Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csako


csako
veterán

Nem olyan rossz az új hang :)
De azért sajnálom, hogy nem lehetett a régi a sztrájk miatt :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2) Cassi


Cassi
senior tag

Nem tetszik, hogy egy ismeretlen, éppen most profilt váltott cég kapta meg a jogokat. Mi köze van hozzájuk az eredetit készítő dontnodos csapatnak? Csak megvették a jogokat vagy hogy történt? Kicsit lehúzásnak tűnik elsőre.

(#3) woros válasza csako (#1) üzenetére


woros
őstag

Milyen sztrájk? El fogok vele játszani azért. :)

(#4) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Hol van Ashly Burch hangja? :(

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) Gery9112 válasza [Prolixus] (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Első hsz., sztrájk miatt nem ő Chloe hangja....vagy csak nem akartak neki annyi pénzt adni....vagy látta, hogy ez egy rókabőr lesz és nem akarta a nevét adni hozzá :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#6) [Prolixus] válasza Gery9112 (#5) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Olvastam, de mondjuk érteni nem értem. Ashly sztrájkolt, de aki most szinkronizálja Chloe-t színésznő, ő nem? Meg őszintén szólva nem is érdekel. Könyörgöm, akkor várjanak amíg rendeződik a sztrájk vagy valami. EZ így nagyon tré. Alapból megvettem volna day one, de így jó lesz inkább akciósan 2-3 €-ért.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) wolfman válasza [Prolixus] (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem az nem tetszik, hogy a grafika k..vára semmit nem változott, pedig már az első rész visszamaradott kinézete is el volt maradva. Nem vagyok grafika nazi, de ez nekem nagyon nem jön be.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) Jhonny06 válasza wolfman (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha csak a grafika érdekel, akkor ez nem neked készül. Ennél a játéknál kb. ez a legkevésbé fontos.

[ Szerkesztve ]

(#9) [Prolixus] válasza wolfman (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szerintem elégég jellegzetes a grafikai stílusa ahhoz, hogy egyáltalán ez a fejlődési igény a készítők részéről kétségbe vonható legyen. Az egész játék olyan plasztik volt, egyértelműen nem a realitásra gyúrtak a grafikával eddig sem.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) KaitouP


KaitouP
veterán

Ma végeztem az első résszel, fel is iratkozott a játék az örök kedvenc listára. FANTASZTIKUS GAME! BtS day one vétel. :))

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11) wolfman válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


wolfman
veterán

Kijátszottam, de ezek szerint én vagyok az egyedüli, akit zavart a grafiaki minőség, de még a játék se fogott meg kifejezetten. Érdekes volt, de semmi különös.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) M_AND_Ms válasza wolfman (#7) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Visszamaradott? Mihez képest?
Ez ilyen, ez a stílusa, ezt az ábrázolásmódot használja. És ezt nagyon jól csinálja.

Vagy szerinted Picasso is visszamaradott Munkácsyhoz képest?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13) boost


boost
addikt

de ha nem lesz időmanipuláció, akkor... az volt a legérdekesebb benne.

(#14) csako válasza woros (#3) üzenetére


csako
veterán

Angolul még wikipedia cikke is van.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15) FLATRONW válasza wolfman (#11) üzenetére


FLATRONW
őstag

Engemet is zavart. Ez a grafika nem azért olyan, amilyen mert művészi akar lenni, hanem egyszerűen kevesebb munkát igényel. Például a korábbi játékuk a Remember Me sem egy látvány orgia, de bőven megfelelő volt amit nyújtott és művészi szempontból sem volt utolsó pl. a város ábrázolása.

(#16) bepken


bepken
veterán

én csak azt nem értem, hogy hogyan akarják folytatni ezt a történetet...nagyon félek, hogy el fogják cseszni.

ez az előzmény még talán rendben lesz, a 3 epizód is azt sejteti, hogy nem fogják értelmetlenül nyújtani a sztorit, gondolom lesz azért visszaemlékezés a gyerekkori Max-re - bár elvileg ő még nem is olyan régen ment el...hirtelen nem ugrik be, hány évesek voltak, mikor meghalt Chloe faterja - de nyilván itt most Chloe és Rachel kapcsolatán lesz a hangsúly

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17) shiftac


shiftac
aktív tag

Szerintem jó lesz ez a rész és bemutatja azt, ami nem volt kellően kifejtve az alapjátékban. A grafika pont nem érdekel annyira, de a hangulatát pont ez adja meg, hogy nem full realisztikus az egész. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy Max egyáltalán szóba kerül-e a játékban, elvégre barátnők voltak régebben.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.