Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sokkolt ez a minőség. Annyira semmilyen, és még gyengébb is mint bármelyik Rocksteady alkotás.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) MikiLóS


MikiLóS
tag

Túl van tolva a támadások koreográfiája. Már - már túlzó és sok, unalmas, fárasztó, FELESLEGES. Harcrendszer egy vicc!
Ugyan olyan ez a bohóckodás mint az Elite Sniper -ben a "bulett time" elsőre jó, de ott is már idegesitő a 3. bullet time után.
(ha egyet láttál akkor mindet láttad)

(#3) k-adi válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

Engem is sokkolt ez most :D
Red Hood dupla-magic-jump egy vicc
NW-nak is eléggé akadozó animációi vannak, Batgirl ilyen szempontból kidolgozottabbnak tűnik

(#4) homerhamm


homerhamm
addikt

Nem is tudtam, hogy ez Xbox 360-ra is megjelenik. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#5) markknight


markknight
veterán

Nem értem miért gondolják még mindig azt, hogy ha 5 ellenféllel harcolok akkor az úgy van jól, hogy az egyiket ütöm a többi négy meg húzza a cetlit és várja a sorát. Ez kb az Arkham Asylum óta így van és nem foglalkoznak vele. Maga az animáció irtó darabos, nyögvenyelős, ez így ebben a formában nagyon tré, a karakterek megjelenséről meg akkor nem is beszéltem. Látszik nem Rocksteady munka ez.

(#6) Plazmacucci válasza markknight (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De ez nem is igaz, a Cityben már kettő támadhat rád közelharcban, a Knightban meg három, plusz azok akik lőnek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Micsurin válasza markknight (#5) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hogy az r=1 átlag player is élvezhesse :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8) MikiLóS


MikiLóS
tag

olyasmi lesz mint a "The Technomancer"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.