Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Szeretem a podcastokat, ezt is szívesen hallgatom. Örülnék, ha kiforrná magát egy rendes podcastá (és más streaming szolgáltatónál is elérhető lenne (pl. Spotify), mert vlognak viszont nincs elegendő képi tartalom. Személy szerint jelenleg is 90%-ban háttérben hallgatom.

A témák és az előadás is jó, csak így tovább! Rendszeres "néző" vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehetne témához illő vendéget is hivni, aki nem szégyenlős. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) bollokcs80 válasza pusszycat (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én is rendszeres nézője vagyok, jobban várom a csütörtök esti MM-et mint anno a Szomszédokat meg a Friderikuszt. :D

Annyi javaslatom lenne hozzá, hogy a végén lehetne mindig fixen egy pár perces kitekintés a várható tesztekről, illetve ha már elmúlik a dögvész, szívesen látnám a többi kollégát is sztárvendégként.

B.Cs.

(#4) Bog válasza Kasya (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ja, ezt már mások is említették, tök fogalmatlan vagyok ebben a témában (is), de elkezdem megtanulni, hogy mi a podkasztosítás menete, meg ilyenek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

En is nezem rendszeresen. Eddig csak egy adast kapcsoltam le kb 3-4 hete (vagy lehet kicsjt tobb, de a nyaron), mert az annyira nem erdekelt.
Azt meg kulonosen csipem, amikor kint a termeszetben megy az adas.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Bog válasza janeszgol (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Két hét múlva megint hosszabban leszek vidéken a lassan már ismerős kertben üldögélve. Mutatom a stúdiót, a csodás létra szolgál állványként: :D

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) MikeWazowski válasza Bog (#4) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Többek között én is számtalanszor említettem, hogy nagyon jó lenne, ha podcastként is elérhető lenne. Az ilyen tartalmakat szerintem csak hallgatja a közönség 90%-a.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8) junior11


junior11
veterán

Szintén nézem rendszeresen, csak így tovább, a természetben lévő adások nekem is tetszettek.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#9) janeszgol válasza Bog (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

:D

Imadom! Plane hogy tok jo technikaval veszel fel, es teljesen olyan, mintha en is ott lennek. Szinte erzem a novenyek illatat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) saca23


saca23
aktív tag

Rendszeres nèző vagyok , szerintem nagyon jól összeszedett èrdekes ,mègis lazàn előadott, tèmàk vannak, làtszik van benne meló rendesen ;)

(#11) body007


body007
addikt

Én még sose láttam reklámot az adás alatt (webos-en nézem). Azt hittem direkt ki van kapcsolva - de akkor a hiba az én készülékemben van :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#12) Bog válasza body007 (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egy hétig ki van kapcsolva a videóba ágyazott hirdetés, a videó körül látható reklámokat mindig engedélyezem, mert amúgy sem zavarnak sok vizet, viszont iszonyú pénzt, havi 10 dollárt is keresünk velük :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) joey04


joey04
titán

jók az adáok.
+1 a podcast formátumra.
valamint jó lenne, ha ilyen beszélgetős műsorokra többen is vállalkoznátok, összeülnétek, nem csak te, és/vagy vendégek is jók lennének. ha valaki nem szereti a kamerát, akkor még egy indok a podcast formátumra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) bollokcs80 válasza Bog (#12) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Abból már bivaly cuccokat vehetsz wish-en. :D

Nálam YT Premium van, amúgy se zavar. A weboldalnál meg kikapcsoltam az ADBlockert. ;)

B.Cs.

(#15) Vikooo


Vikooo
addikt

Nagyon jó és informatív, minőségi tartalom.

(#16) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én is rendszeresen nézem az adásokat, még a szamszungost is. :D
Sok jó téma van, van pár gyengébb is de időnként bele fér. Szerintem jó hogy nem csak hang van, hanem kép is. A Kapolcsi háttér visszahozza a vidéki éveket. :D
Csak így tovább. Gondolom jövőhéten almás adás lesz.... ha így haladunk még a végén én is visszatérek az almához.... :DDD

(#17) pusszycat válasza Bog (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Oda kell ültetni a szervert bányászni. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Nagyon jó szakmai, informatív és érdekes műsor. Mindig nézem.Csak így tovább.

(#19) Doki42


Doki42
őstag

Igazából jó amit csinálsz... de...
Ez képi tartalomra kellene, hogy épüljön. Sokszor elindítom de már más felé figyelek. Hallani jó , ennyi. Ugye ez nem a rádió.
Ez az én véleményem.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#20) Leones


Leones
csendes tag

Kb. 1 hónapja vettem észre, hogy a mobilarenénak van egy ilyen videós magazin része, úgy hogy 1 éve megy és közben rendszeres olvasótok vagyok már 10 éve. Szóval jah egy kicsit ledöbbentem, hogy jé itt ilyen is van. A 80%-át már biztos megnéztem utólag, nagyon érdekes témák vannak rajta. Köszönjük. :)

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Allview P4 Life - Iphone SE

(#21) realist válasza Leones (#20) üzenetére


realist
őstag

Kb ugyan ezt szándékoztam leírni én is :)

(#22) Schuler888 válasza realist (#21) üzenetére


Schuler888
senior tag

Detto!

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#23) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem is tudtam, bár ha a minőség olyan, mint régen, akkor mindegy is.

