Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Elég vegyesre sikeredett.

(#2) #52815360


#52815360
törölt tag

325e ft egy telefonért már szép összeg :)

(#3) Silentfrog válasza #52815360 (#2) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nézőpont kérdés, hogy mi a drága ...Valaki pár napot dolgozik érte, elég sokan meg 7 hónapot! ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#4) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Sok áresés van, de a mytariff bevezetéséért és a régi készülékböngésző eltüntetéséért nagy rosszpont jár :(((

(#5) zsoltek


zsoltek
aktív tag

Lesz teszt a Leonról és a core prime-ról?

Huawei P30

(#6) no more


no more
addikt

Úgy látom az iphone-nak mindenképp drágábbnak kell lennie a többi telefonnál... :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#7) dilajoska1 válasza no more (#6) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ez nekem is feltűnt és úgy veszem észre az s6 megjelenése az egyik ok!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8) roli543


roli543
őstag

A Huawei y550 és a Lumia 535 nagyon jó árban vannak, de főleg a Huawei, ennyiért best buy. :))

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Nemtudja valaki miert dragulnak globalisan az iphone modellek a Telenornal? Februarban vettem a dán telenorbam paromnak egy i6ot , most pedig magnak szeretnek es majd 40ezerrel dragabb ugyan az a modell a danoknal is.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#10) Csapoati válasza -Skylake- (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dollár/euro árfolyam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szépen rápakoltak a szifonokra, persze kártyás csomagban olcsóbb lett. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) ImpersonatoR válasza Cyberpunk (#11) üzenetére

Mert azokat nem érinti az árfolyamváltozás :U

(#13) babkukta válasza ImpersonatoR (#12) üzenetére


babkukta
senior tag

Nem értek ehez, de miért is? Már az se mind1, h függő vagy független? A kártyásra nem vonatkozik az árfolyam ingadozás?

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#14) Cyberpunk válasza ImpersonatoR (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez csak egy szimpla megjegyzés volt, ebből hogy te hol láttad az árfolyamelemzést azt már én nem tudom megmondani. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) axioma


axioma
veterán

Z1C szepet csokkent. Mondjuk ha ugy nezzuk, mar akkor kellett volna, mikor a Z3C bekerult...

(#16) Atesz 666 válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Szépen rápakoltak a szifonokra,"

-Eddig is túlárazottak voltak,most még jobban azok lesznek.
-Biztos lesz egy két szifon fan akinek még így is megéri majd,nekem speciel ingyé sem kéne. :(

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#17) Cyberpunk válasza Atesz 666 (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó az nekem is olyan van. Persze kinek mi. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) no more válasza Atesz 666 (#16) üzenetére


no more
addikt

Azért ne mondd már! Ingyér simán kéne. Eladnám és vennék belőle telefont! ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19) Atesz 666 válasza no more (#18) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Eladnám és vennék belőle telefont!"

Üdv.

-Vagy kettőt. :C :DD

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#20) no more válasza Atesz 666 (#19) üzenetére


no more
addikt

Jogos! :DD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#21) axioma válasza Atesz 666 (#19) üzenetére


axioma
veterán

En konkretan ezt csinaltam a tavalyi Veletech-en nyert iphone-nal. Pedig gondoltam, hogy soha a budos eletben nem lenne eselyem amugy iphone-ra, ha mar nyertem, hasznalom, mondvan ugyis mar a tartalek telefon tartalekja esett szet a kezemben. De mikor kiderult hogy az akkori legfullosabb verzio, ami amugy is kar lenne belem, inkabb eladtam, es vettem belole egy Z1C-t meg egy asus transformer T100-at, utobbi egy szinten kipusztolofelben levo eeepc901-et valtott, amit azota mar a gyereknel is lecsereltunk pedig kb. csak webezik. Szerintem ez volt a legjobb amit tehettem, es meg sajat magamhoz kepest igy is kicsit luxusabb eszkozok kerultek hozzam, mint amit amugy vettem volna, igy a nyeremenyerzet is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#22) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Egy iphone 5s-t használok meg egy iPad air2-öt.
Szeretem őket de nem hiszem hogy legközelebb iPhone-t veszek mert egyszerűen bármennyire is jók(2-3 dolog mondjuk nagyon bosszant,Bluetooth ami USA,UK-ban biztos nem használják mert jo áron van a net nálunk szinte szó szerint kiröhögnek hogy ezt nem tudja ,értesítést LED na ez közröhej hogy mindig életre kell kelteni a kijelzőt ,illetve nem hogy torrentezni nem tud de mint kiderült meg az Asus routerrre kötött hdd-re se tudom elindítani a letöltést,míg egy fos Sony Xperia u képes rá ) nem éri meg az árukat,főleg annak tükrében mennyire nem használja ki az ember.
Tökmindegy milyen okból drága de a pofátlanság határát surolják.
Karácsonykor cserélek addigra egy s6/edge igen jo áron lesz akcióban amivel azt hiszem a Samsung igencsak feladta a leckét.
De lesznek addigra mas alternatívák is amiket megfontolok pl xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#23) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

