Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Nagyon szép, tetszik. Ha még beletennének egy 16:10-es kijelzőt is, hogy alul-felül keskenyebb legyen a káva, tökéletes lenne.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2) gergod


gergod
tag

Mar az is valami, hogy korbeforgathato? En a desktopomat is korbe tudom forgatni.

(#3) big-J


big-J
őstag

Udvozlendo ez a kava kisebites dolog. Mar szinte minden eszkozon eltuntek csak a laptopokrol nem. Amiota xps-em volt kokorszakinak tunnek ezek a keretek, remelhetoleg hamarosan lecsurog a dolog a kozepkategoriaba is.

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem voltam híve az ilyen átfordíthatós laposoknak, de megláttam a BestByte-ban a Zenbook Flip-et, meg a Dell 3157-et, 7359-et, és azóta csak hümmögök, ha meglátok egy ilyet. Lehet, kelleni fog egy ilyen. :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5) 04ahgy válasza TigerCat (#1) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én már így is elfogadnám az Envy-t, ha dobnák felém.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6) megarambo válasza 04ahgy (#5) üzenetére


megarambo
tag

+1, Mint nagyapám a kannás borra, "Nincsen ennek semmi baja"

(#7) Lacok


Lacok
őstag

Az Envy-t 4K-s kijelzővel szívesen látnám az asztalomon.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.