Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

ennek örülök :R

(#2) DarkByte


DarkByte
addikt

Jaj nekem, most már három topik -ban lehet olvasni ugyanarról. Társtopikok:
[itcafé: Korlátlan internetes csomagokat kínál a T-Mobile is]
[Nagy T-Mobile topik #1628 -tól]

Nagyon kíváncsi leszek erre a korlátozásra hogy mikortól lép életbe. Elvégre a nyáron az 5GB -os csomag 12GB volt egy ideig, addig remélem most a korlátlannal is el lehet majd menni sebesség limitálás nélkül.

(#3) putu33


putu33
tag

De ezt valaki magyarázza már el nekem. Most akkor ha egyáltalán nem engedélyezett fájcserélő (pl.: torrent) akkor egy Linux image-t sem tölthetek le? Vagy azért nézik, hogy melyik trackerről töltök le, és ami tiltó listán van akkor jön a bünti?

(#4) DarkByte válasza putu33 (#3) üzenetére


DarkByte
addikt

Használhatsz fájlcserélőket, egyedül a sebességedet korlátozzák ha kiugró mértékben kezdesz el le/feltölteni havonta. (hogy mit jelent a kiugró mennyiség, ez a kérdés). Elméletileg a sebességkorlátozás után is tölthetsz tovább egyéb következmények nélkül.

(#5) Morden24 válasza putu33 (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bármit letölthetsz, nincsen feketelista, a forgalmadat nézik. Ez tudtommal "egyedi elbírálás" alá esik, legalábbis valahogy úgy működik, hogy ha túl nagy forgalmat generálsz, akkor lekorlátozhatnak. Ettől még tölthetsz, csak a korlátozott netsebességgel.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Pont most akartam laptopot venni a T-nél, ez tök jó így.

http://instagram.com/_doublez_

(#7) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Akkor mennyi is lesz ez?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8) Viktor0610 válasza putu33 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

putu33:
Linux image-t... :D
Ne legyünk már ennyire álszentek... :U

(Darkwood):
Az opció díja a megvásárolt, megrendelt csomag árán kívül 1000 Ft, azonban, ha egyéves hűségszerződést kötsz a tarifacsomagra, szolgáltatásra, annak időtartama alatt elengedik az opciós díjat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) RenegadeC2 válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Miért? Van aki torrenten tölti le. És ez csak egy tracker a sok közül, a legtöbb disztrinél is kint vannak a honlapokon az ilyen letöltések.

Az már más kérdés, hogy a kedves fórumtárs valóban arra akarja-e használni, vagy csak olvasta valahol a jó példát. :)

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#10) (Darkwood) válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Értem! Köszi!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11) Morden24 válasza RenegadeC2 (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Általában nem is "jó" az a példa, mert azért szerintem kevesen vannak, akik 20 giga forgalmat generálnak linux distribek letöltésével :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#12) okib4100 válasza RenegadeC2 (#9) üzenetére


okib4100
aktív tag

Ha már itt tartunk, engem érdekelne, h egyáltalán hogy kell beállítani a torrentet, h normálisan menjen T alatt?

A 3GB-s csomagból még maradt jó 1,5GB a hónap végére, és gondoltam kipróbálom h torrent megy e ezzel a nettel. Több torrentet megpróbáltam (közte egy ubuntu linuxot is), de hiába volt több ezer seeder, ebből 1-2-höz kapcsolódott, és sose ment 10-15 KB/s fölé a letöltés. Felteszem azért mert bejövő kapcsolatok blokkolva vannak. Meg lehet egyáltalán valahogy oldani? Csak puszta kíváncsiság, mert 3GB-vel nem fogok töltögetni.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#13) DarkByte válasza okib4100 (#12) üzenetére


DarkByte
addikt

A bejövő kapcsolatokkal nem tudsz mit kezdeni. Ahogyan tudom minden mobilszolgáltató NAT -ol és az egész hálózat néhány IP cím -ként látszik kívülről. Ha az IPv6 elindul (egyszer valaha) akkor mindenki kap majd saját címet amivel már bármit megtehet.
Mivel nem tudsz fogadni kapcsolatokat így passzív IP címed van és csak azokhoz tudsz csatlakozni akiknek aktív címük van, ezért esik ki a peer -ek jelentős része.
Mindezek ellenére én már töltöttem közel 3Mbit -el sorozatot a T -s neten; nem mindegy a tracker.

