Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Valakinek biztos bejön...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Xarina

Xarina
(aktív tag)

Egy Injustice 2 után nem tudom mennyire lehet ezzel labdába rúgni...

(#3) Renok válasza Xarina (#2) üzenetére

Renok
(aktív tag)

Szerintem semennyire.

(#4) Xarina válasza Renok (#3) üzenetére

Xarina
(aktív tag)

Költői kérdés volt, én is úgy gondolom.

(#5) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Ugyanannyira tud labdába rúgni az Injustice2 mellett mint a Street Fighter a Mortal mellett. Lehet, hogy mindkettő verekedős játék csak más a mögötte lévő mechanika. Van akinek ez, van akinek az. Mi az elődeivel rengeteget játszottunk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) szupermacs

szupermacs
(addikt)

Dragon Ball Z: Supersonic Warriors GBA rulz!

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#7) Xaels válasza szupermacs (#6) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Ha már DBZ akkor az E3-on bemutatott [link] Dragonball Fighter Z nagyon tetszik. Nekem a 3D-sített Budokai meg Xenoverse nem jött be.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) szupermacs válasza Xaels (#7) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Hoppá! Végre egy jó DB játék? Xenoverse volt amit most a héten végre megvettem 2 évvel megjelenés után, hogy na majd most végre valami jó bunyósom lesz a SC2HD mellé. Szerintem hamarosan törölni fogom boxról, annyira ergya az egész. :(

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.