Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Látom a 20 fps stabilan megvan :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Döbbenet, hogy engem még így is érdekel, hogy szinte ugyanaz mint az Origins. De ki kell bírnom, hogy legközelebb majd csak jövő ősz-tél környékén szerzem be, mert gyanítom jövőre nem fog kijönni AC csak 2020-ban leghamarabb :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) Jeanne d'Arc

Hátha méltó lesz régi nagy híréhez ez a rész

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

"Alig három hónap múlva" Ez egy igen hosszú három hónap lesz még, a fene egye meg. :) Számomra az év legjobban várt játéka.

A játéknak soha nincs vége.

(#5) #80123904


#80123904
törölt tag

Az origins is tetszett (a gyatra átvezetők és szinkronhangok ellenére is).
Ezzel is remek 30 órát el fogok tölteni úgy érzem (a szinkronhangok itt sem tetszenek sajnos).

(#6) Gery9112


Gery9112
őstag

Eléggé döcögősen megy. :DDD Unity kivételével mind megvan és szeret(t)em ezt a sorozatot. Nézve ezt a gameplay-t még mindig ugyanaz az érzésem....olyan...semmilyen ez a játék. Tipikus open-world Ubisoft játéknak tűnik még mindig.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) Puma K


Puma K
veterán

Ez legalább nem tűnik olyan üresnek mint az előző...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Tetszik, és mégis csalódás.

(#9) Busterftw


Busterftw
veterán

"Since we are dealing with the italian landscape vs the egyptian landscape"

Eddig neztem. Az oke, hogy a csavo nincs kepben, de legalabb ne terjessze a baromsagait.
Ha mar nem sikerult eljutni se olaszba se gorogbe, hogy az ember tudja a ket terseg nem ugyanaz, akkor legalabb mondott volna mediterran tajat.
Ilyen amatoroket engednek pre-jatszani.

(#10) LilProphet90 válasza Busterftw (#9) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Én is néztem, miről beszél.

Igen ez bizony egy az egyben Origins, no nem feltétlenül baj, izgalmas korszak. Ha jól emlékszem tavalyról, ez egy ókori trilógia lesz, volt szó a harmadik rész helyszínéről is. Talán Római Birodalom.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11) duvi


duvi
nagyúr

Az Origins nagyon bejött és számomra megérte az árát a Gold csomag. Erre viszont azt mondanám, hogy egy combosabb Origins DLC. Játékmenet nem, csak a helyszín változott. Ez durva újrahasznosítás, ami nem lenne baj, ha emberibb áron adnák. De 100 € ezért a Gold csomagért ... :(

[ Szerkesztve ]

(#12) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha nem tudunk mellbe rúgással a mélybe taszítani embereket akkor nem kell. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13) duvi válasza Micsurin (#12) üzenetére


duvi
nagyúr

:C
Egyébként elbuktad és készítheted a pénztárcádat ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) XuChi


XuChi
addikt

Csak nekem fura a harc és a karakter "gyorsasága" ? Olyan mintha 1.5x sebességgel menne a játék. Rune féle kaszabolda jut róla eszembe. Eszetlen csapkodás és ennyi.

Egyébként az Origins-t kb 5 óra alatt halálra untam, ez sem lesz megvéve az is biztos.

(#15) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Szerettem az Originsel játszani,felderíteni a mapot,stealth is rendben volt, de nem élveztem a történetet. A harmadik sidequest után átvezetōt sem néztem csak ritkán a storyban. Legközelebb akkor veszek AC-t, ha felvesznek egy rendes írót és rágyúrnak a történet mesélésre. A több száz kérdōjel helyett jobban örültem volna egy két mélyebb karakternek.

Life, Uh, Finds A Way

(#16) l.skywalker válasza duvi (#11) üzenetére


l.skywalker
félisten

És akkor még ott van, hogy az Origins után most kitaláltak még egy csomagot a Gold-on túl:

és a magyar Xbox store is tartja ezt a szép 32k HUF körüli árat.

