Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

BP, 11. Kerulet, hajnali 2 ota nincs net.

Live-Die-Respawn

(#2) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

És az évek alatt nem az első hogy leoffolt minden a upcnél...drága is,hulladék minőség is...kezet foghatna a telekommal...ugyan az...drága hulladék minőség...ilyenkor áldom a Digit...3éve használjuk...soha nem állt meg semmi...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3) sptkyle


sptkyle
senior tag

Újpesten kb fél 7 óta. (megnyugtato, hogy nem megint a routerem szarakszik)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#4) khalid98


khalid98
tag

Itt Halásztelken jó :)) Remélem így is marad :DD

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#5) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Pécsen is jó.(reggel 7:30 tól használom)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#6) Syl válasza sptkyle (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

Szintén újpest, de semmi gond vele.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) vince


vince
őstag

Itt Veszprém megyében is hibátlan.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#8) davenport


davenport
aktív tag

IX. kerület reggel óta nincsen. Fura, mert a szomszédban Free-Wifi meg ment egy darabig, úgyhogy a reggeli melóba futás előtt még köthettem közvetlenül a modemre, hátha a router rossz csak, de most már az sem megy.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#9) jFox válasza vince (#7) üzenetére


jFox
őstag

Miskolc belváros, napsütés és megy a UPC-s net. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#10) ollie válasza st3v3np3t3r (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Digi? Nem mondd már, nincs olyan hónap, hogy ne rohadna le vagy a net, vagy tv, vagy mindkettő. És ha ez a hétvégén történik, akkor van, hogy csak hétfőn javítják meg.

[ Szerkesztve ]

***

(#11) merqree


merqree
őstag

Budapest XXI. kerulet, Budapest I. kerulet elesett...

(#12) Josilap


Josilap
újonc

Budafok (XXII), reggel 6-kor már nem volt, és azóta sem.

[ Szerkesztve ]

(#13) Syl válasza ollie (#10) üzenetére


Syl
nagyúr

Jaja. Volt olyan időszakom a télen, hogy naponta többször lerohadt a Digi... Örülök hogy megszabadultam tőlük.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14) L4mie


L4mie
veterán

nyóckerben visszajött.

kb. hajnali 3 kor állt le.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#15) Ironizer


Ironizer
tag

Fehérváron szintén nincs net. Bár most ip-t kaptam végre kb 10 perce, de net nem jön rajta.

(#16) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Csömörön most jött vissza.

Sic Parvis Magna

(#17) bindike01


bindike01
aktív tag

Reggel 7:00 Pest megye Nagykáta semmi gond.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#18) kovsol válasza st3v3np3t3r (#2) üzenetére


kovsol
titán

Én 3 évig voltam diginél, és kb hetente lehalt órákra. UPC-m is most három éve van, és az egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt gondom.

Szóval eléggé számít melyik körzetben vagy. Megjegyzem ezek azok a hibák ami nekem okozott gondot, miközben otthon voltam.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19) 30z.Samu válasza kovsol (#18) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem konkrétan ez az első nagy leállásom, amióta a UPC-nél vagyok.

Sic Parvis Magna

(#20) hengelhof válasza st3v3np3t3r (#2) üzenetére


hengelhof
senior tag

Én 20éve használom az UPC-t. És semmi pénzért nem cserélném le. Mutass nekem olyan überfasza szolgáltatót hipermegabrutál technikával felszerelve a világon, ahol nem fordul elő műszaki probléma. Most megsúgom, hogy nem fogsz találni. Az, hogy a Diginél 3éve nem volt hiba, nos inkább nem kommentálom.
Amúgy, ha digit használsz, hogy keveredtél ide? Azt nem feltételezem, hogy csak trollkodni akartál.

A VII. kerületben éppen most jött vissza.

[ Szerkesztve ]

(#21) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

8 óta eddig minden rendben, Bp. XI. ker. Karolina út környéke

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#22) matyi012345


matyi012345
őstag

IX. kerületben sem volt jó, de most áramtalanítottam a modemet és visszajött.

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben a pillanatban jo lett. 11. Ker, Fehervari ut.

Live-Die-Respawn

(#24) GeorgeV


GeorgeV
aktív tag

Nálam 2 perce beindult. Bp. Pasarét.

(#25) atike


atike
nagyúr

Debrecen belváros sem volt jó eddig, pár perce jött vissza. Nem modemhiba volt, nem volt elérhető a business vonal (céges előfizetés). Sajnos nekünk elég sűrűn van hiba velük. Van hogy rövidebb ideig, van hogy egész napra kiesik. Cég lévén nem kicsit gáz - de a legrosszabb, hogy nincs alternatíva (csak valami vezetéknélküli csoda lehetne amit kösz, de nem, illetve egy helyi szolgáltató aki 3x annyiba kerülne, mint amit most fizetünk). :(

(#26) Fred23 válasza Ironizer (#15) üzenetére


Fred23
nagyúr

Már van. :)

Amúgy korábban voltunk DIGI-nél is, és szerintem legközelebb megint náluk leszünk.

