Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kovács84


Kovács84
aktív tag

Valaki :F

(#2) vampire17


vampire17
addikt

én most akarok egy ilyet venni. a kerdesem, hogy webcam akkor tuti van rajta? illetve a sims2 elmegy rajta? asszonynak az csak a fontos :)

(#3) Kovács84 válasza vampire17 (#2) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Webcam van és szép képet ad. A Sims2-t sajna nem próbáltam a gépen, viszont megkerestem a neten a játék követelményeit, ennek ismeretében biztosan állíthatom, hogy simán menni fog.

(#4) vampire17 válasza Kovács84 (#3) üzenetére


vampire17
addikt

koszi a valaszt! akkor asszem meg lesz veve a cucc :) amugy azota volt meg vele valami tapasztalatod (ill tesodnak)? az asus a laptopok koztt azert mar jonak szamit igaz? MSI-t meg ACER-t neztem meg amugy, de vegul ennel maradtam.

(#5) Kovács84 válasza vampire17 (#4) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Igazából ha találsz a f3-ak között hasonló specifikációval notitm márpedig van F3M talán akkor azzal szerintem jobban jársz, masszívabb és szebb, és a billentyűzete is jobb. Talán csak 10 000 Ft különbség van a két modell között ennyi pluszt megért az F3-as.

(#6) Tybee


Tybee
tag

Nekem van x51-esem de az általad leírt probléma nem jelentkezik a billentyűzeten. Akksi nekem 2 órát bír netezés mellett wifivel, igaz csak celeron m540 van benne. szerintem ebben az árban jobb minőségű laptopot lehetetlen venni. 105 volt áfásan m540 120gb 1gb

(#7) grétus


grétus
újonc

Nekem ilyen gép van jelenleg a birtokomban.(Mármint Asus F5-ösöm van.)
Szerintem nagyon jó kis gép. :))
Miért jobb az F3, mint az F5 szerinted?
Az F5 az nem egy újabb verzió, mint F3?
Mi a különbség a kettő között?
Mi a helyzet a wlannal?
Az sajna nálam nem működik.

[ Szerkesztve ]

Margaréta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.