Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #21078528


#21078528
törölt tag

Aki ezt a lemezkezelőt összehozta, annak csak bele kéne kocogtatni a fejét a falba! :W
A régi Ananconda telepítő átlátható, könnyen kezelhető particionálójából sikerült összeütni ezt a borzalmat, mindezt egy elvileg felhasználóbarátnak szánt terjesztésben... :(

[ Szerkesztve ]

(#2) BoB válasza #21078528 (#1) üzenetére


BoB
veterán

Az a könnyen kezelhető partícionáló annyira jó volt, hogy nem is tudtam feltelepíteni a Fedora-t eme bonyolult partíció sémára (sdb2-re):

sdb1: ext4 - Arch
sdb2: üres ext4

Nem tudom csak a front-end változott-e.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3) #21078528 válasza BoB (#2) üzenetére


#21078528
törölt tag

Ügyesen belinkelted gyk. ua. a particionálót... :C
Amiről én beszélek az a 17-ben volt utoljára...
A 18-ban már ez az idiótaság volt.

[ Szerkesztve ]

(#4) BoB válasza #21078528 (#3) üzenetére


BoB
veterán

Azt nem mondtad mikori változásról beszélsz, és mivel a 23-asról van szó, fene sem gondolta volna hogy egy 3 évvel ezelőttire gondoltál én meg nem néztem a képeket. :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5) kovaax válasza BoB (#4) üzenetére


kovaax
őstag

Ez se teljesen egyenes, 20 körül kezdtem el használni, és mindig törni kell a fejem, hogy akkor most hogy van ez. Ezért csináltam azt, hogy töröltem előbb az összes előző particiót, és 0-ról már elég egyszerű a dolog.

-=- There's no place like /home -=-

(#6) King Unique válasza #21078528 (#1) üzenetére


King Unique
titán

Bele... :(((
A Cinnamon kiadást tegnap tettem fel (próbáltam) virtuális gépre, de ez a partícionálás nagyon megkavart...direkt nem automatára tettem, hanem magam próbáltam beállítani. Grub helyének "kiválasztása", vagy inkább meghatározása is elég hülyén van megoldva. A végeredmény az lett, hogy a telepítés ugyan lefutott, de a virtuális gép már nem bootolt be... az Ubuntu alapú disztrók ezen része sokkal felhasználóbarátabb, de pl. az Arch alapú csodáké is.
Mivel én most külső SSD-re akarnám feltolni, így ezzel biztos nem fogok szórakozni, inkább keresek mást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.