Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gondolom Indiában népszerű volt a Poco , és ott próbálnak erre termékcsaládot építeni.

Valamelyik topicban valaki írta, hogy a Redmi Note 9-et elkaszáltak Kínában, úgy tűnik mégse, Indiában kap szerepet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Ezekiell


Ezekiell
veterán

A cikkben említett X2 Pro az nem F2 Pro lesz véletlenül? MIndenhol úgy emlegetik, GSMArena-n is.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#3) Graphics válasza Ezekiell (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Címsorban még jól szerepel, közben "váltott" nevet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Jöhetnének az emberi árúbb modellek, mert a Mi10-től virtuális gutaütést kaptam.... :W

B.Cs.

(#5) Ezekiell válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


Ezekiell
veterán

Engem is az F2 Pro érdekel, ha tényleg 600 EUR körül lesz Európában, mint ahogy várják, akkor az igen ütős ajánlat lesz várhatóan.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#6) #04607744


#04607744
törölt tag

Ja, azért összességében eléggé felmentek a régen olcsónak titulált márkák árai az utóbb hónapokban.

(#7) atee_13 válasza Ezekiell (#5) üzenetére


atee_13
őstag

600 EUR ért a 720G jó?

(#8) pusszycat válasza atee_13 (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Graphics válasza atee_13 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valamit félreolvastál. :)

Az F2 Pro az a K30 Pro lesz, nem pedig a hírben taglalt M2 Pro, amely 720G-t kaphat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) #30610944 válasza Ezekiell (#5) üzenetére


#30610944
törölt tag

600 euro neked jo ar?
Mennyiert kezdett anno a Poco 1?
Amugy meg ott a realme vagy egy ket xiaomi amik flagship tulajdonsagokkal rendelkeznek de sokkal olcsobban mint 600 euro.

(#11) Graphics válasza #30610944 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Melyek azok a készülékek?

A Poco F1 szép volt , jó volt ,de nem most volt, nem ilyen ársávban. ( Hozzáteszem, nekem F1 van ,de nem tervezem leváltani )

600 eurótól olcsóbban melyik gyártó kínál aktuális csúcshardvert ( jelenleg Snap865) ? Vevő lennék rá, de csak akkor ha létezik.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) INGJOKE válasza Graphics (#11) üzenetére


INGJOKE
veterán

Erre én is várok tippeket... :D :D :D

(#13) #30610944 válasza Graphics (#11) üzenetére


#30610944
törölt tag

Realme X2 pro jo aron volt/van, X50 Pro (bar ez mar 600 pont) meg a realme 6 prot is ide vennem.
Xiaomi mi note 10, mi 9 t pro Pixel 3a szeriara is siman ra lehet huzni flagshig killer sok minden miatt, Oppo-nal is siman vannak 600 euro alatt telefonok amik kurv@ jok. Honor, huawei is rendelkezik igen jo teledonokkal 600 alatt. Aztan ott az iPhone SE20 ami szinten sokmindenben hozza a felsokategoria szintjet.
Ilyen mezonybe kijonni 600 euros aron nem epp versenykepes es total nem a megssokott poco arazas lenne.
Ja resmi K30 pro is ott van sok helyen mar boven 600 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#14) atee_13 válasza Graphics (#9) üzenetére


atee_13
őstag

Na, hogy ne kavarodjak el ismét rákerestem. Hát ha tényleg EZT adják 600 EUR-ért lehet még én is beneveznék rá, pedig nem terveztem ennyit költeni telefonra.

(#15) Graphics válasza #30610944 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi Note 10 nem csúcshardver, Mi 9T Pro sem az már, és a Pixel 3A sem.

OKé, felsoroltál egy csomó telefont, ami "kurvajó" :) De nem csúcshardvert adnak 600 euró alatt :)

Amennyi a K30 Pro, annyi lesz a Poco F2 Pro, mivel ugyanaz a készülék nemzetközi kiadása lesz feltehetőleg :) Ez ennyire egyszerű.

Itt csúcshardveres termékekről folyt az eszmecsere, nem azokról, amik olyasmik is lehetnének, de mégse..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) #30610944 válasza Graphics (#15) üzenetére


#30610944
törölt tag

Valaszoltam a forumtarsnak, hogy 600 sok erre te valaszoltal nekem es mikozben irtam a valaszt utolag szerkesztetted es belevetted a snapi 865-ot.

(#17) Graphics válasza #30610944 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bele, mert a csúcshardver ezt jelenti, hogy az aktuálisan elérhetőből a legjobbat.

Pontosítottam, még , de már késő, mert nem értetted, mi a csúcs :D Ez van. nem fogok azért új hozzászólást nyitni, ha ez szerkeszthető.

Ha csúcsról beszélünk engem nem az érdekel, hogy mi van alatta.

600 Euróért nemzetközi készüléket. K30 Pro tudtommal CN.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) #30610944 válasza Graphics (#17) üzenetére


#30610944
törölt tag

Csucshardverrol szo sem volt egeszen addig mig nem modositottad a hozzaszolasod. Tudom mi az ne nezz mar hulyenek. :U
Most meg megmagyarazod a K30 Pro peldam.
Next time be specific mielott leirod a felteteleid.

