Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Az epülnél ez a "kis" hiba még belefért volna ;] Ilyenért csúszni....? áhh ;]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#2) sanyijedi válasza Des1gnR (#1) üzenetére


sanyijedi
őstag

jajj, csak nem a 8.0 és a 8.1 közötti időre utaltál?! :D
vagy a többi "adjuk ki és hamarosan adunk rá egy frissítést" hozzáállásra?! :D

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) Móci válasza Des1gnR (#1) üzenetére


Móci
addikt

De hát ez nem hiba, hanem egy netes biztonsági funkció (kevesebb net, kevesebb káros tartalom). ;] :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Ezt a hibát tegnap reggel 8 órára ki is javították:

AndroidPolice
Google Issue Tracker

Várjuk szeretettel (és talán türelemmel?) a factory image-eket! :))

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#6) rootkiller


rootkiller
őstag

Inkább ez mint az iOS 8.0.1 :D

Artengo TR 990 Pro

(#9) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Szinte már vártam ezt a hírt. Szinte...
De jobb, hogy még időben kiderült. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11) cadgers


cadgers
aktív tag

Mindkét félnél előfordulhatnak ilyen hibák, ezért kár fitymálni a másik oldalt. Hibák voltak, és lesznek is, szerintem jelen esetben örüljünk, hogy jelezték, és nem szépen csendben adják ki az 5.0.1-et "bugfixes" leírással

(#12) iMaverick


iMaverick
addikt

Ebben a hírben az a poén, hogy ha jól rémlik, akkor az 5.0-ös droid egyik újítása pont az akkuidő javítása volt... Erre benne maradt egy olyan hiba, amitől csak rosszabb lett. Epikus... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#14) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ez baromib fura. Főleg hogy kitesztelte már egy cég az Android L akkumulátor képességeit.

[link]

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#16) Plazmacucci válasza eladogeppc (#14) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ott lehet nem jelentkezett a hiba. Tök változó, hogy a droidos telefonokon mikor hogy ragadnak be az appok és tartják ébren. Szerintem ez a legnagyobb probléma az androidban. Egyszer csak gondol egyet és egész éjjel dáridózik a telefonom és reggelre 70%-ot merül... Aztán két hétig nem csinálja. Remek!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) AxBattler


AxBattler
félisten

A 4.4-es készülékek frissíthetőek lesznek 5.0-ra?
Érdemes még ilyet venni, vagy inkább kivárjon az ember?

Egy kis időt még kibírok 2.3-mal... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) schawo válasza AxBattler (#17) üzenetére


schawo
titán

Customban biztos. Hogy gyárilag is megy-e, az darabja válogatja.

Micsoda ostoba ez a topik már megint.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20) coolpet


coolpet
senior tag

Szerintetek a gyari google romot ra lehet tenni alcatel 997D-re, ugy hogy mukodjon is frankon?

(#21) embe válasza AxBattler (#17) üzenetére


embe
nagyúr

Ezt gyártója válogatja. Az ígéreteknek meg ne dőlj be! Volt már olyan, hogy a beígért frissítés végül nem jött.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#22) aprokaroka87 válasza coolpet (#20) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Már bocsi,de melyik gyártó Android verziójára gondolsz?

(#23) coolpet válasza aprokaroka87 (#22) üzenetére


coolpet
senior tag

Hat az alcatel telora az alcatel adott ki custom romot

De ha en a gyari non-customized default verziot akarom feltenni a stock 5.0 google rom-bol, akkor az mukodhet?

