Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) gaborbol válasza kraftxld (#8) üzenetére


gaborbol
őstag

Hat en eloszor lattam a szerveren TM, pont ez volt a hiba vele.
Akkor rogton belopta magat a szivembe.

Kulonben, mind szar szerintem ami szerveren van. Ha esetleg nem okoz gondot akkor valoszinu nem is csinal semmit csak ugy elvan
Ezt mar megbeszeltuk a cegnel is, kene egy sima ikon az ora melle, hogy antivirus es,es hogy ON!
De nem csinalna semmi mast, ezt tudna, viszont ezt stabilan gond nelkul tenne, van aki fizetne erte hidd el.
Akik vegigszopott valami agyremet mar, amit a sajat antivirusa okozott, mar nyulna is bankkartyaert.

Pl akarmi hibara keresel ra, lehet az barmi, pl floppy led nem megy, exchange nem kuldi ki a levelet, mosogep nem centrifugal, az fix hogy az elso oldalon ott van:
Amennyiben onnen norton antivirusa van... gondold el az is lenne nalatok :DDD

Nalunk Kaspersky a ceges eloiras, es egesz jo, azt kell mondjam, persze ennek is van well known issue-ja nem kell felteni.
Az ujabb updatek, meg minden loszarra jeleznek, az osszes orvosi progit, nyilvantartot, ugyvedi parktizalot,remote-help bomgar, minden virus bakker.

Szerintem nem is az jon le a signature file-ba, hogy mi az ami uj virus, hanem hogy mi nem, nem ismeri, bazzeg megint virus - letiltja a gecoba,

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.