bocs a dupláért:1 év garancia. Szuper vicces.
Vagy eladod előtte vagy iszonyatos összeget buksz mert garancia nélküli telefon kinek kell?!
Frankó swiftkey,swipe meg mindig nem működik.
Otg hiány,illetve horror áron.
Tarhely 16 gb nagyon kevés a nagyobb meg meg drágább. Persze felhő ,mennyibe kerül a mobinet ?

Kérdezhetik akkor miért vettem?
Marketing ilyen jó olyan jó, kipróbálás,de a fent említett gyerekes hülyeségekkel nehezen lehet együtt élni.

[ Szerkesztve ]

(#24) Csapoati válasza axioma (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Abszolút racionális döntést hoztál szerintem és jól is jöttél ki belőle.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Cyberpunk válasza SonyNex7 (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

BT-s fájlküldés sosem volt, ha ez nélkülözhetetlen, akkor nem értem miért választottad, egyébként lehet emailben küldeni, ha nincs mobilnet, akkor van WiFi is a világon. ;) Vagy ha a másik is szifon, akkor Airdrop.
Torrent hát nem tudom milyen router-t használsz, de ez sem lehet különösen probléma, amúgy is vedd meg a dolgokat a warez nem szép! Persze ha te is 24/7-ben Linux-okat töltögetsz le-fel, akkor nem szóltam.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) SonyNex7 válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Írtam,kíváncsiságból választottam,de vannak dolgok amikkel egyszerűen nem tudok kibékülni,főleg az árért cserébe.
Nem azt mondom hogy nélkülözhetetlen dolgok de jo lenne ha tudná.
Van wi-fi,de látszik hogy nem vagy vidéki.

Asus ac56u. Ios sajátosság fordítva működik mint az android. Nem csak warezolni kell a le fel töltés.

(#27) Halkow.


Halkow.
senior tag

i5s 16GB 186 990 Ft
i6p 128GB 324 990 Ft

horrorisztik... majdnem 7-10db lg leon jönne ki az i6p-s árából :DDD

vagy esetleg 4-6DB lumia 735 (16-128GB esetén)

vagy majdnem 2-3DB LG G3 (16-128GB esetén )

[ Szerkesztve ]

(#28) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Kihagyhatatlan árak. :C :C

Xr

(#29) Cyberpunk válasza SonyNex7 (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De vidéki vagyok, igaz én általában email-ben + Dropbox, iCloud intézem a dolgaimat, amit meg kell osztani mással, van mobilnetem is bőven, ha kell osztok azt is. :DDD A kékfoggal az a probléma, hogy lassú nagyméretű dolgok esetében, ilyen 1-2 MB-os dolgoknál még azt mondom oké érthető, meg egyszerű. Na mindegy a lényeg, hogy itt is meg lehet oldani, de persze tudhatná, de az ok nagyon egyszerű miért nem tudja a zenebolt miatt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) nicu71 válasza Halkow. (#27) üzenetére


nicu71
addikt

Keresem az állam az árak láttán.Épeszű ember nem adhat ki ennyit egy telefonért,hacsak nem milliomos/vagy a fater.
Az hagyján ,hogy a csúcs iPhoneok 300ezer fölöttiek,de hogy a filléres vacak külsejű 5c nevetséges,nem bővithető 8 gigás háttértárral 100 ezer fölött???? WTF. :Y
A lumiák viszont iszonyat jó árban vannak.535 best buy ezen az áron.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#31) Hunt3r22 válasza nicu71 (#30) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Agyon vannak adóztatva, erős a dollár, pofátlanok a szolgáltatók (hűséget semmibe nézik).

Kell ennél több hogy ilyen árak legyenek? :C

Xr

(#32) Halkow. válasza nicu71 (#30) üzenetére


Halkow.
senior tag

Itthon ez sok pénzt, külföldön ez csak pár napi aprópénz :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.