Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) #65755648


#65755648
törölt tag

Ööö...khmm..hát szóval van itt pár gond a cikkel... :U
Nagyrészt elmondták már, ahogy észrevettem, de azért én is kiemelném őket. Kicsit csúnyák a táblázatok és helyenként nehezen olvashatóak, több tévedés van benne a tesztelt videókártyákkal kapcsolatban, árat, teljesítményt tekintve és ráadásul csak azokra a videokártyákra szorítkoztatok, amik nálatok voltak, holott ezek nem feltétlenül vannak ugyanabban a kategóriákban és nem feltétlenül számítanak a legjobb vételnek (pl. 3650 ddr2-es rammal, és sehol nem említitek, hogy ennek van sokkal jobb teljesítményű ddr3as verziója is). A 3dmark-ok elindításának is utánanézhettetek volna és (ha már lúd legyen kövér) a tuningot is megnézhettétek volna. A legnagyobb gond azonba, hogy ha (amint mondjátok) be volt kapcsolva a Vsync, akkor a mérési eredményeket lehet a kukába tenni... :W
Ezen kívül nekem furcsa, hogyan kaphat ki bármilyen tesztben a 3850es egy 2600XT-től (nehogy már az óvodás tépje szét a pitbullt! :DDD ), no meg az is, hogyan lehetséges az, hogy a COD2 rosszabbul ment a legtöbb vkarin, mint a COD4... :U
Véleményem szerint elsiettétek ezt a tesztet, hanyagok voltatok és ennek a cikknek így ebben a formában nem sok értelme van. :(
Kritikámat építő jellegűnek szánom, ugyanis ha a jövőben igényesebben, több odafigyeléssel, szakértelemmel és a dolgoknak alaposabban utánajárva írtok cikkeket, akkor biztosan szolgálni tudtok valami érdemleges új és PONTOS információval az olvasóknak, tehát lesz értelme a munkátoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.