[ Szerkesztve ]

(#19) INGJOKE válasza #30610944 (#18) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az aktuális csúcshardver már az elején is bent volt az emlékeim szerint... :)

És nyilván engem is csak ilyen telefon érdekel...

(#20) #30610944 válasza INGJOKE (#19) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hol is volt benne?
Az 5os hszre valaszoltam. Mutasd mar meg ott hol ven leirva.
O meg sem emlitette csak az arat.
Amugy nagyon kivancsi vagyok akik ennyire elnek-halnak a snapi 865hoz azok miert, es hogy hasznaljak ki, mert ha csak nem jatszol vele durva jatekokkal vagy logsz 5G-n akkor nem sok ertelmet latom azon kivul hogy dragabb. De ebbe is gondolom siman bele tuds kotni es megmagyarazni.

(#21) Graphics válasza #30610944 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A csúcshardver ott volt. És az F2 Pro-ról beszéltünk, ami szintén egy csúcshardveres termék.

Ha tudod mi az, akkor nem értem, hogy fel azok a modellek, amiket írtál.

Senki nem néz senkit hülyének. Oké, Te nem látod értelmét. De ha másnak meg kell, azt el tudod fogadni remélem...

No, de én elengedem, tudom ez egy nehéz időszak, itt a fórumon is egyre nehezebb eseteket olvasni. :) 600 euróért, itthon is teljeskörűen használható csúcshardveres készülék.

Erre majd jön megfejtés.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) INGJOKE válasza #30610944 (#20) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mivel a mostani telom is az akkor csúcshardverrel volt és még mindig elég gyors ezért , csak ilyet fogok venni amíg megtehetem , pont azért ha majd lesz olyan ami fontosabb lesz a telefonnál és arra kell a pénz )pl család meg ilyenek) akkor is kellően gyors telefonom lehessen és ha van benne már most 5g amit még nem használok, de lehet 1-2-3 év múlva már fogom. Szóval igen nekem kell a csúcshardver, de azzal sincs bajom, ha neked elég a tavaly tavalyelőtti. Béke van kutya pajtás... :D

(#23) rigoberto


rigoberto
őstag

A k30 pro elvileg mi10t pro néven kéne hogy EU ba jöjjön, már ha jön, és már ha a tendencia folytatódik.
865 el minimum.
Jó lenne mert arra beneveznék

(#24) Pocak89 válasza rigoberto (#23) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Poco F2 pro jelen állás szerint az európai változat neve. [link]

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#25) Ezekiell válasza atee_13 (#14) üzenetére


Ezekiell
veterán

Csak megvan :) erről beszéltem én is, ez 600ert a mai piacon elég jó.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#26) strogov


strogov
senior tag

A csúcs hardver relatív. Olyan nincs, hogy 600 USD és minden (SoC, RAM, kijelző, kamera, anyag, 5G, akku) "csúcs" benne. Ezért pontosítani illik, hogy mi legyen az.

(#27) Ezekiell válasza strogov (#26) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ott a gsmarena link vagy a Google, mindenki meg tudja nézni magának.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#28) mikej95 válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


mikej95
aktív tag

Ja, hát jöhetne a 9-es Redmi és Redmi Note széria, meg a Mi Band 5. Lehetőleg emberi áron.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#29) RoBos válasza Graphics (#1) üzenetére


RoBos
senior tag

Én is úgy tudom, h Kínában nem lesz RN9 verzió, helyette jön a Redmi 10X!

És lehet, h az a 600 ójró az F2 Pro-ért, csak 570 ójró lesz!

(#30) joey04


joey04
titán

Ebből is teljes sorozatot csináltak, hogy a ne legyen annyira kirívó, hogy a csúcs ára emelkedik majd az elődhöz képest...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) gattolino válasza Ezekiell (#5) üzenetére


gattolino
senior tag

Még mindig azt mondom, hogy inkább várok, amíg 450€ lesz, mert a jelenlegi gazdasági helyzetben szerintem 6 hónap alatt fog ennyit esni az ára. a kínai modellt, már 510€-ért lehet kapni, igaz B20 nélkül.

Vivo X90 Pro Plus

(#32) INGJOKE válasza gattolino (#31) üzenetére


INGJOKE
veterán

11.11-es akcióba szinte ingyen lesz addig kell csak várni... :D

(#33) RoBos válasza INGJOKE (#32) üzenetére


RoBos
senior tag

Biztos, h lesz előtte még Big Summer Sale Festival, csak meg kell várni a 2. negyedéves gyorsjelentési szezont a gazdaságba...

(#34) Ezekiell válasza gattolino (#31) üzenetére


Ezekiell
veterán

Megéri várni, persze, csökkenni fog az ára. Én csak azt mondom, hogy új áron se lesz annyira vészes, ár-értékben egész jó lehet (persze várjuk meg a tesztet)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#35) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Viszont egy jó mi mix 4-re nem sajnálnék 250 k-t se, pedig az is pont 100 k-val lenne több, mint amennyiért anno nem sokkal a megjelenés után vettem a mi mix 2s-t. :)

(#36) gattolino válasza INGJOKE (#35) üzenetére


gattolino
senior tag

Arról még nincs is hír. Az sem biztos, hogy lesz.

