Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Ilyen dolgokat én is szívesen kapok a címem: ......

;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Gerisz


Gerisz
addikt

Ez igen!

Le a kalappal a felajánló előtt és előtted is!
Legalább olyan szép legyen mint a SilverStone!

(#3) Lenry


Lenry
félisten

ez a ház egyszerűen gyönyörű.
meg ne próbáld földarabolni! :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) westcoastog válasza Lenry (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

úgyis fölfogja, de abból rossz nem sülhet ki. :D
Elcserélem én vele szívesen, adok helyette egy 5ezer forintos chieftecet, azt át lehet szabni. :DDD

jones
Grat hozzá amúgy. :))

(#5) jones965
Továbbadni? Ki beszél arról, just joking. :DDD
Tervekhez meg hajrá, azt hiszem nagy csuda fog kisülni megint belőle. :K

[ Szerkesztve ]

(#5) jones965 válasza westcoastog (#4) üzenetére


jones965
Modder

Ajándékot tovább adni főbenjáró bűn.
Egyelőre ez is a garázsban fog pihenni, míg végleges koncepció nem lesz hozzá.

Flex biztosan lesz....

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok ehhez a gyönyörű ajándékhoz! :C

(#7) Enton válasza jones965 (#5) üzenetére


Enton
addikt

Csak nehogy elguruljon a gyógyszer mint itt:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Mindenkinek érdemei szerint. ;)

(#9) agoka07


agoka07
senior tag

Gartulálok! Sok kellemes percet mellette! ;)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#10) Angel1981


Angel1981
veterán

Szép darab, gratula! :C

(#11) szente


szente
addikt

Szép gesztus a fórumtárstól!
Pluszba megjegyezném, hogy ilyen megértő és szerető feleséget kívánok mindenkinek! :)

(#12) Engineer086


Engineer086
Modder

Aztaaa! Minden tiszteletem a felajánlóé, aki egy ilyen házat csak úgy barátilag odaad bárkinek is! Aztán rá se ismerjünk a végén ;] :D

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#13) Apika válasza Engineer086 (#12) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Valóban! Lehet, hogy az illető notebookra állt át, és ezért nem kellett már neki a ház. Vagy vett egy még jobbat...

(#14) Bari


Bari
Modder

Gratulálok e csodás házikóhoz, kíváncsian várom milyen átalakításban lesz része.

A felajánlónak meg maximális tiszteletem.

Üdv: Bari

(#15) ViZion


ViZion
félisten

Gratula!
Majd nutasd meg miután "megbabráltad" :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) jones965 válasza Bari (#14) üzenetére


jones965
Modder

Köszönöm, és továbbítom neki, hacsak nem olvassa Ő is. :R

Természetesen az alap, ha készül lesz publikáció.

(#17) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Szia!

Nagyon szép kuckó, így lenne pár megjegyzésem.

1. Maximális tiszteletem a felajánlónak!
2. Én ennek nem esnék neki Flexszel, az tuti. Kivételes tehetséggel, még kivételesebb átalakításokat hajtottál már végre, olvasgatva a blogodat/PH-t, de ennek -ha a helyedben lennék- nem esnék neki, hisz ez már magában egy műalkotás! :)
3. Nagyon szép a párod írása, ilyen "gyöngy betűket" is régen láttam, na! :K

Leld örömöd benne!

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#18) albert8


albert8
addikt

Szép kis ajándék
Jó munkát tudok csak kivánni :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#19) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nem semmi meglepi, gratulálok hozzá! :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#20) jones965 válasza Neil Watts (#17) üzenetére


jones965
Modder

Mindenképpen lesz flexelve.
Az oldallapot egy teljesen egyedi módszerrel fogom majd átalakítani. ;)

(#21) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

gratulálok, gyönyörű ház!:) lassan négy éve vagyok tulaja egy sima RC-1000nek és imádom.

