Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Remek

Nem lehet majd megfogni sem

iPhone 13p

(#2) nozs23


nozs23
addikt

Praktikus megoldás. Esélyed sem lesz, hogy ejtésnél ne törjön ripityára. Szerintem ez még tokban is necces. Egy ütés a sarokba és máris pókhálós. :(

(#3) moleculez válasza nozs23 (#2) üzenetére


moleculez
veterán

Az biztos, anyós is egy év alatt 2 x törte rommá a Note9-t. Mind 2 esetben lapos felületre esett, tokban volt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Arról nem is beszélve, hogy aztán erre tegyen a jó ember bármilyen üveg fóliát.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kifejezetten idióta elgondolás.

Növekszik a károk mértéke egy ilyen marha felesleges megoldásnál. Szinte semmi hozzáadott értéke nincs a lehajló, legördülős kijelzőknek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) kalanchoe válasza spawn21 (#1) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Na ez az, lehetetlen lesz használni.

(#7) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

normálisan megfogni nem lehet. szóval jó eséllyel elejtem. mivel hajlított. de ugyanezen okból kifolyólag normális védelmet nem lehet rá rakni. mivel hajlított. lenyűgöz hogy ez mennyire zseniális. amellett hogy rohadtul idegesít hogy egyre nehezebb csúcstelefont kapni sík kijelzővel.
bár még ami sík, azt is kicsit meghajlítják. na nem annyira hogy egyáltalán látható legyen, épp csak annyira hogy nem lehessen normális védelmet rakni rá.
pfejj de gyűlölöm a mai mobiltrendeket

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8) Predatorr válasza nozs23 (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

Samsungnál rájöttek, mekkora biznisz új féltelefonokat eladni, Huawei csak követi. Ha ugyanúgy a hajlítás alá rakják a súlypontot, nyert ügyük van, az S8-am is úgy törött védőtokban (kanyarban, ugye, nincs, sarokban meg hiába), fóliástul, 1m-ről leesve, aztán csak OLED panellel és a teló felső felével együtt cserélték egy középkategóriás telefon áráért. (Adjunk a környezetvédelemnek is!) S5-öm röpült bringáról, potyogott, egy karc sem keletkezett rajta bő 2 év alatt, bár tény, hogy térkövet nem talált.

JoeCockBill: Az még hagyján, hogy a hajlításba kicsúszó billentyűzet mindkét széle használhatatlan (vagy folyton beleköp a szövegbe, ahol fogod), de ezekhez az üvegborított szarokhoz képest a vizes szappan ragad.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) #34672128 válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


#34672128
törölt tag

Szerintem pont ez a lényeg. Minél törékenyebb legyen és semmi védelem. A javítás pedig nagyon drága. Újat kell venni minél gyakrabban. Ez a cél. Pont ezért a nagy cégek nagyon nem foglalkoznak strapatelefon gyártással.

(#10) HarleyCustom válasza nozs23 (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jovanaz.... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#11) #24536576 válasza moleculez (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Telefon a hibás, hogy leejti? 🤦🏻‍♂️ Én magamat hibáztatnám, de megértem, hogy könnyebb a telefonra fogni a saját bénaságot.

(#12) #24536576 válasza Predatorr (#8) üzenetére


#24536576
törölt tag

Mintha sík kijelzős telefon még nem tört volna... 🙄

(#13) spawn21 válasza #24536576 (#11) üzenetére


spawn21
veterán

Már hiányolt mindenki :))

Stílusos megszólalás volt

iPhone 13p

(#14) isakamay válasza spawn21 (#13) üzenetére


isakamay
tag

De legalább igaza volt. Egy full üveg telefonra vigyázni kell és nem kell meglepődni, ha bénaságból leejtve törik. Nekem lassan 3.5 éves az S7E, de egyben van a kijelzője, még nagyon karc sincs rajta. Aki tok (és ész) nélkül használja a mobilját, az számoljon a következményével.

(#15) dutrás válasza isakamay (#14) üzenetére


dutrás
őstag

De igaza van

P50 pro/P40 Lite

(#16) Predatorr válasza #24536576 (#12) üzenetére


Predatorr
őstag

Sík kijelzős telefon csak idiótánál törik. Nálam még csak nem is karcolódtak, pedig volt nem GG "védett" is. Nyilvánvalóan tokban, fóliával, ahogy a szar S8-is, amelyik viszont törött 1m-ről leesve, tokban védőüveggel.
Elég megtapintani egy S5, aztán egy ilyen csupaüveg szappan felületét (1mg zsírtól csúszik már az egész), hogy némi sütnivalóval belásd: nem a user hibája, ha utóbbi kicsúszik a kezéből. Nyilván magára vessen, aki nem rakja tokba (ez is szánalmas, hogy eleve tokot kell venni egy több 100e-s telóhoz), de itt az a durva, hogy a tok sem védi a hajlítást. Direkt a javítási bevételekért erőltetik az üvegborítást és a hajlított kijelzőket is, különös tekintettel a készülék súlypontjának elhelyezésére, akárcsak az égőcseréhez félig szétbontandó autókat, stb. No de hát megtanultam, hogy többé nem veszek szart.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.