(#24) aprokaroka87 válasza coolpet (#23) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel itt gyártó adja ki a frissitést,így csak abban az esetben ha a gyártó elkésziti hozzá a Lolipop-os Romot.
Tehát pl egy Nexuson futó Androidot nem tudsz felrakni
Ez esetben ez úgynézhet ki hogy:Aktuális Android verzió készülékre tervezése+Saját fejlesztések(Launcher,egyedi System UI pl)

Viszont mivel Mtk alapú arra alig van esély

[ Szerkesztve ]

(#25) cigam


cigam
félisten

Nem értem. Tegnap hatodika volt, nem elseje.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26) zolka95


zolka95
őstag

legalább a droidot eléhetővé tették megjelenés előtt, hogy a hibákat jelentsék

inkább a wifivel legyen baj, mint hogy telefonálni se lehessen egy TELEFONNAL :D

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#27) w333


w333
félisten

kritikus hiba, ami Wi-Fi használata mellett rendkívül gyenge üzemidőt okozott

Úristen ... kik ezek a fejlesztők ? :Y

Tényleg 6 hónap alatt senki nem használta a Wifi -t fejlesztés közben :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28) aprokaroka87 válasza w333 (#27) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az is lehet hogy olyankor folyamatos tápelátást kap,mert pl usb kábelen a géphez csatlakozik a debugolás miatt.
De az is lehet hogy az elöző verziós tesztekhez képest hirtelen megnőtt a fogyasztás.

(#29) saelin


saelin
veterán

De jó lenne, ha megkapnám én is. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) Móci válasza zolka95 (#26) üzenetére


Móci
addikt

Miért, egy okos 'telefon' net nélkül... :)

A telefonálás már amúgy is lassan egy kihaló funkció lesz a többi mellett.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#31) kchris78 válasza Plazmacucci (#16) üzenetére


kchris78
veterán

így így... én emiatt utálom a droidot... egy _mobilon_ ne az alkalmazás döntse már el hogy mennyit és hogy fut a háttérben, ahol az egyik legfontosabb a fogyasztás.. Tisztára olyan így a rendszer mint anno a nem-preemptív Windows3-3.1... És nyomozhat az ember _utólag_ hogy vanjon melyik alkalmazás lehetett az ami beragadt. Lehet mára nem égető ez a probléma de az hogy OS szinten nincs ez a dolog korlátozva az szerintem gáz. A baj az hogy az iOS is ebbe az irányba kezd "fejlődni".

(#32) gghrtz


gghrtz
őstag

A 4.4.2 is egy nagy akkuzabalo bughalmaz volt. Sok gyarto pedig ezzel ad ki telefont a 4.4.4 helyett. Komolyan, inkabb maradtak volna a 4.2.2-nel. :U

(#33) bteebi


bteebi
veterán

"túlzottan sok IRQ ébresztési esemény történik a háttérben"

Ezt hogy és miért? Ha az eddigi rendszerekben nem így volt, akkor hogy lett ez fícsör, és miért csak most derült ki? :U Ez szerintem valamelyest gáz, bár az legalább becsületes, hogy így nem adták ki a végleges verziót - macerásabb lett volna a frissítés. Arra amúgy kíváncsi lennék, hogy a "drámai" üzemidő-csökkenés számszerűen mennyire volt drámai.

#32: Érdekes infó. Akkor lehet, hogy ezért (is) ilyen rossz az akkuidő a telefonomnál :(.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#34) miklosbard válasza bteebi (#33) üzenetére


miklosbard
csendes tag

pontosan ennyire sulyosat, es csak nexus 5-on amennyire tudom:

https://code.google.com/p/android-developer-preview/issues/detail?id=189#c104

(#35) atike


atike
nagyúr

Várjuk..... :)

Szépen lassan frissülgetnek befelé addig a programok (napi 3-4) az 5-ös verzióra addig is...