Vivo X90 Pro Plus

(#37) gattolino


gattolino
senior tag

Azért is várok, mert ki is kellene termelni a 160-180k-t.
De amúgy, ha addig annyi lesz az ára, akkor csak a küllem miatt, meg az SD865 miatt lesz jobb vétel, mint a Note 10 Pro.

Vivo X90 Pro Plus

(#38) RoBos válasza gattolino (#36) üzenetére


RoBos
senior tag

Ez az utolsó hír róla, ja meg ez... ;)

[ Szerkesztve ]

(#39) Postas99


Postas99
senior tag

Idéznék a cikkből: " Egy ideje kevésbé lehet hallani a gyártóról,"

Pedig mostanáben ez folyik a csapból is... Fel sem tudom sorolni az elmúlt 3 hónapban megjelent és bemutatásra váró összes modellt.

(#40) gattolino válasza RoBos (#38) üzenetére


gattolino
senior tag

a második az Snapdragon 865 plus, ami elvileg nem is lesz. Az első meg egy render kép.
Bár ha under glass selfie camera lesz, akkor az tutira nem lesz olcsóbb a Mi 10 Pro-nál :W

Vivo X90 Pro Plus

(#41) Ezekiell válasza gattolino (#40) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát azért a Mi Mix az eléggé "halo" product, az nem lesz olcsó sose. Ahogy áraznak mostanában, végképp.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#42) gattolino válasza Ezekiell (#41) üzenetére


gattolino
senior tag

Ja, emlékszem milyen árakat harangoztak be a Mi MIX Alpha nevű koncepciónál is. Már azt sem értettem.. :((

Vivo X90 Pro Plus

(#43) pusszycat válasza gattolino (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is merték kiadni a brigantik. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#44) Ezekiell válasza gattolino (#42) üzenetére


Ezekiell
veterán

Jó az nonszensz volt.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#45) gattolino válasza Ezekiell (#44) üzenetére


gattolino
senior tag

Sajnos úgy néz ki, hogy affelé mennek. Legalábbis árazásban. Csak az első lépcsőfoknál tartunk. Mi 10 Pro ->999$ :N

Vivo X90 Pro Plus

(#46) Ezekiell válasza gattolino (#45) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ami engem nem zavar. Felőlem pozícionálják a csúcstelójukat tényleg a csúcsra, csak maradjon meg egy tényleg jó közép-felső márkájuk, mint a Poco, a 200k lélektani határ alatt. Egyelőre úgy fest, ez lesz, szóval (még) nem sírok.
Illetve idén az 5G modemes SD865 az igen drága ugye, szóval részben érthető a drágulás (na de nem ennyire).

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47) isakamay


isakamay
tag

Most a K30 pro nem Xiaomi MI 10T Pro néven fog európába jönni?
Ha ilyen idétlen neve lesz, hogy POCO, biztos nem fogom megvenni... :W
Inkább megvárom a K30 Pro globál változatát.

(#48) TeeJay válasza isakamay (#47) üzenetére


TeeJay
félisten

miért te név alapján veszel telefont nem a benne lévő hardver alapján?
vagy óránként 10x fogod mondani mindenkinek hogy neked xiaomi mi vagy redmi vagy poco telefonod van?

kínai meg india akkora piac hogy ugyanazt kiadják mindkettőben külön néven, a harmadik variáns meg a global ami megy a világ többi részére
ha a világ úgy menne hogy mindenhol azonos frekvenciákat használnának 4G-re a telefonok akkor sokkal egyszerűbb lenne de hát mint mindenen ezen is variálni kell
vajon mikor jön el az a világ hogy a világ minden kontinensén meg országában ugyanaz lesz minden szabvány

nézd meg az elektromos autóknál mennyi féle töltőfej van, mi a t*sznak nem tudtak egyet szabványosítani és mindenhova azt tenni
nézd meg wifiben mennyi verzió van hogy melyik országban milyen frekvenciák és milyen dB-el mehetnek
nézd meg a mobilnál melyik országban melyik frekin lehet telefonálni meg 4G netezni
vicc az egész és emiatt van hogy a világ 2 legnépesebb országába megéri ugyanabból 2 külön verziót csinálni a világ többi részére meg a 3. verziót

sokat lehet spórolni a kihagyott dolgokkal, pl ahol kutya se használ NFC-t oda minek bele, ahol senkinek sem kell B20 oda minek
ahol senki se fog galileo műholdat használni oda is felesleges a tudás bele
cserébe jön havonta 10fajta telefon ami valójában kb. 2telefon 10féle verziója :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#49) Graphics válasza isakamay (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kit érdekel a neve. Ez nem jampiszakkör

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Ezekiell válasza isakamay (#47) üzenetére


Ezekiell
veterán

Miért is számít a neve?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.