Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Bjørgersson válasza zitrone88 (#197) üzenetére


Bjørgersson
félisten

MDF semmi esetre sem jöhet szóba? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#202) mephi666 válasza Bjørgersson (#201) üzenetére


mephi666
nagyúr

mi ilyet vettünk és eddig nem csúszkál :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#203) DeFranco válasza mephi666 (#202) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lidisből volt ilyenünk, szerettük, tényleg jó, csak egy idő után (pár év) elrohad a krómozás a zsanéron és randa lesz.

(#204) zitrone88 válasza Bjørgersson (#201) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Nincs lecsapódásgátló, és az MDF-fel mindig az volt a bajom, hogy ahol láttam, mindenhol szét volt rohadva a fa a víztől, persze, ehhez le kell kopnia a mintának is, de ja. Aztán súlyánál fogva, ha elkezd csúszkálni a rögzítés, jobban csúszkál, mint bármi. Lassan ott vagyok, minden szóba jöhet, de utálatos, hogy 1-2 évnél többet a jobbak sem bírnak ki. Pl amit Mephi666 linkelt, olyan rögzítése volt az előzőnknek, fém, tök jó (volt), de van benne egy műanyag rész, ami kitört, és szétesett. De lehet, hogy megint veszek egy olyat, aztán két évig az is jó lesz... De gondolkodom a legolcsóbb intersparoson is, régen azt használtam, komolyan, azok voltak a legjobbak. Sima műanyag fos, ezeknek a puccosoknak az árából már a következő 10 évre le lenne tudva a wc ülőke gondom, amennyit költöttem rájuk...

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#205) erdey_a válasza zitrone88 (#197) üzenetére


erdey_a
őstag

engedd el az ülőke dolgot és a fajanszot cseréld [link] ;]

Vérboci

(#206) #12516608


#12516608
törölt tag

Nagyon sok idióta fórumtag csak beböfizik egy youtube linket értelmes komment nélkül, én meg nézzem meg 36 ezer csilliárd lófurulya reklámon átrágva magam, aztán meg gondolkozzak el azon - mint az Észbontókban a válaszadók - hogy ez meg miafaszt akart ezzel?
:(((
Közben meg online rádiót hallgatok... Szakítsam meg? Egy nagy büdös lófurulyát. :K

(#207) zitrone88 válasza #12516608 (#206) üzenetére


zitrone88
aktív tag

átérzem, nem mondom, hogy ezért fizetek a youtube-ért, de legalább a reklámok már nem bántanak :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#208) weiss


weiss
addikt

A MÁV. Mert a személyt 6 perccel az IC után raknak, persze az IC gyakran késik, mert messziről jön, ezért a személy is késik miatta, mert azt meg nem engedhetik el előbb.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#209) zitrone88


zitrone88
aktív tag

A géprjáműadó befizetése:
- Hogy nincs egy link SEHOVA, ahol be lehetne fizetni bankkártyával
- Ha megkeresed (mert link nincs!), hogy lehet bankkártyával fizetni, nem érted, mert nem emberi nyelven fogalmaznak, és sehol egy gomb, hogy befizetem a szájbakoitált adót.
- Az utaláshoz nem írják le, hogy mi az anyámat kell esetlegesen megjegyzésbe írni, vagy odaböfögni, hogy SHEMMIT, te gyökér!
- Évek óta fizetem ezt a sz.rt, és most fogalmam sincs, hogy az anyámba fizessem be :D
- Valamint, ami már évek óta csapkod a földhöz, hogy gondot fordítsak arra, hogy a második részletet ne felejtsem el időben befizetni. Egyébként eddig utaltam, ha tökéletesen ugyanúgy, mint tavaly, elutalom, az jó? :D
- És, ha már itt tartunk, a számlatörténetemben nem találom az istenért sem, szóval ezzel is lesznek gondok (K&H) :D

Lehet innom kell még egy kávét ma reggel, vagy holnap újra nekifutok, lehet megvilágosodok, csak ma bonyolítottam túl :D

+1 mikor ezeket a sorokat megírtam, nem tudtam elküldeni, mert behalt az oldal... Szóval még ki se dühönghetem magam :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#210) Lortech válasza zitrone88 (#209) üzenetére


Lortech
addikt

+1000.
Eleve úgy indul, hogy NAV-tól jön egy levél adómegállapítás tárggyal... ami alapból felnyomja a pumpát.
Én is rászántam kb. 5 percet. Le van írva, hogy mindenhogy is tudok fizetni és hogy sárga csekket tudok kérni még füstjelzéssel is. De lényegi infó az nincs benne. Biztosan szeretnék, hogy emiatt is elárasszák az ügyfélszolgálati számukat.

