Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rii


rii
nagyúr

" ..... de nem várták meg a válaszukat, amit utólag elismertek, hogy hiba volt, .... "
wufffff .... de azért lehozzák ...

" .... de arra hivatkoztak, hogy először csinálnak ilyesmit. .... "
.-OOO legalább nekik jó volt ....

" .... Utóbbi a tőzsde manipulálásának eszköze, de ilyenről itt ugye a CTS Labs szerint szó sincs. .... "
talán a dédi? ...... ááá dehogy

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Adjak vissza a startup tamogatasi penzt, ha kaptak es huzzanak el a budos francba.

(#3) rii válasza janeszgol (#2) üzenetére


rii
nagyúr

kell az nekik amikor az AMD beperli őket ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4) Bounti


Bounti
aktív tag

"arra hivatkoztak, hogy először csinálnak ilyesmit."

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#5) füles_


füles_
őstag

Szerintem ezt a dolgot nagyon nem gondolták végig. :)) Remélem az AMD szétpereli őket.

(#6) IamMenyus válasza füles_ (#5) üzenetére


IamMenyus
tag

minden ilyen spekulánsra alap kellene hogy legyen a letöltendő bünti, és a világ máris egy szebb hely lenne :)

(#7) Valdez válasza füles_ (#5) üzenetére


Valdez
őstag

Az a baj, hogy sokra nem mennek vele, gondolom nem nagyon tud és fog fizetni a cts kárpótlást. De ha tud is, az elszenvedett jó hírnév elleni okozott kár jóval nagyobb.

(#8) rii válasza Valdez (#7) üzenetére


rii
nagyúr

akkor mennek az adósok börtönébe

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9) füles_ válasza Valdez (#7) üzenetére


füles_
őstag

Ha nem tudnak fizetni, akkor börtönbe a CTS tagjaival és vegyék el a cég tulajdonait (ha van ilyen egyáltalán). Meg azokat is büntessék meg, akik a háttérből támogatták/irányították őket.

[ Szerkesztve ]

(#10) SityiSXT válasza Bounti (#4) üzenetére


SityiSXT
őstag

16/6=2,66 év, másfél évet eltöltöttek azzal, hogy összeálltak és megalapították a céget, most 2018. van, kábé ki is jött a 16 év. :D

(#11) mikej95


mikej95
aktív tag

Szakmai megbecsülésnek, szavahihetőségnek, szaktekintélynek már búcsút mondhatnak, normális állásuk sosem lesz, már ha szakembernek indultak valamikor. Persze júdáspénzt biztos megkapták offshore számlára, így nem aggódnak annyira.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#12) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nem nagyon tudják beperelni őket, mert nincs alap rá.

A jelentésükben található valamennyi állítást, mint a CTS véleménye közlik, és nem mint konkrét tényt.

Ez már elég is kibújni minden vád alól, ha perre vinnék az ügyet. Mert nem mondták, hogy támadható a rendszer, csak azt mondták, hogy szerintük az.

Én sem mondom azt a pride-ra, hogy idióta magamutogató homokosok vircsaftja.
Csak azt mondom, hogy véleményem szerint az. Ahhoz meg ugye jogom van, hogy a véleményem kimondjam.

(#13) Valdez válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Valdez
őstag

Amíg attól másnak kára nem származik ugye. Itt meg származott kára, állítólag a Viceroy nem is tagadta, hogy shortolásból él.

(#14) Joci10 válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Joci10
őstag

A jóhírnév védelme miatt simán perelhetik őket - akár vélemény, akár nem. Mert magánemberként 1-2 ember egymás között mondhat véleményt, de egy szakmai cikkben nem lehet 'magánvéleményt' értelmezni, pláne, ha valakit lejáratsz. És ha rámennek a másik cégre, mint tőzsdei manipulációs dolog; akkor ide is eljutnak; és akkor már két különböző per is a fejükre fog szállni. Akkor meg aztán pláne nem lesz 'magánvélemény' védekezési érvként. Szerintem.

(#15) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kedves fórumtársaim! Nincs ilyen, hogy ezért, meg azért perelhetik. Sima vélemény nyilvánítás történt, amit szabad. Ráadásul még le is írják, hogy csak a jóhiszemű véleményüket írják, és nem tényeket.

Simán mondhatjátok rám, hogy szerintetek buzi vagyok. Nem tehetek semmit, mert ez a véleményetek.
De nem mondhatjátok állítva azt rám, hogy antikomcsi buzi.

Itt van két viszonylag friss példa. Ne vegyétek figyelembe a politikát, csak x - y személyeket nézzetek és az történeteket.

[link]
[link]

És, mint látjátok egymástól két teljesen független bíróságról van szó.