(#24) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

+1 a párhuzamos podkasztosításra :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#25) M5Norbi válasza Schuler888 (#22) üzenetére


M5Norbi
őstag

Szintén :) Pedig az oldalt rendszeresen látogatom.
De nem baj majd bepótolom :)

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#26) pusszycat válasza M5Norbi (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a kedvencem az elektromos autóval Berlinbe mindkét rész. Jó ez pár éve volt de akkor is. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#28) Lars


Lars
őstag

Rendszeres néző vagyok én is, igazából egyelőre nem probléma számomra hogy nincs podcast, de már felmerült bennem is, hogy ha egyszer majd nem lesz időm megnézni, akkor hallgatnám alapvetően. ( Mondjuk ezt lehet YT-n is csak kevésbé kötséghatékony adatforgalom szempontból ) Hajrá, csak így tovább, van ebben potenciál, és Bog stílusa még mindig olyan, amit olvasva és hallgatva és ezek szerint nézve is működik :R

(#29) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Követhetné a YT csatorna példát prohardver is, a mai világban ez potenciálisan többszázezer feliratkozót jelentene, ami már szép lóvét is hozna.

Am én nem bánom hogy ilyen podcastszerű az adás, életemben nem néztem meg egyet sem, viszont rendszeresen hallgatom vezetés, kertimunka, autómosás, konyha, takarítás vagy szinte bármilyen rutinszerű napi tevékenység mellé :R

(#31) MikeWazowski válasza #20749568 (#30) üzenetére


MikeWazowski
addikt

PocketCast

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32) INGJOKE válasza MikeWazowski (#31) üzenetére


INGJOKE
veterán

Elég a yt. Vanceddal akár lezárt kijelzővel is mehet. :)

(#34) DjFlanker válasza #32839680 (#33) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

PodBeam, Soundcloud

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#35) Essentials


Essentials
aktív tag

Rohadt jók a tartalmak, érdekesek, ismeretterjesztők, és általában olyan témákat feszeget amikről máshol nem olvashatunk, videózhatunk, vagy ha mégis, nem ilyen mélységben, és terjedelemben. Azt látom hogy BOG is élvezi, mi meg nézzük. Kicsit hiányoltam hogy ezen a felületen nincs eléggé propagálva, sokkal többen követnék ha jobban szem előtt lenne! Az biztos hogy van benne munka, szóval köszi, és kívánok még több nézőt a jövőben! Meg itt egy főoldalas útbaigazítást a YT csatornára, mert sokan nem tudják hogy létezik. :R

[ Szerkesztve ]

(#37) Schuler888 válasza Essentials (#35) üzenetére


Schuler888
senior tag

+1! Nem veletlenul találtunk ra sokan csak "veletlenul" :DDD minden uj epizodnal mehetne ki egy kis hir fooldalra rola vagy csak egy belyegkep vmelyik oldalra

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#38) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Hajrá-hajrá! :C Csak így tovább!
Köszi a munkátokat! :R

A többieket láthatjuk esetleg egy későbbi adásban? :DDD

Samsung Galaxy A54

(#39) Luck Dragon

Én örültem mikor elindult a "Magazin" nem kicsit volt hiánypótló . Főleg ha visszaemlékezem a régi MA bemutató videókra Dr.Kind, Legend, Bog ,Bocha bemutatásával ; ahjj régi szép idők. :DDD
Remélem folytatódik tovább. :) :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) pusszycat válasza Luck Dragon (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pheke-t kihagytad. :D No az tényleg rég volt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) Luck Dragon válasza pusszycat (#40) üzenetére

:) :K

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) Good_boy


Good_boy
kezdő

Igen, én is szoktam várni az új részt 😊.

(#43) Yeffy válasza Kasya (#1) üzenetére


Yeffy
veterán

ez jo otlet, szinten tamogatom. lattma par adast, azok tetszettek, de tenyleg johetnetek Spoty-ra, ott gyakrabban hallgatok podcast-okat. :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44) Fall-N válasza Bog (#4) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem meg nem baj a videó formátum. Esetleg a hangsávot ki lehet tenni pluszban valahová. Még külön szolgáltató sem kell, elég lenne RIOS-on RSS podcast formátumban, így bármilyen podcast program támogatná.

(#45) Fall-N válasza #32839680 (#33) üzenetére


Fall-N
veterán

Így igaz, teljesen felesleges valamelyik szolgáltató mellett letenni a voksot, meg amúgy is valakinek úgyis a másik kellene. Szabványos RSS podcast formátumban kell az a legcélszerűbb. Azt kezeli bármilyen podcast alkalmazás csak fel kell iratkozni, platformtól függetlenül. A nagy külföldi tech portálok is így teszik. Értelmes app megtalálja amúgy is pl. Podcast Addict, PocketCast stb.

(#46) bollokcs80 válasza Fall-N (#44) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Abszolút nem, sőt én kimondottan szeretem az illusztrációnak berakott képeket/videókat, főleg ha humorosak. :)

B.Cs.

(#49) DS39 válasza Bog (#6) üzenetére


DS39
nagyúr

Zöld háttér másképp értelmezve. :)

Személyesebb, ember közeli így a videó.

(#50) vilmose33


vilmose33
őstag

Nézem rendszeresen , külön tetszik, hogy jól ki van beszélve az adott téma :R

A jövő most van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.