Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7time


7time
senior tag

Ide egy 450W ha nem túl drága.

(#2) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Mindenre gondoltam, de arra nem, hogy majd pont egy tápról fogok adatokat megosztani másokkal a közösségi oldalakon. :N

"Sőt a DPSApp alkalmazás segítségével csak diagnosztikai funkciók érhetők el, hanem figyelemmel kísérhető a fogyasztás, a hatásfok, kiszámítható az áramköltség és figyelemmel követhetőek a használati szokások, mindezek pedig megoszthatók e-mailben, a felhőben, vagy akár a népszerű közösségi oldalakon is, ha erre lenne igény."
Szerintem itt kimaradt egy nem.

Nyugodj békében Integra!

(#3) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Szerintem még az ilyesmi közrebocsátásokra is lenne lájk, nem egy.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#4) MineFox54 válasza scarabaeus (#3) üzenetére


MineFox54
őstag

Lájk!

(#6) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Szeretném kérni a Tisztelt Gyártót, hogy a Twitch-en, vagy Youtube-on is lehessen már megosztani élő videóközvetítést a táp működéséről, mert az is legalább ennyire hasznos lenne!

(#7) 7time


7time
senior tag

Tol egy posztot a facebookra "haver mindjárt égek lefele viszem a VGA is".

(#8) Móci


Móci
addikt

Nem tudtam, hogy mi hiányzott... bár szerintem egy érintőkijelző még elfért volna, lehetőleg beépített facebook és youtube klienssel.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) XtremLor válasza Móci (#8) üzenetére


XtremLor
őstag

Jogos!! Ez olyan mint a pimp my ride-ban, mindenhova elfer egy lcd:)
Az usb keresztuli venti szabalyozas, es a diagnosztikai resze okes, de a kozossegi megosztas az kell nagyon! :D

(#10) Habugi: Vannak mar okos wc-k, nezz korul soha nem lehet tudni, parhoz mar telefonos app is van , lehet eleg lenne csak egy alkalmazast kesziteni :)

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10) Habugi


Habugi
addikt

Köszönöm mindegyikötöknek!

Amikor elolvastam a cikket, úgy voltam vele nem bírom ki, hogy ne fűzzem hozzá azt, nagyon várom már hogy a székletem álagáról/fel nem használt ásványi anyag tartalmáról a közösségi oldalak számára megosztható információt továbbító WC kagylót tudjak venni. Ez a csodálatos Thermaltake elképzelés is egy lépéssel közelebb hozta hőn áhított álmomat! :K

Arra számítottam, hogy le leszek hurrogva miközben két likeolás közt idenéztek.
Kellemesen csalódtam, megkell mondjam manapság ez nagyon ritka!

Tiszteletem! :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#11) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Következőleg egy ventivel/gépházzal csinálják ezt meg? :DDD
És a végén a hardverek FB-n kommunikálnak egymással? :F

(#12) ViZion


ViZion
félisten

Bitfenix Scpectre konfigolható netes felületen, gondolom oda is kell egy lájk még. Tápnál is feltétlenül hasznos ez a dolog... lassan a WC-kefe is kap IP-t, face profilt... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) bajaki


bajaki
őstag

Biztosan nagy rá az igény, hogy a fogyasztási adatokat osszunk meg fészen....

Egyébiránt jó ötletnek tartom, hogy a hírben leírt adatok monitorozhatók. Ellenben elég idegesítő kezd lenni ez az osszunk meg mindent a közösségi oldalakon dolog. Aki akarja majd megosztja a haverjaival, olyan módon ahogy gondolja.

(#14) tornas


tornas
őstag

Az a ventirács inkább egy fürdőszobai összefolyó rácsra emlékeztet... :)

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#15) Killer01


Killer01
őstag

tudjátok mi a szomorú? Simán venni fogják....

(#17) 7time válasza Killer01 (#15) üzenetére


7time
senior tag

Valószínű hogy nem lesz muszáj megosztani az adatokat ha nem akarod de rengeteg jó tulajdonsága is lesz a tápnak, jó árban simán vennék egyet.

(#18) Szatyor95 válasza Killer01 (#15) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ha jó a bele, én is veszek egyet. A megosztósdi úgysem lehet kötelező, ellenben a monitorozás és a szabályzás nem rossz dolog.

Nyugodj békében Integra!

(#19) tornas válasza Szatyor95 (#18) üzenetére


tornas
őstag

CWT beles a teljes sorozat...vagyis elég jónak számít. Ugyan nem Seasonic, de azért bőven jó minőséget képvisel.

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#20) #65675776 válasza #32839680 (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Majd mikor a sok okos teljesen leszabályozza a ventilátort, mert úgy csendes. Utána meg vergődik ha elfüstöl a táp túlmelegedés miatt.

(#21) Kékes525 válasza #65675776 (#20) üzenetére


Kékes525
félisten

Igazad van, inkább legyen egy kicsit hangos, de megfelelően hűtsön, különösen most nyáron a melegben lényeges a jó hűtés.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22) #65675776 válasza Kékes525 (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt elfelejtettem írni az előbb, hogy természetesen az elsődleges reakció az lenne, hogy "szar thermaltake".

(#23) 7time válasza #65675776 (#20) üzenetére


7time
senior tag

Szerintem biztos van benne egy védelem ami ha túlmelegszik felülírja a felhasználó beállításait.

(#24) Kékes525 válasza 7time (#23) üzenetére


Kékes525
félisten

Felhasználó elleni védelem? Ez jogos.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#25) Ivy.4.Ever válasza Kékes525 (#24) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Én videókártya hűtéssel jártam így hogy elkezdtem szabályozgatni fel 100%-ra majd le az elérhető minimumra ezt többször megcsináltam és kis idő után nem engedelmeskedett többet :DDD

(#26) Findzs


Findzs
addikt

egy u betűvel több van a táblázatoknál

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A kozossegi funkciok csak lehetosegkent vannak jelen. Nem kotelezo.

A tap kvalitasai szamitanak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.