Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Mennyi az annyi? :))

Asszem mindenféleképpen!

(#2) kovacsroli válasza EczkE (#1) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Elég gyors voltál :)) 2,5k ;)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3) Móci


Móci
addikt

Szeszvas. :C

Amúgy valóban jó illata van, de én nem szeszt használok, hanem krémet.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) kovacsroli válasza Móci (#3) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Én is nézegettem, csak nem vagyok olyan jóképű mint a reklámba a faszi, gondoltam akkor nem is állna jól :DD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#5) Móci válasza kovacsroli (#4) üzenetére


Móci
addikt

De ha érzékeny a bőröd, akkor jó! Én se vagyok szép, nem kell félni.
Volt Gillette is, most Axe van, mindegyik f*sza.
Talán az Axe-tól puhább a pofám, fene tudja. Bár most már nem, elég szép a borosta. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) kovacsroli válasza Móci (#5) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nekem csak annyi a gond a bőrömmel, hogy ha valami fűszereset eszek akkor kiver a ragya :Y Jó, nem vészes csak zavaró, erre meg talán jobb a szesz ha jól tudom.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Na, lassan elfogy a Gilette (nem egy nagy kaland, máskor jobban megnézem, hogy mit választok, csak siettem), köszi az alternatívát. Mindenképpen valami Old Spice-ba gondoltam eddig is. Néztem a drágább márkák after shave-jeit is, de gyk parfüm árban vannak, kicsit túlzás.

(#8) PierNight


PierNight
aktív tag

ha már old spice akkor tudom ajánlani a fire man hónalj deo-t midnenkinek :D pár hete vettem. elötte adidast használtam..de ez sokkal jobb. adidasnál ha kimelegedtem vagy hasonlók estére azért lehetett érezni egy picit a dolgokat de ennél semmi :) (ez az a zselé rúd kivietel, nem az ami kis lyukakon jön ki)

(#9) kovacsroli válasza PierNight (#8) üzenetére


kovacsroli
senior tag

KATT :)) MI tudjuk, hogy mi a jó :DD Bár, én a kislyukasra esküszöm -mint amilyen ez is- mert ebben van púder, ami nekem sokkal jobban használ mint a zselés :K Csak ugye ezzel vigyázni kell, mert megfogja a ruhát :(((

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#10) PierNight válasza kovacsroli (#9) üzenetére


PierNight
aktív tag

bezony :D
én meg épp azért nem szeretem azt mert megfoghatja a ruhát és sok fekete felsőm van :)
és szeretem bőségesen elkényeztetni a hónaljamat anyaggal :DDD 1 szava sem lehet :D
bár jelenleg olyan náthás vagyok, hogy semit nem érzek..nem is tudom minek kenem...xD

(#11) Jhonny06 válasza PierNight (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

Attól még mások érzik :DDD

(#12) proof88


proof88
addikt

Én is ilyen Old Spice cumóval kenem a hónaljam, csak nem Fireman, hanem csak Aqua Energy, de azért használok Old Spice-ot, mert fürdés után bekenem és onnantól kezdve következő fürdésig simán kitart, nagyon jó!

(#13) Lauda válasza proof88 (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Es mennyi idonkent furdesz? :DDD

(#14) proof88 válasza Lauda (#13) üzenetére


proof88
addikt

Minden nap, de sokszor csak reggel. Pedig este jobb lenne, szerintem. De ha hosszú a hajam, akkor nagyon hülyén el tudom aludni, azért is szoktam inkább reggel. De most rövid a hajam és megfogadtam, hogy így is marad. :DDD

(#15) Lauda válasza proof88 (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor hagyd ugy. :DD Nekem ezek a stiftek nem nagyon jonnek be, biztos erzekeny ott a borom arra a sok vegyi szarra. A legujabb niveat viszont kamazza. :K

[ Szerkesztve ]

(#16) proof88 válasza Lauda (#15) üzenetére


proof88
addikt

Nekem van ilyen Niveam, de csak akkor használom, ha elfogyott az Old és még nem vettem újat, mert nem tart ki elég ideig nálam.
De kinek mi jön be. :K

(#17) Lauda válasza proof88 (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem nem olyan van, hanem ez. :D

(#18) PierNight válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


PierNight
aktív tag

tisztában vagyok vele :D de jó is mert legalább nem jönnek oda hozzám az emberek...xD (viccelek :D) én is fürdés után bekenem de azért ha elmek itthonról akkor is rákenek. :)

(#19) kovacsroli válasza PierNight (#18) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Én is így csinálom, sőt saját technikám van már, amitől nem lesznek foltosak a ruhák:P

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.