Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cami][us


cami][us
senior tag

(#2) gianni85


gianni85
veterán

Gondolom ez nem a 22órás maraton miatt volt, hanem hosszú idő során készítette ki a szervezetét, vagy eleve valami betegsége volt. Ebből azért nem kell messzemenő következtetéseket levonni.

(#3) BiP válasza gianni85 (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Másik oldalon azt olvastam, hogy az ominózus közvetítés előtt egész héten napi 20 órákat közvetített. Az önmagában nem túl egészséges.
Kis inszomnia, energiaitalok adagolása, cigi, kávé, stb.
Mindezt állandó szellemi terhelés mellett.
És gondolom előtte sem folytatott sokkal "átlagosabb", pihentetőbb életvitelt.

(#4) cami][us: kb. mindegy, hogy az utolsó pillanatban mi okozta, hogy megállt a szíve (trombózis, stroke, érszűkület, akármi), az biztos, hogy ez az életvitel (szó szerint) kinyírja az embert.

[ Szerkesztve ]

(#4) cami][us válasza BiP (#3) üzenetére


cami][us
senior tag

Lehetett trombózis is. Így járt.

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem ártott volna néha felkelni a gép elől kicsit mozogni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) xmaas


xmaas
őstag

Szar eletvitel /keves mozgas/rossz taplalkozas/sok energiaital stb .ra tud segiteni rendesen valami betegseg kialakulasaban de meg igy is senkinek sincs a homlokara rairva a szavatossag lejarata barki meghalhat barmikor meg a legegeszsegesebb egyen a vilagon is ,az eleg "clickbait" vadasz dolog hogy errol egyaltalan barhol ekkora hirt csinalnak sokan meghalnak "szaras" kozben megsincs ekkora tamtam mediacirkusz .

Mindegy nyugodjon bekeben legalabb azt csinalta amit szeretet ami sok emberrol nem mondhato el :)

(#7) Apollyon válasza xmaas (#6) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A jövő (jelen?) új szenzációja az élőben közvetített/élő műsoros halál.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

A jàték a hibás. Tök mindegy hogy mit csinált előtte vagy miben halt meg. Ha játszott akkor a játék a hibás.
Ez így fog lejönni megint mint néhány éve is volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Ez is kb. attól nagy hír, mint a bárdos-megölős oroszok. Érintik a játékos világot, és ennyi.
A sajtónak meg mindig kell egy hangzatos szalagcím.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez kemény. Majd fel lesz fújva szokás szerint. De, ha pl valaki a cigi miatt pusztul meg az fasza, meg rendben van...:(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) 7s26c


7s26c
senior tag

Sok a 22 óra de alapból nem indokolja a halált.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#12) big-J válasza BiP (#3) üzenetére


big-J
őstag

Ja, láncdohányos volt és ivott, meg elvétve aludt. Volt már jópár ilyen, csak nem twitch-user.

(#13) Bici


Bici
félisten

Szerintem AMD rajongó volt, és az nVidiás haverja várta a szomszéd szobában. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14) rottenbull


rottenbull
senior tag

Azert a Twitch-be is bele lehetne allni, hogy engedi az ilyen streameket.
Gondolom kell nehany gyerek is a halottak vagy egeszsegkarosultak koze, anelkul lof@sz sem fog valtozni.

(#15) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

rip in pepperonis

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#16) #20655360


#20655360
törölt tag

RIP.

20+ óra alatt egyszer se állt fel a géptől? Mert akkor hatalmas nagy hibát vétett, főleg, ha ezt sorozatban megtette. Legalább óránként érdemes egy kicsit lazítani, enni-inni, mászkálni stb.

(#17) EmberXY válasza BiP (#3) üzenetére


EmberXY
addikt

Alvás nélkül valóban nem egészséges a dolog. Kikészítette magát, de sajnálatos, hogy éppen jótékonykodás közben.

Up the Irons!