(#16) velizare válasza Bounti (#4) üzenetére


velizare
nagyúr

ha én 10, iparban eltöltött év után alapítok egy új céget 5 hasonszőrűvel, akkor a nullakilométeres cégünknek lesz 60 év iparági tapasztalata. az ilyen kis cégek előszeretettel tolják előtérbe az alkalmazottak tudását a céges jelenléttel szemben.
és attól, hogy ez még igaz is lehet egy bizonyos szemszögből, bizonyos lenézett területek egyszerűen hiányozhatnak. például hogyan publikáljunk egy ilyen jelentést. :)

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17) schawo válasza Joci10 (#14) üzenetére


schawo
titán

Az állításaik valósak, nem hamisak. Jogilag teljesen rendben van.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18) Locutus válasza schawo (#17) üzenetére


Locutus
veterán

Amely fontos pontot rendre elfelejtik emlegetni az AMD mosdató cikkek, függetlenül attól, hogy a talált problémák közzététele etikus volt-e.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19) Nartaas


Nartaas
tag

Egyébként simán lehet, hogy az AMD maga áll a háttérben:) Laikusokhoz úgy sem jut el az ilyesmi, aki meg követi ezeket a dolgokat az most AMD-t sajnálja és gonosz ármánykodó intelt sejt a háttérben. Ryzen 2 előtt egy kis hírverés plusz AMD vezérkar még shortolt is egy jót:D

(#20) Valdez válasza schawo (#17) üzenetére


Valdez
őstag

Nincs rendben, ha szövetkeztek más cégekkel is, akik ebből hasznot húznak. Márpedig úgy tűnik, hogy ez a helyzet és ez támadható.

(#21) Gibo válasza Locutus (#18) üzenetére


Gibo
senior tag

Nézd, az igazi gond azza van, hoyg a "talált problémák" olyan kaliberüek, mintha te odaadnád a lakáskulcsodat a betörönek, kiraknád a konyhaasztalra a pénztárcádat, majd sms-ben közölnéd vele, hogy te akkor most elmentél megnézni a moziba a 18:00kor kezdödö elöadást és kb 21:00-ra érsz haza...ès akkor a gonosz tolvaj kirabolt...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#22) velizare válasza Nartaas (#19) üzenetére


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23) hokuszpk válasza velizare (#16) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ha te dolgoztal 10 evet azon a teruleten, akkor tudod, mik az irott es iratlan szabalyok, es hogyan kell egy ilyen bejelentest megejteni.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#24) velizare válasza hokuszpk (#23) üzenetére


velizare
nagyúr

mondjuk pont nem. a cts szakértőinek tapasztalata jórészt az izraeli titkosszolgálatnál/hadseregnél eltöltött időből adódik össze, ők meg jellemzően nem bajlódnak ilyesmivel. elég fiatalok, 6 főből van 1 "cfo" (lol), a többi 5nek meg van összesen 16 év tapasztalata - az átlagban 3, és ebben már benne van a seregben eltöltött idő is. bőven hihető, hogy nem volt köztük olyan, akinek publikálnia kellett volna.

nekem van 10+ év tesztelési tapasztalatom, de ez nem jelenti azt, hogy képes vagyok levezényelni mondjuk egy cutovert. én annak csak egy részét csináltam eddig, és hiába láttam a többit, nincs komolyabb rálátásom azokra a folyamatokra.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#25) hokuszpk válasza velizare (#24) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

szoval nem dolgoztak 10 evet, csak ha osszeadom, de ezesetben csal a matek, mert a 10 != 10.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#26) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

arrol nem is szolva, hogy minden alapkepzest kapott izraeli allampolgar tudja, hogy ha egy ilyen friss es jo esellyel adatkozpontokba is bekerulo tekknikan sulyos hibat talalunk, azt nem kurtoljuk vilagga, hanem elsoszor hazafias indittatasbol felajanljuk a Moszadnak. ha valaki a hadsereg/titkosszolgalatnak dolgozott, akkor ez plane nem is kerdes.

*jut eszembe, latott mar valaki elo kiugrott vagy kilepett Moszad ugynokot ?

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#27) velizare válasza hokuszpk (#26) üzenetére


velizare
nagyúr

persze, hogy látott. csak nem tudja. :) ott minden férfi és nő 3 évet tölt a seregben.
nem akarok moralizálni azon, hogy kinek/minek az érdeke, stb. a jelenlegi tudásunk alapján egyik scenárió legalább annyira jó, mint akármelyik másik. ami elsősorban érdekel, hogy validak-e a sebezhetőségek, vagy nem.
a 10!=10es fejtegetésedet nem értem.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#28) hokuszpk válasza velizare (#27) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

"persze, hogy látott. csak nem tudja. :) ott minden férfi és nő 3 évet tölt a seregben."

sereg != moszad ( titkosszolgalat )

10 != 10 :

1 mernok 10 ev tapasztalattal != 4 mernok fejenkent 2.5 ev tapasztalattal.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#29) nemlehet válasza schawo (#17) üzenetére


nemlehet
őstag

Ez biztos? Mert én úgy tudom, hogy nincs proof of concept kód sem és valójában hitelesen még senki sem reprodukálta az állításokat. Persze lehet tévedek.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#30) velizare válasza hokuszpk (#28) üzenetére


velizare
nagyúr

persze ez marketing, de hát azt kell eladni, ami van, és nem azon sajnálkozni, ami nincs.

a moszadosok is voltak katonák, legalábbis aki izraelben nőtt fel.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#31) fanti


fanti
addikt

Ma alakítottam meg a CPU Security Analityc Laboratory Group-ot, nemsokára mi is publikálunk pár szerintünk igazi elemzést, hangsúlyozom SZERINTÜNK!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#32) hokuszpk válasza fanti (#31) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ajanlom figyelmedbe, tobbet hozhat, mint csak ugy kiteregetni.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#33) schawo válasza fanti (#31) üzenetére


schawo
titán

CPU Security Analityc Laboratory rövidítve CSAL :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#34) QG


QG
tag

"a Federal Financial Supervisory Authority nevű, német kormányügynökség"

Német állami hivataloknak ritkán adnak angol nevet, ezt is úgy hivják, hogy Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht. Vagy ha már magyar oldal, akkor Szövetségi Pénzügyi Felügyelet.

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.