Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Ez valami Hellgate: London reinkarnáció?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) Xaels válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) lofagi


lofagi
addikt

3-4 éve ez a játék nagyon jó lett volna, szerintem el vannak késve. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) Xaels válasza lofagi (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Miért?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) lofagi válasza Xaels (#4) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem nem tűnik a grafika egy nagy eresztésnek, a karakter mozgásán se látom azt,hogy ezzel olyan sokat foglalkoztak volna. Egyszerűen olyan semmilyen. Lehet csak én vagyok vele így. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6) Xaels válasza lofagi (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Nézd, szerintem grafikailag ez a kicsit Darksiders-es vonal szándékos, nekem pl. kifejezetten tetszik mert nem hasonlít másra. Ahogy átbukfencezik a karakter az akadályon is pofás. Emellett ez egy egyelőre csak digitálisan forgalmazott játék lesz ami konzolon is 12,5k előrendelve, tehát nem AAA árazású. Coop-ra kihegyezett, kicsit souls-os, random generált térképeket ígérnek. Inkább a nyers gameplay-en van a hangsúly.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) lofagi válasza Xaels (#6) üzenetére


lofagi
addikt

Ha nem AAA, akkor teljesen jó, akkor nem szóltam. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) Xaels válasza lofagi (#7) üzenetére


Xaels
félisten


Nem az, nem is nagyon van mögötte hatalmas marketing gépezet. Pár napja voltak élő streamek Twitchen, de már nem nagyon vannak fent valamiért. Itt van egy coop gameplay a fejlesztőktől, van benne boss harc is. Meg van fent hosszú fejlesztői napló is amiben sokat elmondanak a játékról.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Deck válasza Xaels (#8) üzenetére


Deck
titán

Szuper lesz ;)

PS5

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Stream Highlights, 35perc játékmenet

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Xaels válasza lofagi (#7) üzenetére


Xaels
félisten

itt egy részletes bemutató ahol kitér a részletekre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) lofagi válasza Xaels (#11) üzenetére


lofagi
addikt

Így kimondottan érdekesnek tűnik :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13) Xaels válasza lofagi (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Bizony, nem találja fel a spanyol viaszt de úgy néz ki a mechanikákat remekül ötvözik és az egésznek ad ez a Darksiders-es / Guillermo del Toro-s kinézet egy remek atmoszférát. Egyelőre úgy néz ki PS4-en az előrendelők Aug.16-tól tolhatják, én biztos fogom játszani és közvetíteni is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Raysen623 válasza Xaels (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezen videó alapján ez egy mocsok jó játék lesz. Coop mód meg nagyon adja itt is.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) Xaels válasza Raysen623 (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Itt csináltam topikot a játékhoz, sok hírt/infot meg lehet ott találni. Ebben pl. egy fejlesztő beszél a random generált pályákról

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) melega válasza Deck (#9) üzenetére


melega
őstag

Te a Remnanat 2 ön gondolkodom.

Ez milyen tipusú játék Dark souls, vagy mint inkább a Doom(2016 os)?

Van olyan nehéz mint a Nioh 1,2?

Azért nem mertem megvenni a Wo Long Tot, mert úgy néztem van olyan gyors és pörgös mint a Nioh, és olyan nehéz.

Én a Dark souls okkal is vért izzadtam magamtól, és a Nioh 1,2 nem is ment mivel nagyon gyors nekem.

Demon souls 80 óra
Dark souls 1 dlcvel 68 óra
Dark souls 2: 30 óra
Dark souls 3 30 óra, ott az alapjáték utolsó bossfightja már nem ment. Oda egy veterán kellett mellém, nembeszélve mikor behívbtam a 30 as strengthű kard szart ért hozzá, nem is tudtam sebezni.

[ Szerkesztve ]

(#17) melega


melega
őstag

ÉRdekel, talán egy leértékelkelés után behúzom.
Nehezebb mint a Dark souls?
Immortal Unchained nehézségű esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.