(#27) floatr


floatr
veterán

Budaf.ck, UPC havonta esik-kel a beszerződött 500-as, ami egy félév alatt jó ha két alkalommal kúszott 100 fölé, párszáz méterrel arrébb DIGI atomstabil, gigabit

(#28) gabor7th


gabor7th
addikt

Akkor azok a cégek amelyek mindent a felhőből intéznek most pihenhetnek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#29) GeorgeV


GeorgeV
aktív tag

Na akinek ma reggel kellett volna felvenni a tárgyakat az egyetemi Neptun rendszerbe, az anyázhat egy sort.

(#30) Mokó


Mokó
aktív tag

MIskolc kb fél9 után helyreállt (már pont kötöttm gépre a mobilnetet)

(#31) st3v3np3t3r válasza ollie (#10) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nos... :) Digi200 stabilan megy,igaz hogy max 100/100at tudok csak használni a router miatt, de az is stabilan wifin 87/90 átlagban...de a garantált 80/40 mindig megvan...digitális TV-n csak a Nikelodeon meg a NickJr ami este beáll pár másodpercre... az hogy nálad valami nem jó, reklamálj az helyi illetékes Digi irodában... Nekem nincs rá panaszom... sőt, kiválóan elégedett vagyok vele :)

voltunk Telekomosak is....na az egyesen hull@dék@bb mint a UPC... 50es netet kértünk, 50est fizettünk, de csak 30at kaptunk, mikor megreklamáltuk azt mondták ha a garantált megvan akkor nem adhatunk panaszt ezzel kapcsolatban...hát köszi,2000rel drágabb csomagot fizetünkés lassúbbat biztosítanak...családi iptv hd-t rendeltünk meg, hetente kellett panaszt benyújtani mert 3nap után állandóan eltűntek a hd csatornák,panasz leadás után 1hét után újra elérhető volt 2-3napig, utána megint megint eltűntek...a telekomról ennyit...

több UPC-s ismerősöm panaszkodik hogy sokszor még a garantált sebesség sincs meg az adott csomaghoz, panaszt hiába nyújtanak be, a szolgáltató a kis újját sem mozdította egyszer sem...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#32) .mf válasza oriic (#1) üzenetére


.mf
veterán

Dettó XI és dettó le volt halva. Örültem is neki nagyon, mert egy fontos telekonf volt, amit így tolhattam mobilnetről, el is vitt párszáz megát...

St3v3np3t3r: már akinek van választása... Nálunk már a nemrég kiépült UPC kábel, a max 500-ával is nagy előrelépés volt, főleg stabilitásban (eddig), pedig csak 30/3-at használok, nekem az is elég. Eddig volt egy pár éve már elég instabil (alközpont túlterheltsége miatt lassan már napi szinten lehaló) Tré, max "20/1" (valós 12~14/1), vagy Digi kábel max 8/2, és ennyi, ez vala Bp belvárosa. Tavasszal váltottam tréről, addig a "20/1" + telefon + alap-TV volt 11-13k.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#33) DS39 válasza GeorgeV (#29) üzenetére


DS39
nagyúr

Az internettel együtt is ezt tenné. 😄

[ Szerkesztve ]

(#34) hallador válasza st3v3np3t3r (#2) üzenetére


hallador
addikt

Én Digi-t használtam 2009 - 2016 között egy adott lakásban, 2017-ben elköltöztem szintén Digi, előzőleg jó volt nyilván az eszközök amit használta a lépcsőházban előzőleg újabbak jobbak voltak.

Most meg ahol lakom, egy rakás szar ótvar 1000 éves szutyok Huawei olcsó szarok vannak, amik 5 Forintot nem érnek. Na ezek folyamatosan szakadoznak, három routerrel próbáltam eddig Mikrotik, TP-Link, Asus, cisco 1800 mindegyikkel szakad. Kb minden nap, van mikor napi szinten 2 - 3 alkalommal 5 perctől 2 órás intervallumokban. Mikor felhívom a Digi-t távolról újra indítják a szarjukat, és ennyi.... És ez napi szintű.

Majd küldenek egy SMS-t, hogy minden OK.

Ugyan többször lett kérve, hogy a szarjukat cseréljék le valami értelmes eszközre ami nem 5 Ft, de nyilván Románosan, Magyarosan szarnak bele...

