Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) agent_k


agent_k
őstag

Úgy mentem neki az egésznek, hogy nem akarok váltani. Felhívott a HR-es lány, hogy linkedin-en nagyon megtetszett neki, hogy specializáltan azzal foglalkozok amivel. Beszélt egy kicsit mi lenne a dolog, beszéltem én is ki vagyok mit csinálok. Bérigény. Mivel nem akartam váltani ezért a fizetésem közel kétszeresét mondtam. Ő meg azt, hogy akkor jöhet a következő kör.
Mivel nagyon nem vagyok merész tipus ezért elkezdtem aggódni, hogy azért nálunk 150-en dolgoznak ismerek mindenkit, baráti a viszon sokukkal, ott meg csak IT-sból van vagy 3000. Top 10 cég Magyarországon hülye vagyok én?
Igen hülye lettem volna kihagyni. Sokkal kevesebbet kell dolgozni, jobban definiáltak a szerepkörök, meddig vagyok én, honnan következik a vezető vagy más társterület. Lehet tanulni munkaközben, mostmár 4 nap a HO.

Én azt mondom, hogyha már elgondolkozol rajta akkor nincs nagyon vissza. Ha jobb a pénz menni kell. Ott is lesznek jó arcok meg szar arcok. Dolgozni ott is kell, a hülyeség meg a probléma minden munkahelyen megtalál ez nem pénz és társaságfüggő. Szóval szerintem hajrá és csak előre. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.