látom lesz flex, akkor adok tippeket.
- először próbálj meg beköltözni. a Cosmos usabilityt (hm, felhasználhatóság?) figyelembe véve lett tervezve, nem utolsósorban demo gépekhez használták. egyrészt hatalmas az oldala és remek airbrush alap, másrészt eszméletlenül jól szerelhető, harmadrészt könnyen mozgatható, negyedrészt négy éve minden belefért (evga sr2 és xlatx még sehol nem volt, eatx bemegy). beköltözés után érthető meg a koncepciója, avagy tényleg zseniálisan jó, egy CM690hez képest harmadannyi idő alatt tudtam vele összerakni a gépem. pedig a cm690 se egy rossz ház...
- beköltözés közben jönnek elő a ház hibái is, a kábellyukak e-atxre vannak méretezve, amilyen alaplap jelenleg már nem igazán van. a felső kábelrendező lyuk nonfunkcionális, a merevítésen ül az oldallap, alatta nem fér el szinte semmi. a függőleges merevítés fölött kb elfér egy sata kábel de sokkal több nem.
- sokan félnek a vinyók hűtésétől, hogy megsülnek. én max 5öt használtam, amiből egy elsőszériás raptor volt. ez az aggodalom felesleges, amíg a vinyók tetejére kerül az alapból alulra rakott műanyag terelő. alulra simán be lehet rakni egy 120as ventit, viszont a vinyók tetejére csak a terelővel.
- ami valamennyire probléma, hogy a ház eléggé restriktív szellőzésben, eléggé bonyolult a belépő levegő útja (pl vesd össze a Cosmos2/Cosmos Sel). ez relatív, egy CM690et lazán és könnyedén elver szellőzésben, viszont ha az ember 400W+ot fogyasztó rendszert akar halk működést mellett használni, akkor gondolkodni kell picit:). másik oldalról vinyócsillapításban eszméletlenül jó a ház.
- felülre elvileg extreme radik nem férnek be, csak sima vastagságúak. én levegőn vagyok, de vízhűtéses rendszerek tulajaitól ezt hallottam.
- az oldalsó légterelő műanyag nem rossz designelem, és némi kábelgányolást remekül el tud fedni. namost, Te gányolni nem fogsz, de ettől még használható, akár csak ötletnek is. két 120as venti a légcsatornába is behelyezhető némi kreativitással (nálam pl fonál), így a ház túlnyomásossá/neutrális szellőzésűvé alakítható
- a füleket imádni fogod, én már nem vennék házat fül nélkül. a kallantyús oldallapnyitási mechanizmust szintén. megvan annak a bája, amikor meg akarja mutatni az ember, hogy mi van a dobozban, és csak simán meghúzza és leemeli az oldallapot, és nem kell csavarokkal szórakozni.
- a ventik szokásos CM minőség: picit motorhangos, ugyanakkor nagyon kellemes légnyomású és légszállítású. a gyári ventiknél kevesebb légszállítást meg se szabad próbálni, megáll benne a meleg, ld ph!s cosmos teszt. én SFlex 1900as modelleket használok 5Vn a 120as helyeken (alul, vinyólyuknál, másik vinyólyuknál be, hátul ki), 140es helyeken két antec twocool 140 van low állásban. szabályozópanelből érdemes érintőképernyőst venni, a zalman mfc1plust nálam be kellett süllyeszteni az ajtó miatt.

sok sikert a következő projekthez! :K

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22) jones965 válasza proci985 (#21) üzenetére


jones965
Modder

Köszönöm a részletes, tartalomban gazdag beszámolódat. :R

(#23) Fáraó


Fáraó
őstag

Tisztelet a felajánlónak! Sztem megérdemelted. Ötleteléses napokat és jó munkát kívánok én is!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#24) proci985 válasza jones965 (#22) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:R

a temjin modod gyönyörű lett, a Cosmos pedig szerintem van annyira jó modding alap. szóval kíváncsi leszek, hogy mit hozol ki belőle, és emiatt picit örülök is, hogy pont egy Cosmost fogsz átalakítani:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#25) powergoku


powergoku
tag

Gratula. :Y

Egy hazug eladót akartam negatívval értékelni és én is azt kaptam mint vevő.Ez jár 13 év reg és több száz pozitív értékelés után.Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.