Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) koko52


koko52
veterán

Olyat is kitalálhatnának, hogy a sokmagos/szálas erős procik besegítsenek a VGA-nak,ne 30%-on malmozzanak.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2) joysefke válasza koko52 (#1) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ennek nincsen értelme.

(#3) expander


expander
senior tag

a munkaasztalt megjelenítő monitor ne villogjon, ha a felhasználó videót játszik le a másodlagos kijelzőn

az elsodleges jatszottam, a masodlagos (amin maradt az asztal), neha-neha elkezdett villogni. en kabelhibara gyanakodtam, lehet akkor megsem az? vagy csak a cikkben emlitett egzakt felallas eseten fordulhatott elo?

(#4) M.T. válasza expander (#3) üzenetére


M.T.
senior tag

En ugyanerre gondoltam mert a Vega 64-emmel is ezt csinálta de ott is volt driver amivel aztán mar nem.
Most az RTX 2060 al is ez lesz a helyzet ahogy elnézem (pedig en már a monitorra gyanakodtam).

(#5) Krend válasza koko52 (#1) üzenetére


Krend
csendes tag

Processzor az marha lassú a legtöbb olyan művelethez amit a VGA csinál, úgyh kb szart se nyernél vele.

R5 2600x, R9 290

(#6) envagyok


envagyok
veterán

Érdekes, a Geforce Expreience nem ajánlja fel a friss drivert.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#7) olcsóhús válasza envagyok (#6) üzenetére


olcsóhús
csendes tag

hotfixekhez nekem sem szokta

(#8) Hellwhatever válasza koko52 (#1) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Ez nem így működik sajnos. :)

(#9) Prof válasza envagyok (#6) üzenetére


Prof
addikt

Mivel mar lejart a tamogatas sok regi Geforce-ra. En is megrekedtem 425.x nel

(#10) twollah1976


twollah1976
őstag

Mar lassan masfel, ket eve ez megy, hogy kijon az uj driver es ra egy, ket hettel a hotfix driver ami a hibakat jatvitja.

En mar ott tartok, hogy lassan nem rakom fel az uj drivert hanem megvarom a hotfixet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Hoppáré. Találkoztam ezzel a jelenséggel (cpu load), és igen, az nv egyik folyamata akadt be. Következésképp kell a hotfix.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

Nálam egy ideje RTX 2060 mellett fagy a Chrome. Általában akkor amikor monitor (LG 24MP59G-P) mellett a másodlagos kijelző is aktív. (Samsumg Q7FN)

CPU load nem ugrik meg, a windows végig reszponzív marad. Egy idő után elsötétül a Chrome majd magától visszaáll, ilyenkor jó egy darabig.

Találkozott már valaki hasonlóval?
(Driver friss, az utolsó 3 verzióval minddel csinálta.)

[ Szerkesztve ]

(#13) b. válasza Hellwhatever (#12) üzenetére


b.
félisten

A munkahelyi laposomon is ez van kiterjesztett kijelzővel. Az AMD GPu-s. A Windows frissítés óta csinálja ott csesződött el valami. :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) tasiadam


tasiadam
veterán

"10-20%"
GTX960 mellett 35% :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#15) horvathpeter válasza Hellwhatever (#12) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

2070-el néha nalam is csinált olyat a Chrome, higy elsötétedett pár másodpercre. Másodlagos monitor nincs.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#16) KikiGames válasza Hellwhatever (#12) üzenetére


KikiGames
csendes tag

Full befagy a Firefox az utolsó Experience által ajánlott frissítés óta, úgy hogy feladatkezelőbe kell bezárni.
GTX 1080 - szintén két kijelző

Bár én már nagyon "unom" a vindózt, kár hogy a Linuxon még nem megy minden, de Wine segítségével már a programok/játékok 80%-a megy néhány kompromisszum kötéssel.
Bár ez pont nem Win10 hibája, ahogy a felettem szóló kolléga is írta lassan már nem merem feltelepíteni a fő NV frissítéseket.

Üdv: KikiGames

(#17) sutyesz96 válasza koko52 (#1) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez nettó hülyeség.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#18) koko52 válasza sutyesz96 (#17) üzenetére


koko52
veterán

Sosetudni :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#19) sutyesz96 válasza koko52 (#18) üzenetére


sutyesz96
őstag

Egyszerűen nem így működik. Teljesen más elven működik a 2 hardver, radikálisan más feladatokra szánva.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#20) Gabady válasza Hellwhatever (#12) üzenetére


Gabady
aktív tag

Nincs másodlagos kijelzőm, de teljesképernyős alkalmazásnál csinált olyat, hogy random elment a kép, vagy valamilyen színben bevillant, elsötétült minden majd 5-10mp után mint ha mi sem történt volna, megy tovább minden....

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.