Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Thome válasza föccer (#42) üzenetére


Thome
addikt

Nyitsz magadnak egy kis boltot, csinálsz magadnak saját gyárat (OFF)(vagy ez sem lényeges, mert a pénz felét bankba betéve az 1 évi kamatából elélsz 10 évig kb, a másik felét aranyba tenni)(/OFF), ami a pénzt termeli, Te meg a boltban elvagy, jó áron adsz mindent, (OFF)(lehet hogy nem nyereséges az üzlet de ki nem szarja le ennyi pénznél,)(/OFF) megy a bolt, jönnek-mennek a vevők folyamatosan, nem unatkozol, pénzed is van...

Vagy éppenséggel Airsoft játékokat szervezel, saját placcal, felfejlesztve, építesz egy minivárost (12 km2), ami lehet hogy veszteséges (nagyon esélyes), de ott sem unatkozol, jól is érzed magad, közösség is megvan. Eltudnám képzelni az életet így is. :K

És még csak 1 verziót írtam le, ezen kívül kb rengeteg lehetőség megnyílna az ember előtt, nem is tudom elképzelni, hogy hülyülnek bele az emberek a pénzbe... :U

(#41) koxx: Ezek többnyire a tipikus gyenge (átlag?) emberek, akik elszívták (függőslg-mindenféle), elosztogatták, eladományozták... Mértékkel lehet persze az utolsót, de azért magammal csak nem basznék ki.. :U

(#43) Gergő_: Lehet hogy 3 hónap alatt teljesen átalakulnak, csak addig "túl is kell élni" a helyzetet. Ha már az eltűnésnél tartunk, én magamból indulok ki, megterveznék-elterveznék kb 1-2 nap alatt mindent, majd uccu neki, gyorsan eltűnni, idő ne maradjon a maffiának a reagálására. Vagy levadásztatnám őket... ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.