Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KrAt


KrAt
veterán

Utánaolvasva sajnos már nem kérdés, hanem tény :(

[ Szerkesztve ]

(#2) sagesz93


sagesz93
addikt

Épp a napokban láttam egy ilyen versenyt, ahol hallottam a nevét.
RIP :( :O

(#3) aero. válasza sagesz93 (#2) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szintén. Azt hiszem pont Olaszországban volt a verseny. :(

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Isten nyugosztalja!

A BO információi szerint a 22 éves tulajdonos vezette a gépet...

Tapasztalat, élettapasztalat az ilyen "veszélyes üzemhez" elengedhetetlen. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) dízelracer


dízelracer
senior tag

Pff... most néztem a videókat. Nem szeretnék így meghalni.

(#6) Kickass


Kickass
őstag

Remenykedtem, hogy nem O lesz, a hirportalok elegge titokzatosan irtak a balesetben elhunytakrol.

Nyugodjek bekeben! :(

(#7) tildy


tildy
nagyúr

A leirasok alapjan dugohuzo tipikus esete. ( vitorlazogepeknel ezt kulon tanitjak is , en imadtam, de megfelelo magassag kell hozza ( kedvencem volt az, mikor dugozni mentunk) . Sajnos a vitorlas balesetek egy resze is kovetkezett mar be ilyenbol , alacsony magassagban alacsony sebesseg, majd bedugozas. Talan emlekeztek, par eve kotelszakadaskor akart egy oktato meg a novendek visszaszallast csinalni , ott is meghaltak, se sebesseg se magassag )

Amugy RIP.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) -bh- válasza Eastman (#4) üzenetére


-bh-
aktív tag

A BO információi szerint a 22 éves tulajdonos vezette a gépet...
..aki tudomásom szerint a csapatfőnök is volt egyben... meg még egy fotós volt a gépen...

R.I.P. Balázs...tehetséges pilóta volt.. :(

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#9) dízelracer


dízelracer
senior tag

(#10) #65675776 válasza Eastman (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

A tapasztalt pilóták sok esetben felelőtlenebbek is, olyan szinten magabiztosak. Ebből következik be a legtöbb légi összeütközés. Például 2001. 04. 12-én a két Mi-24-est bőven több mint 1000 repült órával rendelkező oktatók vezették, mégis összeütköztek.

Ellenpélda: Besenyei Péter 26 évesen már nemzetközi versenyeken indult, Veres Zoltán 24 éves korában vált a műrepülő válogatott tagjává. Nyilván azért, mert tapasztalatlanok voltak.

(#11) KrAt válasza dízelracer (#9) üzenetére


KrAt
veterán

:O :(

(#12) Gergő_


Gergő_
őstag

az indexen le van írva a cikkben hogy tényleg bravúrozgattak, ha jól látom lakott területen. :( :(((
én annyira nem sajnálom azokat az embereket akik mások életével játszanak, ha csak a saját magukéval az más. mindenesetre örülök hogy nem lett több áldozata a balesetnek.
R.I.P.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.