Thank you to god for making me an atheist

(#211) kraftxld válasza zitrone88 (#209) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na én is pont ezen puffogtam a hétvégén, mert szintén:
- Elfelejtettem a szeptemberi részt időben kifizetni
- Közleménybe mit írjak?
- Bankkártyás lehetőség miért nincs (mert ugyebár Wise-os számláról nem lehet a NAV-nak utalni :(, legalábbis pár hónapja illetéket nem sikerült)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#212) ham_ válasza kraftxld (#211) üzenetére


ham_
tag

Számlaszám ott van, közleménybe nyilván adóazonosító és/vagy rendszám (de tényleg hülyék amúgy)

(#213) szebe válasza Lortech (#210) üzenetére


szebe
őstag

Bónuszpont, hogy mióta a navhoz tartozik, értesített levélként küldik még a csekket is, szóval ha nem ülsz otthon egész nap és/vagy kókler a postásod, plusz körök.

Amíg önkori hatáskör volt, érdekes módon elég volt simán bedobni a postásnak.

(valamelyik topikban volt how-to, az alapján kiírtam a tételt, és simplen fizettem)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#214) kraftxld válasza kraftxld (#172) üzenetére


kraftxld
nagyúr

15 perc az eltérés :D

tegnapi felcseszemazagyam: a Lidl-ben csak kisebb tolós kocsi van, nagyobb tolós kocsi, vagy a gyerekkkocsi.
Kézi kosár nincs, én általában mindig csak pár dolgot veszek, pont jó lenne.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#215) qnadam válasza kraftxld (#214) üzenetére


qnadam
veterán

fogsz a boltban egy üres kartondobozt, és gyia :) de akár saját dobozzal vagy kosárral is mehetsz, senkinek semmi baja nincs vele.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#216) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Különböző privát Facebook csoportokban van egy-egy kiskakas, vagy csoportadmin, aki(k) mindenkinél jobban tud mindent, kötözködik, minden egyes poszthoz odafröcsög valamit, tapasztalat nélkül nyomja a hülyébbnél hülyébb okoskodásokat. Ha valaki megszólal, hogy az nem úgy van, akkor lehurrog és előkerülnek a kis követői is, akik isszák a szavát és az biztosan úgy van, ahogy mondja mert ő aztán marhára ért hozzá, mert az övé a csoport, meg csak na. Tipikus példája az egy-egy autóra specializálódott csoport, "XY márka XY almodell Magyarország /Hungary csoport".

Mostanság ez az a dolog, ami felzaklatja az online kis lelkecskémet.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#217) zitrone88 válasza kraftxld (#214) üzenetére


zitrone88
aktív tag

+1, de asszony úgy oldotta meg, hogy gyerekkocsit vesz magához :D

(ui. 3 hónapja már gyerek is van, csak nem jár már boltba, pont a gyerek miatt :D )

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#218) philoxenia válasza weiss (#208) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért van ez, hogy aki messziről jön az IC-vel, át tudjon szállni a személyvonatra.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#219) weiss válasza philoxenia (#218) üzenetére


weiss
addikt

Ez jól hangzik, csakhogy az én esetemben a két vonat Győrtől Pestig ugyanazon az útvonalon halad, szóval Komáromban már mindegy volna.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#220) philoxenia válasza weiss (#219) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Valaki Szombathelyről indul az IC-vel mondjuk Herceghalom úti céllal. Ott nem áll meg az IC. Az utolsó közösen használt megállási helyen át tud szállni. Míg ha az IC menne elől ezt nem tehetné meg.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#221) kraftxld válasza philoxenia (#220) üzenetére


kraftxld
nagyúr

De miért is akarna bárki átszállni az ugyanazon a vonalon mozgó IC-ből a lassú vonatra, vagy akár a lassú vonatról az IC-re?

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#222) philoxenia válasza kraftxld (#221) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az IC nem áll meg... Nem mindenki végállomástól végállomásig utazik.
A személyvonatok meg nem mennek végig.
Pl Vecsésre Szolnokról nemigen megy közvetlenül vonat...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#223) erdey_a


erdey_a
őstag

Ma reggel óta az ostoba embereket hatalomban tartó ostoba emberek, na azok cseszik fel igazán az agyamat.

Vérboci

(#224) DeFranco válasza philoxenia (#222) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha ebben a hszben lenne még egy szoknya meg egy csókolódzás (sic!) azt hinném PBalázs hackelte meg a wikipediádat... ;]

[ Szerkesztve ]

(#225) philoxenia válasza DeFranco (#224) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] [kép]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#226) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Legacy TV szolgáltatók (Vodafone / T-home, stb)
Ahol az SD felbontás még az alap ami valami 720p alatti förmedvény.
És pluszban fizetős néhány csomagnál a HD ami általában csak 720p :W

2022-ben legalább a 720p-nek kellene alapnak lenni, 1080i-vel együtt, és max a 4K-8K-nak pluszban fizetősnek.
Szerencsére elég minimális ilyen kontentet nézek (Snooker az Eurosporton, a gyerekek reggel néznek minimál mesét a reklámok között a Nick Jr-en készülődés közben).

