Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nozs23


nozs23
addikt

Elég unalmasnak tűnik. A renderen lévő interface pedig 6 éve is kínosan nézett volna ki. :(

(#2) BoB válasza nozs23 (#1) üzenetére


BoB
veterán

Van aki nem azért vesz tabletet hogy annak a kinézetével villogjon, csak szimplán használni akarja. :N

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3) nozs23 válasza BoB (#2) üzenetére


nozs23
addikt

Az esztétika és a használatóság nem zárják ki egymást. Azt meg nem tudom hogy hol és hogyan lehet egy tablettel villogni. :(

(#4) Wesiz


Wesiz
tag

a designt leszámítva elég jó tabletnek ígérkezik. tablettel úgyse nagyon fotózgat az ember amikor mégis, arra a régi hardver a google szoftverével megtámogatva bőségesen elég lesz ahogy a tensor teljesítménye is.
üzemidő és az ár a kérdéses, ha ezek jól el lesznek találva akkor az üdítő lenne ezen az unalmas tablet piacon

(#5) K82 válasza nozs23 (#3) üzenetére


K82
őstag

Próbálj meg egy kávamentes tabletet kézben fogni és úgy használni. Nem biztos h menni fog, ha rálóg a tenyered. Pont ezért kerülöm a lehajló kijelzőjű telefonokat: baromi jól néznek ki, de használni már nem feltétlen jó, főleg ha a véletlen érintések kiküszöbölését nem oldják meg normálisan.

A Pixelek meg soha nem a modern dizájnról szóltak, ellenben a mai napig kedvenceim ami a divatos kifejezéssel élve felhasználói élményt illeti. Haptic feedback pl. mindegyikben remek (ebben szerintem csak az iPhone jobb), szinte bármilyen más telefon kezelése "unalmas" lesz, míg a Pixel "él".

Pixel / OnePlus Pad

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Azok a 2018(!)-as árak forintban (a linkelt cikkből)...
"A táblagép 599 dolláron nyit (169 ezer forint, 4GB RAM / 32 GB-s tároló, Intel Celeron processzor) és egészen 1599 dollárig megy el a mutató (451 ezer forint 16 GB RAM, 256 GB SSD, nyolcadik generációs Core i7 processzor" :U :Y

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) Luck Dragon

Kiváncsi leszek rá , talán iPadek után újra lesz “robotos” tabom. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) erahurka


erahurka
félisten

Csak nehogy ez is 2000x1200-as kijelzőt kapjon. Egyszerűen kevés.

(#9) vakablak93


vakablak93
őstag

Jónak tűnik, a támogatás nyilvan nem lesz kérdés, az házon belül ott lesz, a hardver meg ha nem is a létező legjobb de nem is gyenge.

Egy tabban a melegedés/akku idő ami egy mobilban gond lehet kevésbé jön elő hisz több hely van nagyobb akkunak.
Első blikkre talán végre valami értelmes hosszútavon is használható droid tabot várhatunk.
Aztan majd persze elválik mi lesz.

Mondjuk én egy kicsit nagyobb kavákat elviselnék, tabnál a nagyobb a jobb, valahol meg kell ezeket fogni.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

A spec és a képek alapján nekem az jön le, hogy ez inkább szeretne majd a sima ipad ellenfele lenni, mintsem drágább ipadeké vagy samu taboké és csak átlagos felhasználásra van kitalálva. Ebben az esetben viszont nem lesz könnyű dolga, a sima ipad ár-értékre a mai napig szuper szerintem.

(#11) Solten válasza LittleLombax (#10) üzenetére


Solten
addikt

csak átlagos felhasználásra van kitalálva

Remelem, erdekel a kutyu, jo lenne mar egy tablet normalis szoftvertamogatassal, nem tularazott, csak mukodik, no bullshit.

Saor Alba

(#12) janeszgol válasza LittleLombax (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem csak szerinted. Ha esetleg valaki oledet adna 150k alatt, akkor klassz filmezős tab lehetne a kínálatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.