Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem van, kb 3 éve. Szeretem, hozzám tartozik. Szerintem fontos, hogy milyen a kinézete, sajnos nem nagyon kapni jó fülbevalókat. Nem kedvelem az ilyen szmájlis, sárkányos, füves sablon cuccokat.

Ezt hordom másfél éve:

when the sun shines, we'll shine together

(#2) blokad


blokad
senior tag

Nem tudom egy két szolíd van akin jóláll, de magamon pl nem tudnám elképzelni. A legtöbb emberen buzis szvsz., de van olyan akin jól áll.

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem csak szimplán kezd kifordulni magából a világ! ;)

(#4) eastsider válasza Xirtam (#3) üzenetére


eastsider
nagyúr

má a "tágesz" a menő :W

(#5) művésznő4 válasza blokad (#2) üzenetére


művésznő4
csendes tag

+1 Egyetértek! :K

Mondjuk én is elég régimódi vagyok és még a mai napig is szokatlan számomra, ha fülbevalót látok egy fiú fülében....:U
Szerintem nagyon kevés embernek áll jól...:(:F
Ráadásul, gyakran szül előítéleteket....(bevallom, néha még bennem is...:U)

Aztán mostanában jöttem rá (egy nagyon drága embernek köszönhetően), hogy pl. egy fültágító vagy piercing nem jelent semmit....:N Attól még lehet valaki nagyon rendes, normális, jóravaló ember... :R

(#6) Lenry


Lenry
félisten

7 évig volt. egy egyszerű ezüstkarika. aztán a nyáron úgy döntöttem, hogy én ezt a korszakomat kinőttem. azóta nincs

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) máyköl


máyköl
veterán

Utálom, ha egy fiún fülbevaló van. Meg a tágeszt is, a piercing -et is, meg minden ökörséget. :(((
Hol tartunk? :W
1 év múlva az emberek fejéből balta fog kiállni? :o

[ Szerkesztve ]

(#8) bubi92


bubi92
őstag

nekem kérlek szépen van, egy fekete dobokockám fehér pötyikkel. szinte csak ezért hordom. kb. már 2 és fél éve.

viszont az ilyen nagy köves fülbevalók fiún szerintem undorítóak.

[ Szerkesztve ]

(#9) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

A fültágítót el is felejtettem, attól egyszerűen kifordul a gyomrom.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#11) eastsider válasza Gery15 (#10) üzenetére


eastsider
nagyúr

attól függ kiéből :DDD

(#12) máyköl válasza Gery15 (#10) üzenetére


máyköl
veterán

Simán! :DDD
Jön egy ilyen divathullám. Én már mindent el tudok képzelni. :O

(#13) Csemike


Csemike
csendes tag

Nekem, mint nőnek taszító. Bár lehet, hogy egy aprócskától még nem hánynék be, de van az a típus, aki mindkét fülében nagy karikákat hord, na attól igen. :DDD

Érdekes pedig, hogy évszázadokkal, évezredekkel ezelőtt inkább férfiak hordtak fülcsit (bocsi!), mint a nők.
Nekem viszont szinte mindennap lifeg a fülemben valami, minden nap más és más. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Lenry válasza Gery15 (#10) üzenetére


Lenry
félisten

ezt nem biztos, hogy világbajnok ötlet volt így leírnod

(#13) Csemike: az a furcsa, hogy nőknek szinte kötelező. Páromra rá szokott szólni az anyja, ha úgy indul el valahova, hogy nincs a fülében ékszer

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) EczkE


EczkE
addikt

Nekem nem volt, nincs és nem is lesz. :N

Nem állna jól :)

Inkább valami tetkó majd később. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#16) Csemike válasza Lenry (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

Szerencsére nálunk ez nem kényszer. Én azért kezdtem el fülbevalót hordani, mert jól áll, az arcra vonzza a tekintetet. Más ékszert nem hordok. A fülbevalóim sem azok a hagyományos arany karikák, vagy fülönfüggők. :DDD

kovacsroli: na nálam az a hányós kategória. :D Gusztustalan, ízléstelen, borzalmas...

