Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) sb válasza IgnisFatuus (#8) üzenetére


sb
veterán

Ez még mindig messze van a 3-500fps-től.

Ill. az "ilyen jól fut" szerintem nem egyenlő azzal, hogy ez musthave és figyeli is a user. Elindít és 300-al fut "véletlenül" az szerintem más téma. Ezzel nem fogod megnézni talán megnézed a tesztet és az alapján nem fogsz beballagni a boltba, hogy neked nem jó a 400fps-es jelenlegi procid, inkább kiadsz egy rakás pénzt 500fps-ért.

De aztán lehet, hogy tévedek. Zen3-nál is vastagon fogott a ceruza és írtam is, hogy ez pontosan innen jön. Amíg volt 10% hátrányuk - épp magas fps mellett - AMD-nél addig az Intel volt a király és valid volt a magas ár. Zen3-nál a +5-10% szintén validálta a jól megnyomott árat.
Ha most következetesek vagyunk akkor végül is az Intel újra megnyomhatná a ceruzát. Persze nem a rosszabbul futó játékokra, hanem ha a többiben sikerült megint 2-5%-ot rátenniük. (Csak ez általában high fps mellet szokott így lenni, nem a low fps, cpu-t nem igénylő beállításoknál. Így kissé fura ez a része, de biztos lehet jó grafikonokat gyártani.)
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy sokan erre mennek. Jól fut, pipa. A tesztek alapján viszont simán kijöhet majd marginális eredményekülönbségekre megint, hogy "aláz" ez vagy az az oldal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.