(#36) M@trixfan válasza w333 (#27) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ezt egyébként soha nem tudtam elfogadni ekkora gyártóktól. Mondjuk amilyen töredezett az Android platform ott könnyebben előfordulhat ilyesmi a végeláthatatlan számú chipset miatt.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#37) saelin válasza M@trixfan (#36) üzenetére


saelin
veterán

Ettől függetlenül elég gáz, hogy pont egy referencia készülékükön jelentkezik a hiba. Az ember azt gondolná, hogy pont ezeken fog jól működni minden, mert alapból rajta tesztelték, de valami mégis becsúszott.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#38) schawo válasza saelin (#37) üzenetére


schawo
titán

referencia készülékükön
Valamit félreolvastál. A Nexus sorozat nem referencia, hanem fejlesztői, "teszt" készülék. Hol jelentkezzen, ha nem ott?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#39) Plazmacucci válasza schawo (#38) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ami meg a valóságban egy sima telefon ami a legtöbbek számára elérhető :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40) schawo válasza Plazmacucci (#39) üzenetére


schawo
titán

Nem láttam egyetlen pisztolyt sem vásárló fejének szegezve. Elhiszem, hogy sokan nem értik, hogy mi a Nexus értelme, és miért lehet már megjelenés előtti, béta állapotú szoftverrel szerelt készüléket vásárolni, de ha valamiről nem tudom, mi az, nem veszem meg. A gugli milliószor elmondta, hogy ezek fejlesztői készülékek. Ha valaki se nem olvas, se nem gondolkodik, csak vásárol, az meg így járt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#41) atok666 válasza w333 (#27) üzenetére


atok666
őstag

...the issue is not reproducible in our internal development build...

Atok

(#42) Flind


Flind
senior tag

Én is várom már a CM12-t, igen. :DDD

(#43) norbert1998 válasza Flind (#42) üzenetére


norbert1998
veterán

kíváncsi leszek rá, meg az ahhoz való gravitybox-ra majd ha kijött, hogy miket lehet állítgatni

(#44) F34R


F34R
nagyúr

Kivancsian varom az uj 5.0 es forkjait CM formaban. :DDD

(#45) Flind válasza norbert1998 (#43) üzenetére


Flind
senior tag

Én is, nagyon bejön az új design. Mondjuk ameddig nem lesz ART-ra Xposed, nem biztos hogy felrakom.. Pont a GB miatt, az hiányozna a legjobban.

(#46) norbert1998 válasza Flind (#45) üzenetére


norbert1998
veterán

meg a minimin. nekem most nincs is más xposed modulom a miui-n, - igaz, xposed sincs fent, helyette wms tools - csak a minminguard. de azért csak összehozzák majd még idén talán.

az lehetne még egy jó ötlet, hogy az android open source project már alapjáraton root jogokkal jönne ki, és a gyártóra lenne hagyva, hogy letiltja-e, ill. törli-e az SU binárist a systemről, aki pedig cfw-t használ, nyugodtan rootolgatás nélkül menjen minden rendben. végülis, pc-n is ott van a rendszergazdai mód, mindenkinek. maximum a rendszergazda jelszóval védhet

(#47) Flind válasza norbert1998 (#46) üzenetére


Flind
senior tag

Hát igen, meg nekem még rajtuk kívül is van pár (YouTube Adaway, App Settings, Greenify, Smooth System Progess Bar, Tinted Statusbar stb.), de ezek nélkül azért tudnék élni, csak a GB fájna igazán, elég sok kényelmi dolgot azzal csináltam meg.

Nem lóg kicsit bilibe a kezed? :P Pont a "Knoxosodást" (jó szó) kezdik..

(#48) norbert1998 válasza Flind (#47) üzenetére


norbert1998
veterán

nyem :P .
igaz, de azt nem hiszem, hogy a google erőlteti, hiszen a playben még mindig engedélyezve van egy rakat rootköteles alkalmazás, így talán ha nyitna efelé a google, némely gyártó (ami nem a monyák samsung) talán enthagyhatná

(#49) Polllen válasza norbert1998 (#46) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az átlag user-nek nincs szüksége root jogosultságra. Meg csak amúgy is hatványozódna a kártékony kódok száma.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50) GuruZone


GuruZone
őstag

G3-amon már reggel óta csücsül, most épp etetem, holnap jön az akkuteszt.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.