[ Szerkesztve ]

(#17) kovacsroli válasza Csemike (#13) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Az én barátnőm pl ritkán hord fülbevalót, a mindennapokban nemigazán. fiúban meg szerintem mindennek a teteje az arany (Jimmy) kereszt, az a lógós :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#18) <NewL>


<NewL>
addikt

nekem tetszik,de nem kellene:D
a tetoválással is így vagyok

inkább nem próbálom ki ,hogy jól áll vagy sem

csajoknál meg csak a kis fekete bogyót szeretem :)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#19) mexicanraven válasza Lenry (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ment is a bann!

when the sun shines, we'll shine together

(#20) eastsider válasza mexicanraven (#19) üzenetére


eastsider
nagyúr

csak tempban :))

(#21) moha21


moha21
addikt

Van mindkét fülembe tágító. Lehet piszkálni. :))

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#22) máyköl válasza eastsider (#20) üzenetére


máyköl
veterán

Hoppá, erre nem számítottam. :DDD

(#23) szablya


szablya
tag

Maradi vagyok?

Szvsz. csak normális :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) moha21 válasza szablya (#23) üzenetére


moha21
addikt

Nem hinném, hogy a külsőségek minősítenének egy embert. :U

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#25) gabor85 válasza Csemike (#16) üzenetére


gabor85
őstag

A dekoltázs is vonzza :P

Én nem hordok, én nem is fogok, a fülbevaló női dolog oszt jónapot! :K

(#26) fero02


fero02
veterán

Mindkét fülem lukas (a hallójáraton kívül persze :D ).

Balban 2, jobban 1. Eleinte csak pici karikák voltak, utána lettek nagyobbak, vastagabbak. Aztán 3-ból lett 2. Aztán a 2 nagyból 2 pici karika. Aztán csak a balban egy pici karika felváltva egy pont fülbevalóval.

Most viszont évek óta (2-3) nincs semmi. A jobb fülem (szúrt lyuk) beforrt, csak egy pici pötty látszódik. A balon sztem kis erőltetéssel átmenne a szára (lőtt lyuk).

Véleményem szerint az ember a testékszerektől (nem extrém darabok) nem lesz rosszabb, másabb, különb, mint nélkülük. A lényeg, h passzoljon a viselőjéhez. Lehet az akár köves is, vagy karika, esetleg tágító (bár az ha kikerül csúnya marad plasztika nélkül).

Fültágítót én annyira nem csípem, a túlzásba vitt, extrém méretektől kifejezetten rossz véleménnyel vagyok.

Az intim testékszer pedig ugyanolyan, mint a fülbevaló (hiába más kategória). Egy csinos darab kifejezetten tud dekoratív és szép lenni a viselőjén...persze itt is a túlzásoktól mentes darabokat preferálom. :K

Viszont az egyéb, pl bőr alá beültetett golyók, stb sztem taszítóak. :U

(#27) Gergő_


Gergő_
őstag

én se értem teljesen mire jó a sok hóbelevanc.
najó tegyük fel mondjuk valaki elmegy egy safarira Pápua Új-Guineába, akkor röccenésmentesen be tud illeszkedni a helyi törzsbe. :U

[ Szerkesztve ]

(#28) mexicanraven válasza eastsider (#20) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Reméljük az is elég lesz! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#29) Viktor77


Viktor77
titán

Az egyik hosszú hajat akar, a másik fülbevalót. Harisnyát ki szeretne hordani? :(

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30) máyköl válasza Viktor77 (#29) üzenetére


máyköl
veterán

Móci. :DDD

(#31) kovacsroli válasza Viktor77 (#29) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Távol álljon tőlem, hogy én fülbevalót akarok! Nem mondtam egy szóval sem :))
Hajdani tesitanárom mondta, hogy jó hogy nem wc lehúzót raknak a fülükbe a gyerekek :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32) máyköl válasza kovacsroli (#31) üzenetére


máyköl
veterán

Nem rád gondolt szerintem, csak sokan írták a topik-ban, hogy van nekik. :)

(#33) gabor85 válasza Viktor77 (#29) üzenetére


gabor85
őstag

Senki, mert nehéz cserélni a tampont :DDD

(#34) kovacsroli válasza kovacsroli (#31) üzenetére


kovacsroli
senior tag

jaa, jó. Leesett köszi :D

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#35) Thunderzolee

Nekem sincs.

