Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) adamssss


adamssss
veterán

Huha mennyi hsz- Te jó Isten... :)
No nézzük...

hangacsipeti: Kövezzetek meg én már így fogok meghalni, hogy azokat a kis pöcköket nem találom el el sőre. (egyszer sikerült) De az vesse rám az első követ ako még az életében sohasem tévesztette el! ;)

w.miki: végső ár? Te mit írnál oda? A megejelnéskori árat? A mostani boltit? A mostani használtat? Inflációval számoljak? :)

atike: teszteredmények, élménybeszámoló? 1000 plusz 1 teszt van kb azonos konfiggal a neten. Szerintem aki szeretne tájékozódni az tud. A cikknek iránymutatás volt a lényege. Annyi leírtam, hogy minden mai játékot visz 1080p-ben stabil 60fps-el közel ultrán/high-on. Élménybeszámoló: Élvezem a játékot rajta :D

bobalazs: Nem rugok belé. Pont van 70 centi ami untig elég.

Carlas: Szerintem ez meddő vita. Valószínűleg nyugaton ez a belépő teteje, idehaza meg a felső kategória közepe teteje.

Összefoglalva. Régebben csináltam teszteket is de szerintem ezek mára feleslegesek mert sokkal profibb környezetben sokkal jobbakat írnak. Ennek a cikknek az votl a lényege, hogy aki kezdő gépépítő ne essen bele azokba a hibákba amelyekbe én beleestem. Ez nem egy hardcore teszt és nem is HC gép. Tudom, hogy itt sokak ingerküszöbét nem ugrottam meg. Ezért elnézést kérek tőletek de gondolni kell néha a másik táborra is. Most ezt tettem. :B

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.