Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

"Közös kézikonzollal készül a Razer-...>...de félő, hogy túl drága lesz a hardver."-> Ezt ennyiből is kb. biztosra is vehetjük. :D :(

Szerk.: ill. nem biztos, hogy maga az effektíve hardver lesz annyira drága, hanem amennyiért majd adják...

[ Szerkesztve ]

(#2) icp1970


icp1970
senior tag

Ígéretesnek hangzik. :K

(#3) Sinesol


Sinesol
veterán

Csak mert egy cloud gaming eszköz, attól még sok minden másra is lehet használni, plusz játék közben is futhat ez-az a háttérben,m szóval nem értem ezt a dolgot, hogy miért kellene a legolcsóbb vacak soc-ot kell bele tenni. Szerintem nagyon is igéretesnek tűnik épp amiatt is, hogy rendes hardver van alatta.

(#4) 1dude válasza Sinesol (#3) üzenetére


1dude
aktív tag

Itt az a kérdés, milyen oprendszer lesz alatta, hogy "ez-az" fusson a háttérben.

(#5) SunMount3r válasza 1dude (#4) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Razer OS 1.0. :D

(#6) fatpingvin


fatpingvin
őstag

a kézikonzolos piacon egyszerűen nem hiszem el hogy nem sikerült megérteni, a SD a SteamOS miatt tudott ekkorát menni, meg hogy ténylegesen foglalkoznak a supporttal, a kompatibilitási kérdésekkel és az optimalizációval.

ebben az ötletben amiről a cikk szól, én nem tartok tőle hogy ez meglenne. Ez is azt a kört fogja futni, hogy megpróbálják ismételni a SD sikerét olyan módon, hogy piacra dobnak egy hardvert, rajta a szoftveres lényeg, amiért vennék, outsource-olva lavahová aztán várják a sült galambot meg hogy dőljön az ingyen pénz.

a hardver amúgy ígéretesnek tűnik, ha lesz rá postmarketOS support akár még érdekelhet is.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#7) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Amúgy "Conon" látszik, hogy nem igazán törődtek az elnevezéssel sem... No de nem ennek fényében, hanem: ezek kb. mobil telefonok, külcsínre "Handheld"-nek tervezve + a minimál szoftver, ami akár Android is lehet és slussz... Érdekes amúgy, hogy most behalt a legprofibb steamer szolgáltatás, azaz Stadia. Sem Razer, sem pedig a Logitech nem fog saját "streamer gaming platformot" indítani még ebben az évszázadon beül. Szóval: "Csüccs.".

(#8) Sinesol válasza SunMount3r (#7) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerinten nem elkepzelhetetlen, hogy megcsinálják, az Nvidia-nal is müködik es ezek a cegek is jocskan tamaszkodnaka gamingre, szal muszaj is lépni. A Stadia bukas az boritekolhato volt, a Google-nek köze nincs a gaming szegmenshez, nulla tapasztalattal, adott piacon nulla értékü branddel nehéz beszallni a jatekiparba, ugyanugy ahogy a Youtube-os stream se müködött…

[ Szerkesztve ]

(#9) SunMount3r válasza Sinesol (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Lehet, de az is, hogy a Google ezt nem is tudta volna jobban megcsinálni a Stadia-val, mert szerintem az igazi bajt a játékok magas ára jelentette és erről nem csak ők, hanem a kiadók is tehetnek, de nincs is felkészülve ez az egész játékipar egy ilyen Stadia féle koncepcióra, hogy hogyan variálhatták volna, hogy relatíve olcsóbban (is) tudják nekik átadni a játékokat. Lehet rosszul látom, de nekem így jött le a dolog. A GNow meg megint egy teljesen másik koncepció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.