznos lesz majd ez az írásod Nekem is.

Üdv: Bari

(#2) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Érdekes.
Nem ez az első eset, ahol bújtatottan el akarja hitetni a MS a felhasználóval, hogy az új laptop Win8 only. Belerakhatnák a fájlokat a 7-es telepítőjébe is, de nem. Egyes gyártók oldalán is csak 8-ashoz van driver megadva az adott készülékhez, még szerencse, hogy a 7-eshez is jó ugyanaz az illesztőprogram.
Emlékszem az XP és a sata meghajtók esetére, ott bezzeg meg tudták oldani.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#3) Bodor


Bodor
veterán

Jó írás, én is belefutottam már a problémába! Köszönjük!

(#4) Infinight


Infinight
csendes tag

Köszi az infót! Én is annak reményében akartam USB3.0-ról telepíteni, hogy majd gyorsabb lesz, de nem akart felmászni. Szerencsére van a lapon USB2.0 port is. :)

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#5) wolfman


wolfman
veterán

Egy kis segítség azoknak akik majd még ezután fognak ráakadni erre a cikkre.

www.driverpacks.net
Ezen az oldalon megtalálhatóak a legfrissebb driverek az összes USB3 vezérlőhöz. A táblázatban a DriverPack oszlopban a legutóbbi Miscellaneous-t kell keresni és ezen belül lesz elérhető (torrent kell hozzá). Egészen pontosan ezekhez van jelenleg benne:
ASmedia
Etron
Fresco
FTDI
Intel
Renesas
Prolific
SiliconLabs
Texas Instruments
VIA

A Renesas-t nem fogjátok külön megtalálni, hanem Intel név alatt 4 driver lesz, amiből érdekes módon az 1. és a 3. lesz a Renesas meghajtó program.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) wolfman válasza wolfman (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Na már elrontottam az írást, mert nem Miscellaneous név alatt kell keresni, hanem Chipset. :) Szóval utóbbit keressétek.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) wolfman válasza wolfman (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Segítségként: Ha pl. multiboot programot használtok, ami lemezképben rakja fel az OS-t a pendrive-ra, akkor valami lemezképkezelővel (pl. PowerISO) integráljátok vissza a boot.wim fájlt az eredeti lemezképbe, így nem cseszi szét a bootolhatóságát.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) CJ3


CJ3
senior tag

Sziasztok én most vettem egy Kingston DTR 3.0 ás 16 gb os pendrive ot erről szeretnék windows 7 et feltelepíteni.....

Milyen programot illetve mit kell csinálnom? nekem ez még "új" dolog mármint ezen rész csak:) :R

Crypto

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Minden a leírtak szerint csináltam, mégse akar pendrive-ról települni. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) klotyesz73 válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


klotyesz73
csendes tag

Nekem a parancssornál Hiba: 2-t ír ki. A rendszer nem találja a megadott fájlt. A Dism naplófájlja a következő helyen található: C:\Windows\Logs\Dism\dism.log

Ilyenkor mi van?

(#11) Béka 3


Béka 3
tag

Sziasztok!

Én ezzel a videóval oldottam meg a problémát , hát ha másnak is segít. :)
[link]

(#12) broaktor válasza Béka 3 (#11) üzenetére


broaktor
csendes tag

Kedves Béka 3!

Egyáltalán nem vált be!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.