Hirdetés

2019. július 15., hétfő

Gyorskeresés

(#1) spawn21

spawn21
(PH! kedvence)

Remek

Nem lehet majd megfogni sem

"Note 9,Mate20pro, XS, Xperia1”

(#2) nozs23

nozs23
(senior tag)

Praktikus megoldás. Esélyed sem lesz, hogy ejtésnél ne törjön ripityára. Szerintem ez még tokban is necces. Egy ütés a sarokba és máris pókhálós. :(

(#3) moleculez válasza nozs23 (#2) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Az biztos, anyós is egy év alatt 2 x törte rommá a Note9-t. Mind 2 esetben lapos felületre esett, tokban volt.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#4) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Arról nem is beszélve, hogy aztán erre tegyen a jó ember bármilyen üveg fóliát.

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#5) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Kifejezetten idióta elgondolás.

Növekszik a károk mértéke egy ilyen marha felesleges megoldásnál. Szinte semmi hozzáadott értéke nincs a lehajló, legördülős kijelzőknek.

BlackBerry Key2, Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com BBMe: EF02F120

(#6) kalanchoe válasza spawn21 (#1) üzenetére

kalanchoe
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Na ez az, lehetetlen lesz használni.

╰✧ Samsung Galaxy A40 ✦ Mi Band 3 ✧╮

(#7) JoeCockBill

JoeCockBill
(senior tag)

normálisan megfogni nem lehet. szóval jó eséllyel elejtem. mivel hajlított. de ugyanezen okból kifolyólag normális védelmet nem lehet rá rakni. mivel hajlított. lenyűgöz hogy ez mennyire zseniális. amellett hogy rohadtul idegesít hogy egyre nehezebb csúcstelefont kapni sík kijelzővel.
bár még ami sík, azt is kicsit meghajlítják. na nem annyira hogy egyáltalán látható legyen, épp csak annyira hogy nem lehessen normális védelmet rakni rá.
pfejj de gyűlölöm a mai mobiltrendeket

(tényleg) új dalunk: https://youtu.be/F9Ns3qbHqSw

(#8) Predatorr válasza nozs23 (#2) üzenetére

Predatorr
(kvázi-tag)

Samsungnál rájöttek, mekkora biznisz új féltelefonokat eladni, Huawei csak követi. Ha ugyanúgy a hajlítás alá rakják a súlypontot, nyert ügyük van, az S8-am is úgy törött védőtokban (kanyarban, ugye, nincs, sarokban meg hiába), fóliástul, 1m-ről leesve, aztán csak OLED panellel és a teló felső felével együtt cserélték egy középkategóriás telefon áráért. (Adjunk a környezetvédelemnek is!) S5-öm röpült bringáról, potyogott, egy karc sem keletkezett rajta bő 2 év alatt, bár tény, hogy térkövet nem talált.

JoeCockBill: Az még hagyján, hogy a hajlításba kicsúszó billentyűzet mindkét széle használhatatlan (vagy folyton beleköp a szövegbe, ahol fogod), de ezekhez az üvegborított szarokhoz képest a vizes szappan ragad.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) lehelet válasza PowerBuldog (#4) üzenetére

lehelet
(újonc)

Szerintem pont ez a lényeg. Minél törékenyebb legyen és semmi védelem. A javítás pedig nagyon drága. Újat kell venni minél gyakrabban. Ez a cél. Pont ezért a nagy cégek nagyon nem foglalkoznak strapatelefon gyártással.

(#10) PreikeStoleN válasza nozs23 (#2) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Jovanaz.... :D

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Dee Dee*Tommy*

(#11) LosBlancosrm válasza moleculez (#3) üzenetére

LosBlancosrm
(PH! addikt)

Telefon a hibás, hogy leejti? 🤦🏻‍♂️ Én magamat hibáztatnám, de megértem, hogy könnyebb a telefonra fogni a saját bénaságot.

(#12) LosBlancosrm válasza Predatorr (#8) üzenetére

LosBlancosrm
(PH! addikt)

Mintha sík kijelzős telefon még nem tört volna... 🙄

(#13) spawn21 válasza LosBlancosrm (#11) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Már hiányolt mindenki :))

Stílusos megszólalás volt

"Note 9,Mate20pro, XS, Xperia1”

(#14) isakamay válasza spawn21 (#13) üzenetére

isakamay
(kvázi-tag)

De legalább igaza volt. Egy full üveg telefonra vigyázni kell és nem kell meglepődni, ha bénaságból leejtve törik. Nekem lassan 3.5 éves az S7E, de egyben van a kijelzője, még nagyon karc sincs rajta. Aki tok (és ész) nélkül használja a mobilját, az számoljon a következményével.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.