(#18) Bluesummers válasza Kvelstadt (#8) üzenetére


Bluesummers
őstag

A játék a hibás, persze ... Elrejtettek benne egy kódot hogy ha nem játszasz még tovább akkor egy rejtett bug kinyír pihenés közben.
Bocs, de ekkora badarságot mondani...
A játékos a hibás, ha nem tud mértéket tartani, ergó az ember.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#19) gianni85 válasza Bluesummers (#18) üzenetére


gianni85
veterán

a szarkazmus detektorod javításra szorul :)

(#20) Kvelstadt válasza gianni85 (#19) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy frissítésre. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21) cami][us válasza Bluesummers (#18) üzenetére


cami][us
senior tag

Mobil játékoknál van olyan, hogy figyeli, hogy mozog-e a telefon, ha nem akkor kilép.

(#22) Pttypang válasza Kvelstadt (#20) üzenetére


Pttypang
veterán

Vagy husz ora jatekra :D

Everybody lies.

(#23) Bluesummers válasza Kvelstadt (#20) üzenetére


Bluesummers
őstag

"Ez így fog lejönni megint mint néhány éve is volt." - o bammeg ... igazad van. A játék a hibás!!!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#24) Kvelstadt válasza Bluesummers (#23) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Te tényleg nem vágod.
De én ebbe nem megyek bele.
Ügyes vagy okos vagy te nyertél osszad az észt én kiszálok így hagylak.
A téma tovàbbra is hogy egy srác meghalt játék közben és nem az hogy kinek a legjobb a rálátása a dologra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#25) Wesder válasza Bluesummers (#18) üzenetére


Wesder
félisten

This comment gave me cancer :c

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Bluesummers válasza Kvelstadt (#24) üzenetére


Bluesummers
őstag

Most már vágtam a szarkazmust, miután elolvastam a mondatod.
Továbbra meg én is ezt mondom: meghalt valaki játék közben. Szegény ... ha a szülei így nevelték, hogy ez a jó, akkor gratulálok. Aki meg a kommentjeimtől rákot kap, annak is gratu. Nem kell ennyit játszani, s nem halsz meg. :R

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27) szupermacs


szupermacs
veterán

WoT előtt én is meghalnék, ha azzal kellene tolnom.

(#28) D1Rect


D1Rect
félisten

Miért jó 24 órákat streamelni?

(#29) szupermacs válasza D1Rect (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Mert senki nem nézi végig és ha kijön DVD-n a Director's Cut, akkor kaszálni lehet a "kimaradt" jeleneteken.
Semmire nem jó.

(#30) BiP válasza D1Rect (#28) üzenetére


BiP
nagyúr

Semmire. Max. elmondhatod, hogy 24órát streameltél.
Oh, wait.
Túl is kell élni. ;]

De most komolyan, szerintem semmi, bár mentségére legyen mondva, jótékony célból csinálta, és ezért max.respect.

Úgy látszik, én már öreg vagyok az ilyenekhez, ilyet nézni, fizetni, stb. nem az én világom.

(#31) EmberXY válasza BiP (#30) üzenetére


EmberXY
addikt

Én még azt nem értem, hogy ha éjjel-nappal játszik valaki, akkor miből él? Vagy ebből meg is lehet élni?

Up the Irons!

(#32) #20655360 válasza EmberXY (#31) üzenetére


#20655360
törölt tag

Mint a szél. :)

(#33) kymera válasza #20655360 (#32) üzenetére


kymera
senior tag

De megéri a kockázatot ?

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#34) #20655360 válasza kymera (#33) üzenetére


#20655360
törölt tag

Nem. Egy időben kiválóan kerestem online, csak rengeteg idővel járt. Tök ugyanaz kb. mintha streameltem vna. Rengeteg seggelés... Nem bírta az egészségem, kénytelen voltam kiszállni.

[ Szerkesztve ]

(#35) EmberXY válasza #20655360 (#34) üzenetére


EmberXY
addikt

De itt konkrétan azért fizetnek, hogy láthassák, ahogy élőben játszik valaki? Vagy miből tevődik össze a jövedelem? Szerver üzemeltetés, reklámok, youtuber-kedés? :F Nem ismerem a játékosvilágot, csak érdekelne, hátha pályát tévesztettem... :D

Up the Irons!

