Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Ezt a címet lehetne így: Kritikus hibákat javít, az időben részben megújult Intel driver?

[ Szerkesztve ]

(#2) tntmax


tntmax
aktív tag

Én is azt néztem.. mondom mivan? kisüt tőle a napocska? :)

(#3) Omli85 válasza tntmax (#2) üzenetére


Omli85
őstag

Szintet lépett az intel a driver fejlesztésben és most már az időben visszautazva javítják a régi hibásan kiadott drivereket :D... Vagy az esetleges töréseket sérüléseket javítja a jól sikerült driver a különböző idő síkokon :DDD ki tudja mi az igazság, most már sosem derül ki mert vissza utazva az időben javították a hibákat :))

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#4) Hiftu


Hiftu
senior tag

Mi lenne a frappáns kifejezés az ilyen driverekre?
Legacy driver? Esetleg maintenance driver?
(Magyarul meg se próbálkozok vele.)
Esetleg más?

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#5) Omli85 válasza Hiftu (#4) üzenetére


Omli85
őstag

Intel It's Time to Change Driver v15.36.28.4332 :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#6) MongolZ


MongolZ
addikt

Ez az egész arról szól, hogy az intel kiad egy régi drivert, aztán letagadja, hogy valaha létezett ez a probléma. Hiszen hogy is lett volna a .40-esben ilyen jellegű hiba, hogy ha már a .36-ban megoldották! Sőt, igazából soha nem is létezett .40-es driver, rosszul emlékeztek! Az intel sosem készített bugos drivert!

(Az összeesküvés-elmélet vége :) )

[ Szerkesztve ]

(#7) Omli85 válasza MongolZ (#6) üzenetére


Omli85
őstag

Te is elég pihent vagy :C ;)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#8) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Az intel még mindig nem tud normális drivert írni az alaplapi Wireless-AC 7260 wifi adapterhez, ami kész vicc. Nem lehet youtube-ot nézni vele, mert egyszerűen nem bufferel be. Sosem értettem, hogy egy ekkora cég, mint az intel, hogy engedheti meg ezt magának. bóvli.

(#9) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ezekhez a processzorokhoz gyártanak olyan lapot, amin fluxuskondenzátor is van a CPU körül? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) Solten


Solten
addikt

Hurra, most telepitettem, nem neztem hogy ez a 15.36-os, a 15.40 utan, a hulye Intel legfelulre rakja a listaban hogy ez a legfrissebb, mindenfele kulonosebb magyarazat nelkul :D
Amugy volt egy ket grafikai gliccs xy jatekban a 40-essel, ez jonak tunik.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#11) Adultnapper


Adultnapper
csendes tag

Na erre kíváncsi vagyok,mindenképp kipróbálom

Bye Bye Boom Biddy (Cypress Hill)

(#12) icp1970


icp1970
senior tag

Koszi már töltöm is.

(#13) MongolZ válasza Omli85 (#7) üzenetére


MongolZ
addikt

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.