[ Szerkesztve ]

(#14) okib4100 válasza DarkByte (#13) üzenetére


okib4100
aktív tag

Thx, nagyjából így gondoltam. Csak publikus trackereket néztem eddig (IH, TPB), majd megnézek egy másikat hátha ott jobb a helyzet.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#15) Bog válasza DarkByte (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Voda nem NATol, ez tuti, mert egyedi IP-t kapok. A többieket nem tudom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) DarkByte válasza Bog (#15) üzenetére


DarkByte
addikt

És a kapott IP megegyezik azzal amit a www.whatismyip.com mutat neked? Mert ha nem, akkor NAT -ol, csak a belső hálózati címed egyedi.

T-Mobile biztosan NAT -ol (legalább is ez így volt mikor még Windows alatt utoljára néztem).

[ Szerkesztve ]

(#17) ottoyes


ottoyes
senior tag

A T korlátlan-vagy egyéb-net szolgáltatását használók igencsak elégedettek lehetnek...a másik két szolgáltatót fikázzák ezzerrel ...de itt csend van...lehet,hogy a T-nél kell előfizut kötni,ha korlátlan,és egyben használható mobilnetet akar az ember? :F

Ottoyes

(#18) Depression


Depression
veterán

A korlátlan Netnek egyetlen előnye van: Mégpedig, hogy a havi keretet túllépve nem áll meg, ill. nem számolnak fel további forgalmi díjat. Jelenleg havi 2k-et fizetek 100MB-ért, de ha 200-at töltenék le, az több tízezerbe fájna nekem.
Tehát korlátlan, mert garantáltan, és többletköltség nélkül működik.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) ottoyes


ottoyes
senior tag

Szóval....tapasztalatokat várok azoktól,akik T hálón neteznek..

Ottoyes

(#20) okib4100 válasza Depression (#18) üzenetére


okib4100
aktív tag

Ott a pont.
Ha gonosz lennék, azt mondanám, h ezt a hsz-t be kéne rakni az összes "Korlátoz az XXX szolgáltató!!!" jellegű topicba miheztartás végett, de nem vagyok gonosz ;]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#21) Joe bácsi válasza Depression (#18) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csak 5 Gb-tól él ez a korlátlanság.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#22) addamka válasza ottoyes (#19) üzenetére


addamka
őstag

Én mondjuk csak tegnap kötöttem, de eddig nincs gond. Igaz torrent és stb. (ftp, rapidshare) nagyobb letöltésre nem is tervezem használni.
13. kerület Béke tér környéke este 6tól éjfélig 3-4 mbit le, 350kbit körüli feltöltés.
Gép reinstall miatt egy huzamba lehúztam 2 gigát, nem korlátoztak meg, ismerőst a pannon 700 mega letöltés után 130kbitre rakta :D
Csak azt sajnáltam, hogy használható express cardos modemük nincs, maradt az usb stick.
Viszont adtak hozzá 3000 percet ajándékba, mobilba átrakva a simet lebeszélhető az akciós feltételekkel (munkanapokon 22:00-7:00, munkaszünetin egész nap).

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#23) okib4100 válasza addamka (#22) üzenetére


okib4100
aktív tag

Üdv,

1. Az USB modemhez adnak plusz mazzagot, amivel 2 usb csatlakozóból tud áramot fölvenni?

2. Kértél e é roaming korlátozást a kártyára? Ha igen, ingyen volt e é? Nekem ez nagyon fontos, h a kollégám semmi körülmények között, még véletlenül se (pl. határközeli helyen) generálhasson roaming adatforgalmat vele. Mivel a technikához kevéssé értő ember, legjobb élből lekorlátozni.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#24) PJ


PJ
csendes tag

Tudtok valamit arról, hogy t-mobile-os wnw netkártyával hogy lehet aktívvá tenni a portot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.