Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt Amerikában olyan "előfizetés" amivel NFL, NHL és Fifa játékokat korlátlanul lehetett használni egy éves díjért cserébe?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem volt, van. EA Acces a neve, és EA játékokkal (perpill Madden, Fifa, Battlefield 4, Peggle 2) lehet játszani havi 5 dollárért. Nálunk is elérhető, sokan használják már.

[link]

szerk: Hopsz félreértettem sorry.

(#4) .LnB

:P Már leesett közben bocsii...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) NightBagoly válasza oriic (#2) üzenetére


NightBagoly
tag

A kérdés szerintem a hírben írt EA Sports Season Ticketre vonatkozik. .LnB: olyan nem volt, ahol díjtalanul jutottál hozzá, olyan volt, amellyel (ahogy a szövegben is van) 3 nappal a megjelenés előtt, kedvezményes áron vehetted meg. PS3-on, Xbox 360-on használták sokan külföldön, PS4-re és Xbox One-ra nem folytatódik a szolgáltatás.

"Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

(#4) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvasd el újra a cikket!!! légyszi :)

(#3) NightBagoly Értem. Azt hittem volt olyan, hogy kifizettél egy évre x összeget, és az összes sportjátékkal annyit játszottál amennyit akartál.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) nap


nap
addikt

Ez van, ha egy cégnél a marketinges az úr.
Egy darabig még fut a szekér, aztán pár év múlva érhetetlen módon elkezdenek csökkenni az eladások.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#6) Blade_W


Blade_W
tag

az előfizetők talán joggal háborodtak fel azon, hogy havi öt dollárt fizetnek elavult, régi játékokért és agyonkorlátozott demókért

Óriási ez a mondat. :)). DE!!! De nekem eszembe jutott egy megoldás!!! Nem fizetni havi öt dollárt elavult, régi játékokért és agyonkorlátozott demókért

Na?

[ Szerkesztve ]

(#7) #52815360 válasza Blade_W (#6) üzenetére


#52815360
törölt tag

Tudok jobbat. Fizessen nekem az EA, hogy elavult játékokkal és demókkal játszom :)

(#8) axton


axton
tag

vicc, pedig gondoltam hogy előfizetek rá, de így? vevőcsalogató a bf4, aztán kapod a felpumpált demókat..
kapja be az EA, jól tette a sony hogy beintett, még akkor is ha csak a PS now miatt..

(#9) Stauffenberg válasza axton (#8) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hány hónapnyi EA Access előfizetésből jön ki egy dobozos BF4?

Szerencsétlen EA már nem tud mit kitalálni a vásárlók kirablására. Előbb jöttek a fizetős alpha-béta verziók dobozosan kiadva (pl: Battlefield 3, SimCity, Battlefield 4, vagy csak úgy nagyjából bármi amit az EA ad ki), aztán ez a fos előfizus rablás korlátozott demókért.

Miért nem lehet csak simán ignorálni az ilyen kiadókat, hogy pusztuljon ki a férgese a piacról? Nálam a BF3 volt az utolsó amit megvásároltam, azóta egyetlen EA játékot nem piszkáltam meg még bottal sem. Hányok tőlük.

Az elvesztegetett pénzemért cserébe igazán jóleső kárpótlás lenne olyan híreket olvasni végre, hogy az Electronic Arts bejelentette a totális gazdasági csődöt és jogutód nélkül megszűnik.

[ Szerkesztve ]

(#10) gyuribácsi88

:DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11) djculture


djculture
félisten

Van egy érzésem hogy amerikai fogyasztóvédelmi magazin, a The Consumerist szavazásan megint megválasztják a legrosszabb cégnek az EA-t..Hiába ez már hagyomány..

(#12) axton válasza Stauffenberg (#9) üzenetére


axton
tag

az teljesen lényegtelen, hogy olcsóbb így a bf4, a neve EA access nem pedig BF4 access. ez konkrétan vevőcsalogatásra jó, aztán szépen popóba raknak ahogy csak tudnak.

(#13) Stauffenberg válasza axton (#12) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én már a beharangozó sajtóközleményből leszűrtem, hogy az EA Access egy rablás, mert semmi olyat nem tud amiért megérné.

Évente 60 dollárba kerül, amiért igazából nem kapsz semmit, csak hozzáférést egy-két nem túl friss címhez meg időkorlátos demókhoz.

Persze aki akar egyen moslékot és persze megmagyarázhatja, hogy miért jó az. Ehhez mindenkinek joga van.

(#14) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Pontosan. A **** terméken nem kell felháborodni, vannak arra érdemesebb dolgok is. Nem veszem meg szimplán. Aztán elemezhetik az okosok, hogy már megint miért nem hozza a várt eladásokat és kilyukadnak arra, hogy nem volt elég jó a marketing. Idióták.

[ Szerkesztve ]

(#15) mrhitoshi válasza Stauffenberg (#9) üzenetére


mrhitoshi
veterán

;] Ezek után nem sajnálom, hogy nincs PS-re.

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.