Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) s:zozo


s:zozo
aktív tag

Hüleséget kérdeztem, inkább töröltem :)

[ Szerkesztve ]

(#2) acura


acura
tag

digital downloads from April 15 at 8pm PDT
Azaz magyar idő szerint holnap hajnali 5:00tól elérhető!

[ Szerkesztve ]

(#3) Crytek


Crytek
veterán

PS fióknál van valaki "elévülési" idő, ha x ideig nincs belépve akkor törlik? Mert nekem ezer éve van de mivel nincs ps-em ki tudja meddig nem is lesz ,nem fogják törölni?
(Kérdem mert működik meg mindig nem ír rá semmit és most ugye van ez a 4 db free game.)

Next PC Upgrade: 2022

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Faja! Tutira aktiválom mindkettőt! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5) Deck válasza Crytek (#3) üzenetére


Deck
titán

Beléphetsz böngészőből is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#6) Crytek válasza Deck (#5) üzenetére


Crytek
veterán

Azt tudom mivel úgy lépkedek be de inkativitás miatt nem szokták ezeket törölni?

Next PC Upgrade: 2022

(#7) Wesder válasza Crytek (#6) üzenetére


Wesder
félisten

De, csak a tiedet fogjàk. ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Jhonny06 válasza Crytek (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

Elvileg 24 hónap.

"You may close your Account by contacting us using the details below. We may close your Account if it has not been used for at least 24 months. In both cases, we will not provide you with a refund of your unused wallet funds and unexpired periods of your subscriptions unless we are required to do so by law. After your Account is closed, you will not be able to access the PSN nor use the Products purchased with that Account."

(#9) Crytek válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


Crytek
veterán

Az használatnak számít ha csak mindig belogolok ?

Next PC Upgrade: 2022

(#10) Deck válasza Crytek (#9) üzenetére


Deck
titán

Igen.

PS5

(#11) Crytek válasza Deck (#10) üzenetére


Crytek
veterán

Nem jön meg a mobilra a 2 lépcsős kódja..lehet akkor game over a fiokomnak? Elég sok idő eltelt és több resendet is küldtem..

Next PC Upgrade: 2022

(#12) Wesder válasza Crytek (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Problémàs a funkció.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Crytek válasza Wesder (#12) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor még próbálkozom aztán regelek egy új accountot.

Next PC Upgrade: 2022

(#14) Crytek


Crytek
veterán

Egyébként ez most ahogy van? Ez a kollekció a sima 3 részt foglalja magában vagy ebben a remasteredek vannak?

Next PC Upgrade: 2022

(#15) Wesder válasza Crytek (#14) üzenetére


Wesder
félisten

1-3 Remaster

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Crytek válasza Wesder (#15) üzenetére


Crytek
veterán

Csak mert ez a kollekció 1 évvel azelőtt jött ki dátum szerint mint a remasteredek...

Next PC Upgrade: 2022

(#17) oriic válasza Crytek (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól emlékszem először csak a csomag volt megvásárolható, később lehetett csak külön-külön megvenni őket.

Live-Die-Respawn

(#18) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Köszi, épp nemrég gondoltam rá, hogy végig kéne játszani, csak odaadtam a lemezt valakinek és nem került vissza azóta, szóval ez most igen jól jön! A Journeyt már megvettem PC-re Epicen, de nagyon rendes ez most a Sony-tól, hogy ezeket a játékokat ingyen adják(még akkor is, ha a legtöbb Playstationosnek már megvannak ezek). :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) RittAnd


RittAnd
újonc

Jajj de szuper! Már nézegettem konzolboltban :D

(#20) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Srácok, valakinek sikerült aktiválnia? :F Mert én épp néztem telefonon a Playstation appon, de még mindig fullos árat mutat az Uncharted 1, 2, 3 játékokra.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) Wesder válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Egy óràja húztam be a Collection-t. A probléma nàlad van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) oriic válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Free az pedig:

Ne külön játékokként nézd, hanem a kollekciót.

Live-Die-Respawn

(#23) Crytek


Crytek
veterán

Mivel ez a fantasztikus rendszer cseszik sms-t köldeni a koddal. Regeltem új fiokot. Nekem engedte "megvenni" őket..
Majd ps6on lesz mit tolni addigra csak adnak még 1-2 játékot hozzá :C

Next PC Upgrade: 2022

(#24) Hopkins95 válasza oriic (#22) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi a gyors választ Ori, beléptem Playstationon és kilistázta a Storeban, már töltöm!! :R

(#23) Crytek szerintem csak nálad van baj, én tegnap is meg előbb is SMS-sel léptem be.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25) Crytek válasza Hopkins95 (#24) üzenetére


Crytek
veterán

Egy password jelszó páros megadásán mit lehet hibázni? Az hogy tosznak sms-t küldeni a rendszer hibája..
Szerencsére az új fioknál nem volt kötelező ez a kétlépcsős baromság.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#26) Hopkins95 válasza Crytek (#25) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem baromság a kétlépcsős ázonosítás. Nekem feltörték a fiókom és miután a support egyébként percek alatt visszaállította, tanultam belőle és azonnal be is aktíváltam. :U Amúgy ha írsz a supportnak, szerintem megküldik az SMS-t.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#27) Crytek válasza Hopkins95 (#26) üzenetére


Crytek
veterán

Már nem érdekes regeltem új fiokot. Amúgy is mit ér a két lépcső ha a support segít? Látszólag semmit csak a gond van vele :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#28) Hopkins95 válasza Crytek (#27) üzenetére


Hopkins95
addikt

Oké hogy segít, de nem szeretnék félévente a supportnak szólni, mert amúgy akkor mondták is mindjárt, hogy állítsam be ezentúl a 2 lépcsőset. Nem akarom még egyszer megkockáztatni, nehogy egyszer aztán tényleg ne kapjam vissza a fiókom és elvesszenek a játékaim.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.