(#36) #20655360 válasza EmberXY (#35) üzenetére


#20655360
törölt tag

Nem igazán tudom, nem nézek ilyesmit. Majd más leírja. Tippre adományok. Ill. gondolom oda is beette magát a reklám.

Láttam azért pár vidit és ott eléggé repkedtek a 10-20-50 vagy több dolcsis támogatások.

[ Szerkesztve ]

(#37) sagem válasza EmberXY (#35) üzenetére


sagem
addikt

Menj fel a Twitchre és nézz bele valamelyik nagy videós adásába, egyből megérted, hogy miért éri meg:)
Egyrészt: részesülnek a twitches feliratkozásokból + az adás közbeni donatek az övék + a közvetítés alatt reklámok jelennek meg, ebből is jön pénz (bár ez a legkisebb tétel) + ha eléggé népszerű akkor szponzor cuccok, szerződések+ saját logós pólók, bögrék, kutyafülék.

És ez nem csak külföldön működik, a magyar Thevr elég jó példa arra, hogyan lehet üzletileg is sikeres e streamelés, illetve hogyan lehet normálisan megélni belőle:) 500+ ezres Youtube csatornájuk van, abból is jön nekik a pénz persze, de a Twitch két nagyságrenddel több pénzt termel nekik, minden egyes adásuk alatt mennek az adományok, már reggeli live showt is csinálnak, nyilván nem videóznának reggel 8 kor ha nem érné meg nekik :) Több ismerősöm is rácsodálkozik erre, és nem érti, hogy miért dobálják az emberek pénzzel a videósokat, de tény, hogy működik :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#38) winhate válasza Kvelstadt (#24) üzenetére


winhate
őstag

"A téma tovàbbra is hogy egy srác meghalt "

Nem srác hanem felnőtt férfi.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#39) winhate válasza sagem (#37) üzenetére


winhate
őstag

Hihetetlen.... mást inkább nem írok mert nem szeretnék vitázni senkivel.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#40) EmberXY válasza sagem (#37) üzenetére


EmberXY
addikt

Gondolom arra célzol, hogy profi szinten csinálják, ezért élmény nézni másoknak, plusz tanulhatnak belőle, nyilván aki érti ezt a világot és otthonosan mozog benne, annak ez egyértelmű, én még a Counter Strike-hoz is hülye voltam... :D

Up the Irons!

(#41) sagem válasza EmberXY (#40) üzenetére


sagem
addikt

Öö nem, nem igazán:) Itt megint két dolog van: vannak a "profik" akiktől valóban meg lehet tanulni ezt-azt adott játékról, és a "szórakoztató" videósok, illetve ezek keveréke egyes játékoknál. Itthon leginkább ez utóbbi megy, legalábbis a legnagyobb nézőszámmal bíró videósok közt, "sima" gamerek, nem profik igazán egyik játékban sem, csak játszanak és közben igyekeznek szórakoztatóak lenni:) Aztán ebből kinő mindenféle "vadhajtás", pl. a Thevr esetében a reggeli műsorokban életszagú dolgokról beszélgetnek, nem -csak- játékokról, és azt is több ezren nézik (s hogy a topic témájához is csatlakozzon valamennyire: nekik is volt 24 órás live adásuk, legókat építettek benne..és a legózásukat is több ezren nézték, 24 órán át :) )

És van még egy harmadik kategória is..a csaj gamerek, hát..az már megint egy másik történet, de legyen elég annyi, hogy tisztelet a kivételnek, nekik mindegy, hogy és mivel játszanak, ha megfelelő az öltözékük ;]

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#42) EmberXY válasza sagem (#41) üzenetére


EmberXY
addikt

Kezdem érteni, hogy miről lehet szó (sajnos mobilnettel vagyok, így nem nagyon tudok videókat nézni, a stream meg egyenesen sci-fi), annyi biztos, hogy nagyon kockának kell lenni ehhez. :D

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.