Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wellin9


Wellin9
tag

Továbbra is furcsa a játék. A grafika és az arcmimika,azért jó pár évvel elvan maradva,szerintem még a 2. részét se éri el. A játékmenet pontosan ugyan az,mint bármelyik részben. Egyedül ez a recruit system,ami kifejezetten egyedi,csak kérdés számomra,hogy ebből tudnak-e összehozni legalább egy vállalható storyt.

(#2) Maxxy10 válasza Wellin9 (#1) üzenetére


Maxxy10
addikt

Kell sztori mikor egy nagyival végig tudod vinni a játékot? :DDD

(#3) hajbel válasza Wellin9 (#1) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem a kettesben megpróbálták, de egy erőltett majomparádé lett az eredménye. Ubisoft inkább a mennyiség híve open world játékok terén. Gagyi lesz ez, főleg ha a fejlesztési időt is latba vetjük. Hiába tetszik nagyon a környezet, úgy tűnik, hogy Londonban csak rossz játékok játszódnak (Zombi).

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Az Ubisoft eldönthetné végre, hogy merre tovább, mert már minden játékuk egy kaptafára készül. AC,FC, GR, WD, lassan ugyanúgy néz ki és ugyanúgy működik mindegyik.

(#5) melega válasza hajbel (#3) üzenetére


melega
őstag

Egyetértek, az első két részét szerettem, de ez valami pocsék, szerintem e leggyengébb Watch Dogs ennél lejjebb nem süllyedhetnek, tényleg már rókabőr lett az egész. Azonfelül játékmenet szar, autó fizika nulla, rombolhatóság nulla, brutalitás lekvár, nálam ez kuka.

(OFF)Én már nem veszek több ACt mer már szinte egy apró ötlet pici morzsáját sem mutatja föl.
Watch Dogs legion a sorozat legyengébb darabja és úgy döntöttem nem kell dög unalom.
Far Cry elrontották az egészet egyre gyöngébb Far Cry játékokat adnak ki.
Division 2 rókabőrlehúzás az első részről.(/OFF)

Szóval vissza kéne térniük a Primnce of PErsiához, csak káposztalé van a fejükben és ehelyett rókabőrlehúzásokat csinálnak.

2012-ben még a kedvenc kiadóm volt mára a szeretet átváltott gyűlöletbe.

[ Szerkesztve ]

(#6) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Ki veszi be ezt a grafikát?

Mindkét rész eddig jó grafikát mutatott az E3-on aztán megjelent a játék és mindenki koppant. Hatalmas marketing ez az E3 , lehozzák a csillagot az égről csak rendeld elő. Majd mikor kézbe veszed a grafika 50%al romlik.
Nem tudok hinni az Ubinak már, nagyon de nagyon sokszor eljátszották már a bizalmam.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Nekem a koncepció, hogy bárkiből lehet csapattag nagyon bejön. Ha megjelent majd megnézem a review-kat és eldöntöm.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) GodGamer5 válasza hajbel (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az AC Syndicate azért jó volt. ;)

Ez a játék ránézésre hulla gyenge lesz.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Ryder62 válasza melega (#5) üzenetére


Ryder62
őstag

"Watch Dogs legion a sorozat legyengébb darabja és úgy döntöttem nem kell dög unalom."

Egy még meg sem jelent játékról mondasz véleményt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.