Szóval a Digi-t részemről most húzom le, és bármi mást csak a Kelet-Európa-i hulladék szolgáltatót ne...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#35) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Nálunk Szolnokon már 8 éve Upc van. Vonalas, net, és TV +2 teló. 1x volt egy kis nézeteltérésünk, de amúgy penge mindenük. És árban sem rosszak, ha már jó pár évet letöltesz náluk. 1 vezetékes teló, korlátlan beszélgetéssel, 2 mobil 200 perc/200 sms- el, egy teló törlesztő, maximum csomag +HD pack, 240 es net, és kijönvünk havi 20e környékén. Miről beszélünk? Ennyit más telefonért fizet.... nem egy ekkora csomagért.
Egyetlen egyszer volt még az elején, hogy kikapcsolták a szolgáltatásunkat, mert nem látták a befizetésünket (náluk volt a hiba, sokszor 3 havi számlát nem könyveltek le, pedig mi befizettük) cserébe kaptunk film csomagot 6 hónapra és sűrű hajlongás közepette kértek elnézést. Korrektek, gyors, és jó a cuccuk. Valószínű hogy vannak helyek ahol nem tudnak ennyit nyújtani, de itt teljesen hibátlan amit kapunk.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#36) Cifu


Cifu
nagyúr

Fejér megye, Martonvásár körzetében nem volt probléma reggel.

Hozzáteszem, hogy amióta megy a errefelé UPC (egy kisebb szolgáltatótól vette meg a hálózatot, aztán fél évig pofozták, mire jó lett), azóta egész megbízható, néha egy-egy kisebb kimaradás előfordul, de fele annyit kérnek a 120Mbites netért, mint a Telekon a 20Mbitesért (ADSL)...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#37) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Pest megye, Tinnye: az utóbbi 3 hónapban többször, heti rendszerességgel volt internet kimaradás, de lehet, hogy csak az új hálózat miatt. Most direkt monitorozom, semmi rendellenesség nem volt tapasztalható az elmúlt 24 órában. Lekopogva...

(#38) Attici válasza sptkyle (#3) üzenetére


Attici
őstag

Valóban, reggel óta nincs net, de nálam a telefon hetek óta nem működik.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#39) mdani01 válasza merqree (#11) üzenetére


mdani01
aktív tag

XXI. kerulet szinten, 9 fele lett jo..

iPhone 6S SpaceGray

(#40) Bluesummers


Bluesummers
őstag

"Eeeeement a net bóóótba kenyéérééé ... Maj' visszagyün!" - szoktam mondani még anno koleszban mint rendszergizda, amikor a lézeres net nem működött egyetem-koli között, mivel a napfény pont rávilágított a lencsébe, pont olyan szögben, hogy nem tudta a lézeres jelet feldolgozni :D
Max 10-20 percről volt szó.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#41) Bluesummers válasza gabor7th (#28) üzenetére


Bluesummers
őstag

LOL! A feee'hő is eeeement a bóóótba! :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#42) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Látom itt is az megy, mint pl. az alaplapoknál szokott. Nekem szar volt a Gigabyte/Digi, akkor szar az egész cég soha többet. A másiknak nagyon jó volt az Asus/UPC, akkor az a legjobb. :D

(#43) n00n válasza scdlsc (#42) üzenetére


n00n
őstag

Nálunk sem volt elérhető, kb 4 órán át. Üzleti csomagban szórjuk a pénzt az ablakon és havonta van ilyen eset kb... Sajnos az egyedüli vetélytárs a Telekom a UPC mellett. De azt hiszem azzal csődörből vödörbe kerülnénk.

(#44) hemaka


hemaka
nagyúr

(#45) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ó pedig azt hittem, hogy megint az engem érintő node ázott be/melegedett túl/fagyott le/száradt ki/ rugták ki kábeleit/stb.... de akkor most nem az történt...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#46) pomorski


pomorski
őstag

Debrecenben is vannak gondok.

(#47) trufa12 válasza hemaka (#44) üzenetére


trufa12
addikt

:DDD :DD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#48) ROBOTER válasza gabor7th (#28) üzenetére


ROBOTER
addikt

Mert ugye aki nem felhőben tart adatokat, de elment a netje, az vígan folytatja tovább üzleti tevékenységét.

Teljesen logikus, hogy egy számítógépekkel felszerelt, sok adatot helyben tároló mai cég nem emailezik, nincs webshopja, weboldala, nem kell állami/külső informatikai rendszerekhez hozzáférnie stb.

De nézhetik a letöltött videókat...

(#49) UHHH


UHHH
senior tag

Aki megteheti, hogy digis legyen, vajon miért nem lesz digis? A digi a csúúúúcs! :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#50) love


love
tag

Nekem a múltkor, ami kb 3 hete lehetett, 2 napig nem volt semmi(tv,net,telefon). Most csak kb 8 órát kellett várni,de csak net nem volt.
Sajna Digiből csak tányéros tv van elérhető,de azt nem javaslom senkinek. Az egységük, és a csatornák minősége ég és föld a mostanival összehasonlítva. Leakartam cserélni az egységet kártyára,de fél év folyamatos bejárás után meguntam a dolgot, és bontottam a szerződést. Telefonon nem lehet érdeklődni, mert nincs nekik(21.század se vezetékes, se mobil) :D rendeljem meg szerelővel akkor persze egyből lesz valahonnan kártyájuk :P ami kb 4000ft, mert kijön a szerelő és betolja a tv-be helyettem a kártyát :D

Csak a Funky ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.