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#227) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Az android telefonok storage kezelése.....

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#228) totron válasza KubanitoS (#216) üzenetére


totron
addikt

Sürgősen rakasd ki magad, hogy önszántadból még véletlenül se tudj visszakúszni a jövőben. Toxikus és infantilis közeg, felesleges olvasnod.

(#229) mephi666


mephi666
nagyúr

attól kapok agybajt, hogy alig lehet már rendes cukros üdítőitalt meg szörpöt kapni :D nemrég néztem, hogy a nagy kedvencem, a kinley tonic is már édesítőszeres lett... szörpből meg a pennyben sokáig volt viszonylag olcsón bino szörp, de a héten ez is eltűnt és valami édesítőszaros szutyok van helyette... rühellem az édesítőszerek ízét

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#230) totron válasza mephi666 (#229) üzenetére


totron
addikt

A kininnel (tonik) amúgy is rongáltad a hallásodat. A buta, gejl édes és a normálisabb édes között tényleg akad különbség, akár nagy is, ettől függetlenül nem baj, ha a piac igénytelensége kirugdos téged ebből az ízlésvilágból.

(#231) mephi666 válasza totron (#230) üzenetére


mephi666
nagyúr

De legalább a maláriától eddig jól megvédett a kinin :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#232) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Akik a kilót használják amikor 100-ra gondolnak.
Akik 0 helyett a o-t vagy O-t használják számoknál. Jóó reggelt, ez nem írógép, itt már van rendes 0 :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#233) weiss


weiss
addikt

A kallerek, akik újabban elkérik a személyit akkor, ha online teljesárú jegyet vettél.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#234) weiss válasza kraftxld (#232) üzenetére


weiss
addikt

Best of 90es évek :DD

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#235) zitrone88


zitrone88
aktív tag

a tejkaramella oldalába ragadt papír

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#236) kraftxld válasza zitrone88 (#235) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az adja a rosttartalmat :))

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#237) Viktor0610 válasza zitrone88 (#235) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nem tudtam kiszedni belőle, megettem a papírt is. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#238) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Fagyizók ahol dekára mérik a fagyit, és 5x annyi időt baszakodnak a mérlegezéssel.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#239) Flashback válasza kraftxld (#238) üzenetére


Flashback
addikt

Van ahol ezt jól csinálják. Szerintem igazságosabb rendszer mint a gömbös...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#240) zitrone88 válasza kraftxld (#238) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Fagyizók, ahol 400 Ft egy gombóc, és nem csak magadnak veszel :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#241) fatpingvin válasza totron (#230) üzenetére


fatpingvin
őstag

na ez érdekes... nagyon szeretem a tonikot de mivel a kutatási területemben fontos a hallás, nem lenne rossz ha a sajátomat nem verném tönkre :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#242) fatpingvin válasza kraftxld (#232) üzenetére


fatpingvin
őstag

emberek akik a súly és tömeg fogalmait feelcserélhetően használják: "egy kiló a súlya".

emberek akik az olvadás és az oldódás fogalmait felcserélhetően használják: "felolvad a cukor a kávéban"

tesó értem én hogy a nyolc általánost végzett nagyanyádtól ezt hallottad de ez a minimális igényesség legyen már meg, köszi :) főleg amikor elvileg termtud végzettségű polgártárstól hallom.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#243) Egon


Egon
nagyúr

A rohadt eltűnő 10-es villáskulcs 4-es imbuszkulcs...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#244) #21346560


#21346560
törölt tag

Elolvastam a hozzászólások nagyját, és csak röhögtem rajtatok, hogy olyan dolgokkal fel tudjátok cseszni magatokat, amik mellett simán el lehetne menni, vagy nagyon pici energia ráfordításával meg lehetne oldani, elkerülni! :C

(#245) fatpingvin válasza #21346560 (#244) üzenetére


fatpingvin
őstag

wao, micsoda bölcs megállapítás ez egy dedikált hiszti-topikban :))

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#246) Viktor0610 válasza #21346560 (#244) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

;]

Samsung Galaxy A54

(#247) Somatom válasza #21346560 (#244) üzenetére


Somatom
veterán

Ebből látszik, hogy nem foglalkozol semmivel. Pl. ha szerelnél, akkor átéreznéd, amit eggyel előtted Egon írt. Mindíg a 10 -es kulcs tűnik el. A 11 -es sosem. :(

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#248) qnadam


qnadam
veterán

éjjel-nappal reflektorral járó motorosok?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#249) Somatom válasza qnadam (#248) üzenetére


Somatom
veterán

Tompított fénnyel közlekedő motorosokat nem észrevevő autósok? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#250) fatpingvin válasza qnadam (#248) üzenetére


fatpingvin
őstag

autósok akik nem képesek normálisan beállítani a fényszórójukat és már szürkületkor belevilágítanak a totál sík úton a szembejövő arcába emiatt...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.