Szerencsére a régiós megoldásokkal lehet egy 10-est faragni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) duvi válasza l.skywalker (#16) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezt már nem is akartam belinkelni. A Gold-al is megvárom az ócskázásokat és csak akkor húzom be ezt.

(#18) RudY válasza l.skywalker (#16) üzenetére


RudY
addikt

Kb. igen, behúzva ofc :K

[ Szerkesztve ]

(#19) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lesz valami összefüggés sztoriban az Origins és ez között? Egyáltalán volt érdemi sztorija az Originsnek úgy mint a korábbi részeknek? illetve érdemi jelen, vagy első civilizációs szál?

Hajlok afelé, hogy most kihagyjam az Originst, mert 3 hónap alatt nem játszom ki :N talán majd az Odyssey után :)

(#20) l.skywalker válasza RudY (#18) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nagyon márkahű vagy :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21) ribizly


ribizly
veterán

Biztosan velem van a gond, de ez megint nem hoz lázba. Az Origins-t sem tudtam már befogadni és úgy tűnik nekem véget ért a széria egy darabig, mert visszamenőleg nem fogok egyik résszel sem játszani, ha valaha visszatérek. :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Számomra ez a sorozat a Revelations-el ért véget. Megvan a 3 és a 4 is, de valószínűleg sosem fogom őket végigjátszani, bár 1-2 órát mindkettővel játszottam. Ez az Odyssey is tök jól néz ki, csak rohadtul nem hiszem hogy bármi olyasmit képes nyújtani számomra, ami 2 óránál tovább lekötne.
Az meg egyenesen vicc, hogy még mindig nem voltak képesek egy Shadow of Mordor/Batman Arkham-hez hasonló dinamikus harcrendszert implementálni a játékba, hanem ugyanolyan suta az egész mint az első néhány AC-játékban.

(#23) Giovan! válasza DeathAdder (#19) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem játszottam az Originsel, de nem ott alakul meg az Assassinok rendje? Csak mert az ugye a diadokhoszok korában játszódik a Ptolemaida Egyiptomban, Caesarból kiindulva valamikor a Kr.e. I. században. Namost ezzel csak az a baj, hogy a játék weboldala szerint ez a rész meg a Peloponnészoszi háború idején játszódik, ami pár évszázaddal korábban zajlott (a Kr.e. V. század végén). Érdekelne hogy akkor itt mi lesz, ha esetleg valaki tudja a választ, ne tartsa magában :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#24) DeathAdder válasza Giovan! (#23) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az a helyzet hogy eddig sem igazán voltak érdemi összefüggések a jelen szálban a 2012-es AC3-al bezárólag, azóta az első civilizációs történések is teljesen le vannak minimalizálva.

Lehet majd megérdeklődöm az Origins topikban, hogy spoilerezzék be :)

(#25) sp8787


sp8787
addikt

Azon agyaltam ,hogy kellene vmi "kazsual" RPG-Action mint ez. De ,hogy ennyire szorjanak a velemenyek az erdekes.

(#26) Busterftw válasza Fitzgerald (#22) üzenetére


Busterftw
veterán

Pedig a Black Flags az egyik legjobb a szeriaban.

(#27) Anaren91 válasza l.skywalker (#2) üzenetére


Anaren91
senior tag

Oh dehogy nem 😀 szerinted mennyi időbe telik ubinak mondjuk egy északi mitológiás skint rahuzni erre a játékra?🙂 nyakamat rá hogy jön egy jövőre is

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#28) l.skywalker válasza Anaren91 (#27) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pedig pont ez volt amit a fejéhez vágtak az Ubi-nak, hogy elmondták korábban, hogy áttérnek a 2 éves release ritmusra a Syndicate után, mert már kezdett ellaposodni a játék. (főleg mikor egy évben jött ki a Rogue és a(z) Unity). De ezt csak az Origins és a Syndicate között sikerült betartani, azt is úgy, hogy kiadtak közben 2 Chronicles részt. Én ezért örülnék jobban, de valszeg a pénz beszél...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.