De emlékszem, egyszer zalai rokonunknál nyaraltam, és anyu egyik testvére (az Ő gyerekeinek volt aranykarika a fülükben) mondta, h én és az éppen ott nyaraló másik unokatesóm kapunk egy pár fülbevalót, (ugyanolyat, mint a másik két srácnak volt), és elfelezve betehetjük magunknak, és akkor nekünk is lesz.
Mert már elég nagyok vagyunk hozzá, h nekünk is legyen.
És én határozottan tiltakoztam, h nekem aztán nem kell, sajnálom, h tönkretettem a meglepetést, de nem tartok rá igényt, anélkül is elég jól elvagyok.
Így aztán megúsztam.

Asszem az ottlevő másik unokatesómnak végülis lett karikája. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#36) Csemike válasza máyköl (#30) üzenetére


Csemike
csendes tag

Szegény Móci, már kezdem sajnálni. :DDD

(#37) máyköl válasza Csemike (#36) üzenetére


máyköl
veterán

:DDD

(#38) kovacsroli válasza Csemike (#36) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Miért kell őt ennyire sajnálni?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39) Thunderzolee

Tényleg, mi volt a 10-es postban? :)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#40) tildy válasza máyköl (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Tolerancia, mond valamit? Nem a te füled, jóízlést az esetek többségében nem sért, akkor minek a hiszti?

Van olyan pasi, akinek jól áll. Van akinek meg nagyon jól. Van aki viszont jobban tenné ha nem hordaná.

És vannak olyan változatok , amik abszolút nem "buzisak".
Tudni kell hol a mérték, de aki nem tudja, még annál is az ő egyéni preferenciájának kérdése.
Mikor lesz az végre otthon, hogy ha valaki másképp néz ki, kilóg a sorból , akkor azt nem szólják meg? (ést most kicsit utalok arra is, hogy kijöttem, minek szavazok... Hát ezért is jöttem ki többek közt, soha nem szóltam egy rossz szót sem Magyaroszágra, mióta eljöttem, de amit ma kaptam, az kihozta azt, hogy na ezért.... )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) ABE válasza Thunderzolee (#39) üzenetére


ABE
őstag

Baltaelhelyezésiproblémákrólvoltszóalapelvekkelellentétesstílusban.

(#42) tildy válasza kovacsroli (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem mondta a lányoknak is..... ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) tibi666 válasza tildy (#40) üzenetére


tibi666
senior tag

ez a fakin nagy liberalizmus fogja ledönteni a nyugati világot.

(#44) Csemike válasza tibi666 (#43) üzenetére


Csemike
csendes tag

A nyugat ópiuma. :DDD

(#45) tildy válasza tibi666 (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod Tibi ez a fakin nagy liberalizmus, ha jól működik (élni és élni hagyni) egyelőre mérföldekkel lekörözi azokat, akik kőkonzervatívok . Nézd meg a svédeket pl mennyivel előrébb tartanak . Nemcsak anyagilag.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Dany007 válasza tildy (#40) üzenetére


Dany007
veterán

Jaja, van benne valami, innen is onnan is.
Ettől függetlenül szerintem is buzis. Tök mind1 kin vagy milyen vagy miként... Egy férfin a fülbevaló akkoris buzisan áll.
Viszont ezt csak egy szubjektív vélemény, attól még nem fogom leköpni az utcán vagy kinézni!
Pont ezt jelenti a tolerancia. De ettől még meg lehet a véleményem róla.
Elhiteted, hogy a világ bármely táján sem tetszik mindenkinek ahogy az adott ember kinéz. A különbség, amire te gondolsz, az max annyi, hogy nem szólják le, nem kötnek bele stb... De ettől még a véleményük nekik is megvan.

(#47) mexicanraven válasza Dany007 (#46) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Kicsit paradoxon amit írsz... Ha buzinak tartod már azzal "kinézed" az illetőt. :U

when the sun shines, we'll shine together

(#48) Dany007 válasza mexicanraven (#47) üzenetére


Dany007
veterán

Nem paradox, mert hiába is nézem akárminek, ha azt nem mutatom ki, azzal nem bántok senkit!
Amúgy meg legalább hadd gondoljak azt róla amit akarok, legalább magamban! Nem? Azt még csak szabad talán... :U

(#49) mexicanraven válasza Dany007 (#48) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Dupla,sry:)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#50) mexicanraven válasza Dany007 (#48) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem egészében a véleményeddel van bajom, hanem azzal, hogy rosszul fogalmaztad meg azt! :))

when the sun shines, we'll shine together

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.